Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem.. po uruchomieniu FMRTE 4.0.117 wyskakuje mi bład AN unexpected error occurred, if this problem continues please send the error.log file that was created in FMRTE folder to support@fmrte.com Error Message Operacja przerwana (Wyjatek od HRESULTŁ 0x80004004(E ABORT)) dodam ze mam patcha 11.1

Odnośnik do komentarza

witam, mam taki problem, a wlsciwie pytanie, gram polski zespolem 1 ligowym i przykładowo moge sciagnac dobrego grajka zza granicy, jednak jego agent upiera sie, ze gosciu ma zarabiac aż! 250.000 zł. miesiecznie i ani grosza mniej, czyli lipa, rezygnuje, a za chwile patrze, gosciu poszedł do jakiegos mało znanego europejskiego klubu i tam zarabia 25.000 zł. ... co jest grane ? czy dlatego tak ejst, ze moj klub ma poprostu słabą reputacje ?

Odnośnik do komentarza

witam, mam taki problem, a wlsciwie pytanie, gram polski zespolem 1 ligowym i przykładowo moge sciagnac dobrego grajka zza granicy, jednak jego agent upiera sie, ze gosciu ma zarabiac aż! 250.000 zł. miesiecznie i ani grosza mniej, czyli lipa, rezygnuje, a za chwile patrze, gosciu poszedł do jakiegos mało znanego europejskiego klubu i tam zarabia 25.000 zł. ... co jest grane ? czy dlatego tak ejst, ze moj klub ma poprostu słabą reputacje ?

Kwestia dogadania się z agentem. Wielokrotnie przy podpisywaniu kontraktów, oferowałem znacznie mniej zawodnikowi, ale za to dużo więcej agentowi, oczywiście tak, żeby wyjść na swoje.

Odnośnik do komentarza

jak zrobić do cholery, żeby pojawiały się plansze z powiedzmy parami eliminacji MŚ albo ME przed samym meczem i po meczach, już z wynikami. tak jak to ma miejsce grając np. zespołem angielskim gdzie pokazują się wspomniane ekrany z FA Cup, Pucharu Ligi, ligi samej w sobie... kombinuję z tą sekwencją ekranów jak ktoś wcześniej wspomniał, ale niestety nic nie zdziałałem. jakaś podpowiedź, krok po kroku co trzeba ustawić? subskrypcje też są ważne?

 

anyone?

 

do cholery :]

Odnośnik do komentarza

jak zrobić do cholery, żeby pojawiały się plansze z powiedzmy parami eliminacji MŚ albo ME przed samym meczem i po meczach, już z wynikami. tak jak to ma miejsce grając np. zespołem angielskim gdzie pokazują się wspomniane ekrany z FA Cup, Pucharu Ligi, ligi samej w sobie... kombinuję z tą sekwencją ekranów jak ktoś wcześniej wspomniał, ale niestety nic nie zdziałałem. jakaś podpowiedź, krok po kroku co trzeba ustawić? subskrypcje też są ważne?

 

anyone?

 

do cholery :]

wydaje mi sie, ze powinienes to zasubskrybowac, bynajmniej jak jak usuwam niepotrzebne mi rzeczy z subskrypcji - to juz nie musze ich ogladac...

Odnośnik do komentarza

SZybkie pytanie: Ile wasi zawodnicy mają kondycji powiedzmy w 60 minucie w środku sezonu?

koło 65-70% w 60 minucie, a w srodku sezonu 90-100

 

 

 

Ja mam bardzo podobnie, ale niektórzy nawet poniżej. Póżniej jest lepiej, koło 70.

 

 

jak sprawdzic ktora latka mam zainstalowana? gre przed chwila zainstalwoalem przez steam.

 

z gory dzieki !

 

 

W statusie gry. Zakładka u góry. Trzeba uruchomić grę.

Odnośnik do komentarza

gdzie mam wlozyc plik Liga Polska Update z tego linku http://forumcm.net/index.php?/topic/4313-fm-2011-dodatki/page__view__findpost__p__1023382

zeby wszystko dzialalo ?

 

i jak sprawdzic ktora latka mam zainstalowana? gre przed chwila zainstalwoalem przez steam.

 

z gory dzieki !

1. Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data.

2. Jesli zainstalowales przez Steam, to on automatycznie pobierze Ci najnowsza latke.

Odnośnik do komentarza

Na czym polegają programy skautujące i który najlepiej zastosować?

 

Przy defensywnych rzutach wolnych mam coś takiego, że moi piłkarze stoją grupą przed polem karnym, a zawodnicy rywala w polu. Spalonego nie ma, bo zawsze jeden, czy dwóch moich zawodników stoją z boku z dala od akcji. Jak to poprawić?

Taktyka, edytor stałych fragmentów gry nie pamiętam który to podpunkt, chyba 5 albo 6?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...