Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Drużyna, która gra w Lidze Europy (obojętnie od jakiego pułapu),ale taka żeby nie była przesadnie mocna. Liga najlepiej ciekawa, czyli taka gdzie jest kilka mocnych drużyn i (w miarę) wyrównany poziom. Fajno jakby grał tam jakiś perspektywiczny/dobry Polak.

Żeby było nie za łatwo i nie za trudno, ale ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Drużyna, która gra w Lidze Europy (obojętnie od jakiego pułapu),ale taka żeby nie była przesadnie mocna. Liga najlepiej ciekawa, czyli taka gdzie jest kilka mocnych drużyn i (w miarę) wyrównany poziom. Fajno jakby grał tam jakiś perspektywiczny/dobry Polak.

Żeby było nie za łatwo i nie za trudno, ale ciekawie.

 

Palermo? Lille?

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam dwa pytania.

 

1. Jak zmniejszyć pojedynczemu zawodnikowi obciążenie. Bo mówi mi że ma za duże ale nie wiem gdzie mu to zmienić. Prosiłbym o wytłumaczenie albo screena gdzie muszę wejść :)

 

2. Czy jeśli gram np: Manchesterem City, to jak mam Man City U-18 to oni sami tam trenują z innym trenerem czy muszę im robić trening?

Odnośnik do komentarza

Drużyna, która gra w Lidze Europy (obojętnie od jakiego pułapu),ale taka żeby nie była przesadnie mocna. Liga najlepiej ciekawa, czyli taka gdzie jest kilka mocnych drużyn i (w miarę) wyrównany poziom. Fajno jakby grał tam jakiś perspektywiczny/dobry Polak.

Żeby było nie za łatwo i nie za trudno, ale ciekawie.

 

 

Polecam Napoli lub update i druzyne z Championship Birmingham :)

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam dwa pytania.

 

1. Jak zmniejszyć pojedynczemu zawodnikowi obciążenie. Bo mówi mi że ma za duże ale nie wiem gdzie mu to zmienić. Prosiłbym o wytłumaczenie albo screena gdzie muszę wejść :)

 

2. Czy jeśli gram np: Manchesterem City, to jak mam Man City U-18 to oni sami tam trenują z innym trenerem czy muszę im robić trening?

 

1. Normalnie w treningu, zmniejszasz suwaki, tylko dla takiego delikwenta musiałbyś stworzyć oddzielny trening, bo pewnie do jednego treningu masz przypisanych kilku piłkarzy, więc jak zmniejszysz obciążenie, to zmniejszysz dla wszystkich graczy a nie tylko jednego. Ja nigdy nie zmieniam obciążenia, jak ktoś ma za duże

 

2. Trening ustala się tak jak w seniorach. Wchodzisz do U-18, zakładka trening i się tam bawisz

 

Czym różni się baza danych mała od dużej? Wiem ze jak klikałem dużą to było chyba więcej piłkarzy. Czym jeszcze się różnią i którą najlepiej brać?

 

Więcej piłkarzy, klubów, trenerów. Więcej reprezentacji, które można objąć. Większe obciążenie dla kompa.

Odnośnik do komentarza

Drużyna, która gra w Lidze Europy (obojętnie od jakiego pułapu),ale taka żeby nie była przesadnie mocna. Liga najlepiej ciekawa, czyli taka gdzie jest kilka mocnych drużyn i (w miarę) wyrównany poziom. Fajno jakby grał tam jakiś perspektywiczny/dobry Polak.

Żeby było nie za łatwo i nie za trudno, ale ciekawie.

 

Ja ze swojej strony polecam ASSE. Druzyna miedzy czolowka a srodkiem tabeli, z ciekawymi juniorami i dobra baza treningowa oraz szkolka mlodziezy. Perspektywiczny i ciekawy zespol do grania, nie z czolowki ale tez zaden ogorek.

Odnośnik do komentarza

Drużyna, która gra w Lidze Europy (obojętnie od jakiego pułapu),ale taka żeby nie była przesadnie mocna. Liga najlepiej ciekawa, czyli taka gdzie jest kilka mocnych drużyn i (w miarę) wyrównany poziom. Fajno jakby grał tam jakiś perspektywiczny/dobry Polak.

Żeby było nie za łatwo i nie za trudno, ale ciekawie.

 

Ja ze swojej strony polecam ASSE. Druzyna miedzy czolowka a srodkiem tabeli, z ciekawymi juniorami i dobra baza treningowa oraz szkolka mlodziezy. Perspektywiczny i ciekawy zespol do grania, nie z czolowki ale tez zaden ogorek.

 

A gdzie Polak?

Odnośnik do komentarza

Gdzie mogę usunąć przetwarzanie Meczów w Europie i na Świecie do Lat 19 i 21... normalnie tak wolno mi chodzi Fm że szok, tak przetwarza i zacina całego kompa. Nie wiem co jest grane nigdy wczesniej tak wolno nie chodził a najwolniej własnie przy wynikach u19 i u21 jakieś tanzanie, mozambiki i inne co mnie to interesuje :D

 

Z góry dziękuję za odpis.

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Grał ktoś może jakimś klubem z MLS?

 

Bo ja właśnie zacząłem LA Galaxy, natomiast liczba jakiś niezamowitych limitów i przepisów w tej lidze to jest istna dżungla:) Limity na wiek, na płace, na gwiazdy w zespole itp,itd. Ma ktoś może linka do spisu tych zasad w jakiejś "pigułce"? Głównie chodzi mi o limit płac dla zgłoszonych zawodników (jak się go zmienia, kto go ustala?). I od czego to zależy - nastąpił termin rejestracji składu - wszyscy niezgłoszeni przeze mnie zawodnicy sobie poszli bo ich kontrakty zostały anulowane:/ A jak później w trakcie sezonu kilku piłkarzy wyrejestrowałem z ligi żeby zrobić miejsce nowym, to oni normalnie zostali w składzie drużyny jako zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek - od czego to zależy?:) I jeszcze jedno - jeśli chce się kupić/wymienić innego zawodnika z MLS można zaproponować część swojego funduszu przydziałowego - co to takiego?:)

 

Jeśli ktoś orientuje się w zawiłościach tych reguł to będę wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza

A spróbuj zapisać grę i wziąć urlop na rok, zobaczysz czy przypadkiem nie jest tak, że w pierwszym zespole mogą występować od 16 roku życia.

 

Jednak nie, sprawdziłem na swojej grze i Saturn ma około 10 piętnastolatków. Może chodzi o termin rejestracji składu?

Edytowane przez Maddox_
Odnośnik do komentarza

Witam zobaczyłem dzisiaj taki obrazek:

 

 

9FQ84634.png

 

 

czy te wszystkie +1 to jest jakiś dodatek do skina?

 

podoba mi się to jest gdzieś to do pobrania?

 

Do kolegi wyżej:

 

- z tego co widzę to najpierw liczy się ilość strzelonych bramek, potem straconych a na samym końcu bilans tych dwóch. a w tym przypadku masz mniej strzelonych :/

Edytowane przez Dudek
Brak tagu spoiler
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...