Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym też o trochę lepsze odwzorowanie bazy treningowej, obiektów młodzieżowych i akademii piłkarskiej które w Mielcu są naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

pytanie co kolega ma na myśli pisząć "bardzo wyoki poziom". wg niego to poziom szkółki Barcelony, Realu czy jak?! czy może jak na polskie warunki?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście - jak na polskie warunki ;) I wcale nie w sensie najlepsze :D Chodzi mi bardziej o to, że istnieje SMS, który ma swoje boiska, jakieś tam siłownie itd. Po prostu w poprzednim PLU na FM 2010 nie było to raczej uwzględnione bo stan bazy był identyczny z innymi drużynami na podkarpaciu. Kolegę Sidda uprzejmie prosi się o nie wylewanie swojej agresji na klawiaturze, tak jak odpisał DamianJB to nie ma nic do aktualnej postawy drużyny seniorów choć w części zawarta jest tam odpowiedź - po prostu w Stali grają SAMI juniorzy nie przywiązani do klubu, chcący jak najszybciej odejść, niedostający kasy za mecz a jedynie premie za zwycięstwa i remisy.

Odnośnik do komentarza

Kolega mnie uprzedził :)

 

Przyznaję, że mieliśmy sporo kłopotów z tą bazą nawet dzisiaj, ale na szczęście problem został opanowany. Chcialibyśmy jednak ogłosić, że na tym nie kończy się nasz projekt. Niebawem zaczniemy dodawać prawdziwych zawodników grających na poziomie 4. Ligi. Prosilibyśmy więc o jak największą ilość raportów, dzięki którym nasza praca będzie wiarygodniejsza.

 

Wesołych Świąt! :)

Odnośnik do komentarza

Kolega mnie uprzedził :)

 

Przyznaję, że mieliśmy sporo kłopotów z tą bazą nawet dzisiaj, ale na szczęście problem został opanwoany. Chcialibyśmy jednak ogłosić, że na tym nie kończy się nasz projekt. Niebawem zaczniemy dodawać prawdziwych zawodników grających na poziomie 4. Ligi. Prosilibyśmy więc o jak największą ilość raportów, dzięki którym nasza praca będzie wiarygodniejsza.

 

Wesołych Świąt! :)

 

No! To w końcu można zaczynać grę :D Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Kolega mnie uprzedził :)

 

Przyznaję, że mieliśmy sporo kłopotów z tą bazą nawet dzisiaj, ale na szczęście problem został opanwoany. Chcialibyśmy jednak ogłosić, że na tym nie kończy się nasz projekt. Niebawem zaczniemy dodawać prawdziwych zawodników grających na poziomie 4. Ligi. Prosilibyśmy więc o jak największą ilość raportów, dzięki którym nasza praca będzie wiarygodniejsza.

 

Wesołych Świąt! :)

 

No! To w końcu można zaczynać grę :D Dziękuję!

 

Na 11.2.0 też się da uruchomić, tylko nie wiem, z jakimi skutkami ubocznymi...

 

Poprawka. Edyta mówi, że nawet przy wyborze standardowej bazy, nie uruchamia się. Gryzie się z innymi dodatkami :/ Jak się okazuje, praktycznie z każdym, przez co nie można korzystać z żadnych dodatkowych lig. Buuu ;(

Odnośnik do komentarza

Mam problem

Włączam domyślną baze danych gry włączam dodatek już wybrałem lige jaka mam grać ładuje mi się pierwszy pasek i w połowie sie zacina trwa to z 2 min po 2 min wyskakuje ramka i wyłącza sie gra. O co chodzi? Prubowałem juz tylko dodatek i ekstraklase włączać i wraz to samo sie dzieje. Prosze o pomoc.

PS. A w ramce pisze "Aplikacja zostaje zamknięta napotkano błąd"

Odnośnik do komentarza

witam, ja mam troche inny problem. sciagnalem plik i zapisalem ale nie umiem go dodac do fm2011!!! we fm 2010 dodalem bez problemu a tu nie chce mi wskoczyc...? moze zle zapisalem gdzies w dokumentach? poradzcie cos staremu! dziekuje z gory pieknie!

 

zapomnialem dodac ze mam 11.1.1 a ten plik ma 11.0, to moze cos musze sciagnac do tego?? dzieki

Odnośnik do komentarza

witam, ja mam troche inny problem. sciagnalem plik i zapisalem ale nie umiem go dodac do fm2011!!! we fm 2010 dodalem bez problemu a tu nie chce mi wskoczyc...? moze zle zapisalem gdzies w dokumentach? poradzcie cos staremu! dziekuje z gory pieknie!

 

zapomnialem dodac ze mam 11.1.1 a ten plik ma 11.0, to moze cos musze sciagnac do tego?? dzieki

 

ja gram na 11.1.1 i gra działa bez problemu. Nie wiem czemu i Ciebie występuje ten problem

Odnośnik do komentarza

To ja spytam inaczej :)

Udało się komukolwiek uruchomić ten dodatek z jakąkolwiek inną dodaną ligą? Taką w której był chociaż jeden klub dodany?

Oczywiście i tak będę z niego korzystał ;) ale fajnie było mieć chociażby całą Europę dostępną, że o reszcie świata nie wspomnę ;)

 

Ja jakoś na 11.2 nie mogę włączyć owego dodatku nawet ja wyłączę inne dodatki

 

U mnie ruszyło, ale bez żadnej innej dodawanej (w XML albo DBC) ligi.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...