Skocz do zawartości

FM 2011 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

Odnośnik do komentarza

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

Jak znajomość taktyki była na full? U mnie na full dopiero była po 3/4 sezonu, chyba, że jedną taktyką grałeś dłuższy czas. Może masz coś z treningiem lub rozmową motywacyjna?

Odnośnik do komentarza

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

 

To może spróbuj tej taktyki http://www.speedyshare.com/files/25491108/fantasticna.tac

Odnośnik do komentarza

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

 

To może spróbuj tej taktyki http://www.speedysha...fantasticna.tac

 

 

ja probowalem te taktyke, dostawalem lanie ze az milo....nie wiem jak ty osiagnales takie wyniki na tej taktyce

 

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

sprobuj tej taktyki, wszyscy ja chwala i mi tez nawet niezle nia idzie

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=3752

 

 

 

taktyka autorstwa JP WOOD

Odnośnik do komentarza

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

 

Może problem leży w nastrojach zawodników jeśli ich morale jest niskie to też nie najlepiej grają

Odnośnik do komentarza

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

 

To może spróbuj tej taktyki http://www.speedysha...fantasticna.tac

 

 

ja probowalem te taktyke, dostawalem lanie ze az milo....nie wiem jak ty osiagnales takie wyniki na tej taktyce

 

Ja to już siły nie mam do tej gry;]

Gram Legią próbowałem większość taktyk i za każdym razem lipa, porażka goni remis a wygrana od święta, i to nie tak, że za krótko grałem jakąś taktyką a piłkarze się nie ograli z daną taksą, za każdym razem znajomość taktyki była na full...

 

sprobuj tej taktyki, wszyscy ja chwala i mi tez nawet niezle nia idzie

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=3752

 

 

 

taktyka autorstwa JP WOOD

 

 

Nie tylko ja tą taktyką mam dobre wyniki a jak nie wierzysz to zobacz sam

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem w swoim Widzewie, w 2 ostatnich meczach praktycznie każde podanie do wybiegającego napastnika na wolne pole kończy się spalonym. Czy jest to jakiś błąd w moim ustawieniu? Albo może to przeciwnik ma łapać w pułapki ofsajdowe? Lub może bug w grze ... ?

Odnośnik do komentarza

mógł by ktoś podrzucić jakąś taktykę do średniego klubu 1 ligowego PL. próbowałem już bardzo wielu i moja cierpliwość dobiega końca.

Po kilku dobrych meczach, 6-7 zwycięskich bądź zremisowanych... przychodzi fala przegranych ,która rośnie nawet do 6,7 z rzędu.to praktycznie dzieje się w każdym klubie który prowadzę.z wyjątkiem tych najlepszych.z resztą zauważyłem,że u wielu osób, tutaj piszących dzieją się rzeczy podobne,które występują także u mnie.przecież to zaprzecza jakiejkolwiek logice żeby tak się działo, takie rzeczy dzieją się w historii futbolu raz na... kilka lat, a u mnie występują... co sezon :].wydaje mi się że poprzednie wersje fma były jakieś inne... prostsze.bo nigdy nie miałem takich "problemów".

 

jak ktoś by miał taxe ,byłbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Taksy Sexy i JP Wood są niezłe ale obie mają słabą obronę, ogólnie formacja 4-2-4 ma słabą obronę w tym FM-ie więc trzeba mieć dobrych napastników.

 

btw. uczcie swoich grajków zagrań indywidualnych, np. atakujący piłkarze dużo rzadziej walą z dystansu jak mają wyuczone zagrania między obrońców (dla szybkich napastników) i podania do lepiej ustawionych partnerów ;)

Odnośnik do komentarza

megabayt, mógłbyś opisać tę taktykę? co i jak?

 

 

Więc tak taktyka to 4-4-2 z bardzo ofensywnymi skrzydłowymi. Jak to mówią najlepszą obroną jest atak tak więc taktyka jest mega ofensywna. Gra polega na podaniach bezpośrednich przez środek boiska. Odbiór piłki jest bardzo agresywny a co za tym idzie przeciwnik nie ma zbyt wiele czasu na zagranie piłki. Opiera sie ona na odgrywającym którym jest lewy napastnik, musi być szybki.

Na uwagę zasługuje wyczyn którego autor taktyki dokonał grając Liverpool`em. Jego odgrywającym był i w 38 meczach zdobył 49 bramek (a to dowód)

 

BR - poprostu dobry bramkarz :)

OŚP - dobra gra głową i wytrzymałość

OŚL - musi być szybki

OL - dobre podanie

OP - dobre podanie i dośrodkowanie

PŚP - dobry odbiór i podanie

PŚL - dobra kreatywność i podanie

OPP i OPL - dobre podanie i gra bez piłki

NP - dobra gra głową i wykończenie oraz wysoka determinacja

NL (odgrywający) - dobre dośrodkowanie, podanie, kreatywność, szybkość i przyspieszenie

 

Więcej nie bede opisywał kto będzie chciał sprawdzi ją u siebie.

Ponieżej dam kilka screenów. Należy zwrócić uwagę na ilość stuprocentowych sytuacji.

 

Ustawienie

Tabela

Terminarz

 

Wyniki

 

Liverpool - Aston Villa

Liverpool - Villarreal

Man Utd - Liverpool

Wrexham - Bolton

 

Wyniki innych tą taktyką

 

Colon - River

River terminarz

Rotherham - Hearts

Chelsea - Stoke

Chelsea - Roma

Man Utd - Chelsea

 

Testowałem juz dużo taktyk ale ta jak narazie jest najlepsza

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem w swoim Widzewie, w 2 ostatnich meczach praktycznie każde podanie do wybiegającego napastnika na wolne pole kończy się spalonym. Czy jest to jakiś błąd w moim ustawieniu? Albo może to przeciwnik ma łapać w pułapki ofsajdowe? Lub może bug w grze ... ?

BO obie drużyny łapały na spalony ? Pewnie w kolejnym meczach nie będzie to regułą

Odnośnik do komentarza

Witam , mam parę pytań do starych wyjadaczy FM-a :) W pierwszym sezonie Widzewem zdobyłem mistrza , prawie wszystkich lałem. Awansowałem do LM i jest początek sezonu a tu lipa. W lidze wszystko w plecy , a nikt nie odszedł wartościowy , doszli tylko lepsi, albo uzupełnienie składu. Jak poprawić morale w drużynie , na nic nie narzekają a morale są niskie.- może za dużo grania. Byłbym wdzięczny za rade,

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie czy moglby ktos przetestowac moja taktyke gralem nia liverpoolem zdobylem mistrzostwo anglii w pierwszym sezonie sporo zwyciestw z rzedu porazki zdarzaly mi sie sporadzycznie wiec sprobowalem nia zagrac widzewem w lidze polskiej i bez zadnych transferow bo nie mialem na nie kasy gralem tym co mialem zajalem nie wiem czy dobre czy slabe 6miejsce oraz wygralem puchar polski zaznaczamm ze pilkarze w liverpoolu szybko ogarneli ta taktyke wiec bylo latwiej w naszej lidze minelo troche czasu zanim naszym amatorom zaczelo isc w miare dobrze wiec potrzeba troche cierpliwosci przy testach. jak ktos sprawdzi u siebie niech da znac z gory dzieki.

 

 

http://wrzucacz.pl/file/3681291585107

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...