Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

o kuwa, dojechałem. był zajebiście, poza Sejem, który mnie obrażał (ale tylko czasami). ale zresztą nigdy Cię nie lubiłem, więc wiesz. :D sorry dla Buffa i jmk, którym zajebałem piwa (żadnego nie wypiłem...) , ale obiecuję, że odkupię. z jednymi gadało się więcej, z drugimi mniej, ale wszyscy się patologią i tak. ekipa szczecińska jest świetna. Vamiemu pośle rachunek, bo mi koszulkę swoim czerwonym winem oblał i jest niefajnie. :P tacie Qczowi, Vadoxowi i Buffu dziękuję, że dawali w miarę żyć mi, jako debiutantowi. De Parh nie taki pojebany, jak go malują, a miłość Brudasa do premiera Sqrwola była bardzo widoczna. z WaWy najlepszy był śmiech kebaba i to, że Wujek przez prawie dwa dni spał :D mało ze stolicą gadałem ale nie dać się ukryć, że patologia. "starszyzna" również nie zawiodła. Smętek nas podwiózł do Wielunia, z Nigelem mogłem sobie o żużlu pogadać. dragon opowiada zajebiste kawały i już wiem, czemu ma podpis "wpadka" :P FYM równiez równy gość i fajne historyjki ze dawnych zlotów opowiadał. na pawoja muszę w przyszłym roku zapolować podczas meczu. :D również świetny człowiek. to samo Mitnick i jasonx. potwierdziło się coś, co kiedyś słyszałem - Icon forumowy i na żywo to dwie różne osoby. Chuck? spoko jest, ale ma niefajną dziewczynę. rape się nacieszył zlotem :D Reaper? przykro mi. :D największy (i jedyny) minus był taki, że ludzie Tuska byli z nami. ale i tak wszystkich pozdrawiam!

 

generalnie przysłowiowe chyba Ty!

 

PS. również bym prosił o zdjęcia!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Icon jedzie ale napisał że będzie za pół godziny w domu...

Przecież mówiłem przed wyjazdem, że jadę do dziewczyny na obiad i zostaję u niej do wieczora :)

 

Miałem najbliżej, ale ostatni melduję się w domu :P

 

Zlotu nie komentuję na razie. Kto był, ten wie.

 

Indywidualne podziękowania dla:

 

Guliego - za wycieczkę do Wrocławia, mecz Śląska z Łokomotivem, wizytę pod nowym stadionem w Wrocławiu i darmową sesję zdjęciową. Takiego kuzyna jak Ty nie ma chyba nikt ;)

 

Vamiego - za to, że przyjechał i mogliśmy sobie pewne sprawy wyjaśnić. Myślę, że hasło 'braci się nie traci' nadal jest aktualne.

 

Nigela, Patola Patologlu, dragona_200km_to_Prague, zibiego, SZU, jmk, Smetka i całej reszty, z którą rozmawiałem i spędzałem mniej lub więcej czasu. Jestem teraz zmęczony i nie chce mi się za bardzo pisać, zrobię to jutro.

 

 

btw: zostawiłem garnek i łyżkę w ośrodku, może ktoś był tak dobry i mi to zabrał i odda za rok? :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...