Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

ja apeluje o to, by zuzycie opon i paliwa byly wlaczone podczas treningow! po co sa te treningi jak nie po to, by pomyslec nad strategia na wyscig? kiedy mam sprawdzac stopien tarcia opon? podczas quala?!

 

W sumie prawda :) Jak więcej osób będzie ZA to zmienie to :)

Odnośnik do komentarza
ja apeluje o to, by zuzycie opon i paliwa byly wlaczone podczas treningow! po co sa te treningi jak nie po to, by pomyslec nad strategia na wyscig? kiedy mam sprawdzac stopien tarcia opon? podczas quala?!

 

W sumie prawda :) Jak więcej osób będzie ZA to zmienie to :)

 

Jestem ZA ;)

Odnośnik do komentarza
ja apeluje o to, by zuzycie opon i paliwa byly wlaczone podczas treningow! po co sa te treningi jak nie po to, by pomyslec nad strategia na wyscig? kiedy mam sprawdzac stopien tarcia opon? podczas quala?!

 

W sumie prawda :) Jak więcej osób będzie ZA to zmienie to :)

 

Jestem ZA ;)

I ja jestem ZA :]

Odnośnik do komentarza
Albo wychodzi czas z kosmosu :keke: np ostatnio Qubiak miał na czas lapu poniżej 5 sec :D

 

Może pomyślicie ,że jeste egoistą ale my już jedziemy, a jak jeszcze inni chcą pojeździć to niech sobie znajdą kogoś do organizacji turu i hostingu serka ;] Ja wam henka nie oddam ! :eusa_hand:

Popieram i zaczynam trening :D Nastepny turniej pewnie w sierpniu... wiec macie czas na trening, albo organizujcie sami :D

Odnośnik do komentarza
Ja wam henka nie oddam ! :eusa_hand:

Nie musisz oddawac, jestem samorzadny i niezalezny.

 

Tak wiec chcialbym sie dowiedziec kto poza wpisanymi na liste chce jeszcze jezdzic i niechze to jasno zdeklaruje :>?

 

kkamillo, anybody else?

 

 

taaa tylko ,że wtedy pierwsza grupa (ta która się zgłosiła odrazu i w turnieju było przewidziane tylko tyle miejsc) zostanie bez osoby do hostingu serka :doh!: I tak i tak źle ... Nie ma ktoś z was jeszcze dobrego neta (chodzi o upload) ...

Odnośnik do komentarza

Może ktoś chce teraz pojechać w GP Australii?

 

Powiedzmy o 12:30?

 

Jak będzie trzeba, to zrobimy nową sieć. Czekam na chętnych, bo mam akurat wolnego trochę, a treningu nigdy nie zaszkodzi :)

 

Założyłem sieć do treningów:

 

nazwa: Trening u Willowa

 

hasło: trening (chyba, jeśli ktoś będzie miał kłopoty z wejściem to pisać :] )

 

EDIT:

 

Jeśli będziemy mieli za mało zgłoszeń o 12:30, to przesuniemy wyścig na 13, w końcu to takie luźne zawody :)

Odnośnik do komentarza

Błagam Was: jak nie czujecie się zbyt pewnie, nie umiecie toru zbyt dobrze etc. nie jedźcie... Dziś przez wjeżdżanie mi w bolid straciłem najpierw 3cią, a potem 4tą pozycje, i to NIE BYŁO BLOKOWANIE, bo sam czasami kogoś przyblokuje, ale w cywilizowany sposób, a nie wjeżdżając mu w bolid i spowalniając go do 50 km/h... No i kto był tak mądry, żeby stawiać bolid na środku toru? :|.

Odnośnik do komentarza

Miałem małe problemy ze sterownością spowodowane całkowitym zniszczeniem opon :keke: Sorry. Czarne flagi mnie załatwiły. W czwartek pierwszy raz grałem w tę grę. Dzisiaj to był mój trzeci raz. Muszę więcej potrenować :keke:

Odnośnik do komentarza

Zespol Red (Hot Naughty) Bull szuka dwoch kierowcow testowych/rezerwowych. Oferujemy:

 

- mozliwosc testowania setupu na wybranych torach przed docelowym wyscigiem (30 minut testow, 15 minut symulacji quala i 30 minut symulacji wyscigu w czworke)

- mozliwosc startu w wyscigu w razie nieobecnosci ktoregos z dwojki kierowcow wyscigowych (czyli mnie i M.G COF)

 

zgloszenia pod gg: 4242380

Odnośnik do komentarza

A ja dałem ciała (jeśli tak to można nazwać) całkowicie :] Pierwsze 10 kółek (1/2 wyścigu) jechałem na oponach deszczowych :D W ostatniej chwili dołączyłem do wyścigu, startowałem z drugiego miejsca i spieprzyłem start, przebijałem się aż w końcu dogoniłem Willowa i na jakichś trzech okrążeniach jechaliśmy niemal nos w nos :D Ostatecznie wygrałem z przewagą 24 sekund :]

Odnośnik do komentarza
Gun - to była sesja treningowa, właśnie dla tych, którzy jeszcze nie potrafią lub nie mieli okazji zbyt często jeździć z żywym przeciwnikiem. Kiedy mamy się uczyć? Podczas oficjalnych wyścigów?

 

Podczas treningu, kwalifikacji, ale nie podczas wyścigu :]. No, chyba że ktoś od razu złapał bakcyla i jedzie przyzwoicie. Wiesz, gdyby mi nie szło w wyścigu, to dałbym sobie z tym spokój i poczekał na kolejny trening czy kwalifikacje :). Bo jeśli ktoś 3 czy 4 razy wjeżdża mi w tyłek (mimo że jestem szybszy) albo stoi na środku toru, nie powinien jechać w wyścigu, nie sądzisz?

 

Ale nie będę nic więcej pisał na temat tego wyścigu, bo powiecie że uważam się za Bóg wie kogo, a swoje porażki tłumaczę brakiem umiejętności u kolegów ;P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...