Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Qcz poinformował mnie o swoim wiekopomnym odkryciu. Mianowicie jest za dużo kasy (żeby nasz rząd miał takie problemy). Przelewy od 36 osób pokryły cały koszt pobytu. Dlatego dalsze przelewy utworzą pulę w wysokości 1020PLN. Są następujące opcje:

- ta kasa idzie na kaucję, a po zlocie rozsyłam ją wszystkim

- kasa idzie na ognisko*, wtedy każdy dopłaci tylko po 6 (poza dragonem, on by musiał 18) zeta

 

* - co do ogniska zaczynam mieć wątpliwości. I tak nabijamy im kabzę, a przez ich wydziwianie lekka skaza na przygotowaniach do zlotu jest. 30 zeta od osoby za ognisko to raczej nie mało, gdzie nie mamy pojęcia ile prowiantu za to otrzymamy. Trzeba się będzie zastanowić. Mamy na to kilka miesięcy ;)

 

No, ale domków chyba nie mogą sprawdzać, najwyżej Feno spałby na podłodze w jakimś domku.

 

Niby czemu nie mogą sprawdzać?

Będą w nocy wchodzili do domków i sprawdzali ile śpi w nim osób? :]

 

Cholera wie, co ich kręci ;)

Odnośnik do komentarza

Regulamin jest dość rygorystyczny ale się nie dziwię w końcu nie chcą mieć tam syfu. Wszystkiego można się spodziewać po ludziach, nam kiedyś nad morzem sprawdzali czy alkoholu nie nosimy do pokojów bo był zakaz picia w ośrodku ale kiedyś była pepsi w srebrnej butelce i można było to obejść ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli pawoj dostanie błogosławieństwo #1, Brudi w #3, a dragon potwierdzi wjazd do #7 to myślę, że mamy komplet.

Potwierdzam domek #7, tylko czekam nadal na instrukcje, czy jest możliwość opłacenia tylko dwóch nocek.

 

Tak jak pisałem wcześniej, nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

kruger, zerknij na PW :>

 

 

Nie mam nic przeciwko jestem nawet w kropce hehe bo poznam menagerów pierwszy raz live

za dawanie na psy od razu wiesz co

 

Za kogo mnie uważasz? ;> z mego pomysłu doprowadziłem ze jeden pies nie pracuje u nas na komendzie ;D

 

Co do ogniska to także nie jestem przekonany - za 30 zł jest wałówka na grilla na cały zjazd :] Niby wypadałoby się zorganizować i przymilić się w ten sposób właścicielom, ale IMO lepiej nadwyżkę zostawić na kaucję :)

 

A moim zdaniem jest to dośc tanio skoro zarcia bedzie duzo i opał.

Odnośnik do komentarza

* - co do ogniska zaczynam mieć wątpliwości. I tak nabijamy im kabzę, a przez ich wydziwianie lekka skaza na przygotowaniach do zlotu jest. 30 zeta od osoby za ognisko to raczej nie mało, gdzie nie mamy pojęcia ile prowiantu za to otrzymamy. Trzeba się będzie zastanowić. Mamy na to kilka miesięcy ;)

 

Też bym się poważnie zastanowił. Przecież zawsze robimy sobie grille w swoim zakresie (wprawdzie w 4 punkcie regulaminu jest napisane, że grill za zgodą pracownika, ale zawsze możemy sobie stanąć za bramą i niech spierdalają.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem jest to dośc tanio skoro zarcia bedzie duzo i opał.

 

kruger jakbyś nie doczytał właśnie nie wiemy ile tego żarcia byśmy dostali.

 

wprawdzie w 4 punkcie regulaminu jest napisane, że grill za zgodą pracownika, ale zawsze możemy sobie stanąć za bramą i niech spierdalają.

 

Ja ten punkt interpretuje tak, że jest jakiś grill w ośrodku na który trzeba mieć zgodę, aby z niego skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...