Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To nie dziala na tej zasadzie. Programy te nie maja zadnego zwiazku ze scoutami, ktorych masz w klubie. Zreszta, mozesz swoim scoutom kazac szukac srodkowych pomocnikow poprzez skonfigurowanie filtra wyszukiwania, o ile sie nie myle.

Nie chodzi mi o poszukiwania, bo nie mam na to funduszy. Obecnie mam tylko asystenta, który dodatkowo robi za skauta, obczaja najbliższe mecze itd.

Chodzi mi o to, aby wśród powiedzmy wyszukanych 150 środkowych pomocników, których nie widzę parametrów skaut sam bez klikania na każdego zbierał karty informacyjne. Każdorazowo to jest 150 kliknięć mniej ;) przydało by się.

Odnośnik do komentarza

Mam straszny problem. 3 sezon prawie się zaczyna a ja nie mam żadnego lewego obrońcy do Lecha. W ogóle w grze jest ich bardzo mało :/

A w jakich krajach szukasz? Do Legii w FM2010 bez problemu znajdowałem zawodników na każdą pozycję. Najczęściej kupowałem młodych, 18-21 lat z Argentyny i Brazylii, ale nie gardziłem Egiptem, Marokiem, RPA. Lewego obrońcę wyczaiłem w końcu w Maroku. Na zmiennika brałem dla niego Egipskiego środkowego obrońcę z możliwością gry na boku. Jak pójdziesz wyżej z reputacją, to możesz zacząć męczyć o odsprzedanie kluby europejskie. Na końcu kiedy już zdobyłem puchar mistrzów kupiłem reprezentanta Brazylii na wszystkie pozycje w obronie.

 

Często jeżeli kupiłem 18 latka to najpierw wysyłałem go do młodzieżówki którą specjalnie po to sam prowadziłem, aby uczyć młodych grać na nowych pozycjach. Tam środkowych obrońców uczyłem grać na jednym ze skrzydeł, a bocznych na drugim skrzydle. Zawodnik, którego nauczyłem grać na obu skrzydłach zyskiwał zazwyczaj na wartości 400%.

 

Przeszukaj jeszcze reprezentacje i reprezentacje młodzieżowe krajów z top 70 rankingu FIFA.

 

Za to dwóch pomocników udało mi się wyszkolić w klubie z własnej szkółki.

Odnośnik do komentarza

W angielskiej lidze mam tylko przerwę letnią. Daję im pierwszy sparing następny dzień po zakończeniu urlopów z młodzieżą. Potem tydzień przerwy i dalej dwa sparingi w tygodniu. Przed rozpoczęciem sezonu robię przerwę około tydzień, aby nabrali po 100% sprawności.

Sparingi gram na przemian, raz z mocniejszym przeciwnikiem, raz o podobnej sile.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

a co zrobiłeś z Djurjevicem, Gancarczykiem i Henriquezem? Jak grałem pierwszy sezon Lechem scout polecał mi jakiegoś Baicia, Serba grającego w Chorwacji.

 

 

Gancarczyk nie przedłużył kontraktu bo dostał ofertę z Osasuny, Djurjevic za stary już jest a Henriguez na LM za słaby. Zrobiłem z Arboledy OL ale i tak potrzebuje jeszcze jednego. Widać w FM dobry lewy obrońca jest na wagę złota. Mam wczytane prawie wszystkie ligi europejskie + Brazylię, Argentynę, Kolumbię i Peru.

Odnośnik do komentarza

Gancarczyk nie przedłużył kontraktu bo dostał ofertę z Osasuny, Djurjevic za stary już jest a Henriguez na LM za słaby. Zrobiłem z Arboledy OL ale i tak potrzebuje jeszcze jednego. Widać w FM dobry lewy obrońca jest na wagę złota. Mam wczytane prawie wszystkie ligi europejskie + Brazylię, Argentynę, Kolumbię i Peru.

To graj na trzech stoperów w obronie :>

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Poszedłem za radą i znalazłem dobrych obrońców w Afryce. Afryka obrońcami stoi :)

 

Takie pytanie. Jako że dobrych Polskich grajków coraz mniej a są oni potrzebni chociażby przy rejestrowaniu składu. To czy wraz ze wzrostem reputacji klubu i ligi wzrasta prawdopodobieństwo wygenerowania jakiegoś dobrego grajka w U 21? Czy w grę wchodzi tylko jakość obiektów ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...