Skocz do zawartości

Zagłębie Lubin w FM 2011


spaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Co zamierzasz zrobić z Pawłowskim, który w ostatnim sezonie miał kontuzję a po niej nie grał już tak jak w pierwszej lidze? Wydaje mi się również, że Błąd dobrze sobie radził w zeszłym roku i jego umiejętności powinny być nieznacznie zwiększone.

Odnośnik do komentarza

Co zamierzasz zrobić z Pawłowskim, który w ostatnim sezonie miał kontuzję a po niej nie grał już tak jak w pierwszej lidze? Wydaje mi się również, że Błąd dobrze sobie radził w zeszłym roku i jego umiejętności powinny być nieznacznie zwiększone.

 

Pawłowski ma ustawioną kontuzję do końca października, chociaż z ostatnich doniesień bardziej prawdopodobne jest, że w tym roku już nie zagra, natomiast CA w obecnej wersji bazy to 112 - jedna z lepszych w klubie, chociaż zastanawiam się mocno, czy w ostatecznej wersji nie zmniejszyć jednak; kontuzje kontuzjami, jednak nie mam pojęcia jaką formę zbuduje po zaleczeniu urazu. Dodatkowo zarówno Pawłowski, jak i Plizga mają podwyższony atrybut podatności na kontuzje.

 

Błąd natomiast ma CA na poziomie 80, co raczej plasuje go wśród klubowych zawodników nie mieszczących się w pierwszym składzie - podobnie zresztą zostali ocenieni Rymaniak i Woźniak, którzy z zespołu MESA wdarli się do kadry pierwszego zespołu. Jeżeli masz jakieś ciekawe uwagi w powyższym zakresie oraz ewentualnie ogólnie do zespołu i kadry MESA uważnie słucham.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...