Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki problem , tryb 3d mi się tnie to samo w FM 10 , mam zainstalowane dobre sterowniki (tak mi się wydaje ,ze strony Intela)

Sprzęt :

Płyta główna:

Typ procesora Mobile DualCore Intel Pentium T2310, 1466 MHz (11 x 133)

Nazwa płyty głównej FUJITSU SIEMENS AMILO Li 2727

Mikroukład płyty głównej Intel Crestline-GML GL960

Pamięć fizyczna 2038 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)

DIMM1: Hynix HYMP512S64CP8-Y5 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

DIMM3: Hynix HYMP112S64CP6-Y5 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Typ BIOS'u Phoenix (12/04/07)

 

Ekran:

Karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (128 MB)

Karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (128 MB)

Akcelerator 3D Intel GMA X3100

Monitor Monitor Plug and Play [NoDB]

Monitor Monitor Plug and Play [NoDB]

Monitor Monitor Plug and Play [NoDB]

 

Dodam że np PES 2009 w którego gram czy NFS Most Wanted chodzą bez problemu , więc tym bardziej FM powinien , ma ktoś jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza

nie:D

FM10 mam XP

System operacyjny - Windows Vista lub XP

Procesor - 2.0GHz dla Visty/W7 lub 1.4GHz dla XP

Pamięć RAM - 1GB dla Visty/W7 lub 512MB dla XP

Karta graficzna - 128MB Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel 82915G/82910GL lub wyższe.

 

PES 09

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista

 

Fm11

 

Komputery PC:

- System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

- Procesor: Intel Pentium IV 1.4 Ghz / AMD Athlon 64 1.8 Ghz lub szybszy dla Windows XP; Intel Pentium IV 2.0 Ghz lub szybszy / AMD Athlon 64 2.0 Ghz lub szybszy dla Windows Vista i Windows 7

- Pamięć RAM: 512 MB RAM dla Windows XP / 1 GB dla Windows Vista i Windows 7

- Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB, Nvidia Geforce 5900 Ultra / ATI Radeon 9800 / Intel 82915G/82910GL lub lepsze

- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c

- Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

To są minimalne wymagania sprzetowe. Czyli takie byleby odpalił

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

- System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

- Procesor: Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2

- Pamięć RAM: 1GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista i Windows 7

- Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0 (Nvidia Geforce 7300 / ATI Radeon x1600)

- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c

- Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 2GB

- Napęd: DVD-Rom x8

- Gra wieloosobowa: szerokopasmowe połączenie z Internetem

 

jak widać ty masz za słaby procek i kartę na 3D

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie odnośnie serwa mam 2 IP i oba nie chodzą jak mój kolega daje "inny serwer" wkleja IP to wyskakuje "połączenie nie możliwe"

Spróbujcie przez hamachi.

 

 

 

 

Ze niby nieda sie tego w zaden sposob ominac i mam grac od nowa? Boze 20sezonow w 2010 i takiej fazy nie mialem.

Niestety nie da się. Błąd występuje od niepamiętnych czasów i jeszcze nie słyszałem o żadnym sposobie naprawienia go.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak się zgłasza zawodników do Ekstraklasy? Mam mecz I kolejki i mam tylko 8 graczy, szukam ale nie mogę znaleźć.

Wchodzisz w skład swojego zespołu i wśród zakładek takich jak "piłkarze", "taktyka" masz także "rejestracja składu".

 

witam. właśnie mam nowy sezon za progiem i mam pytanie jak dobrze przygotować zawodników do nowego sezonu???

Ja robię dużo sparingów w krótkich odstępach czasu (co 2-3 dni). Takich spotkań organizuje około 8. Na 2 tygodnie przed pierwszym meczem o coś ustawiam sparingi co 7 dni, żeby zawodnicy weszli w rytm meczowy. Na ostatniego sparingpartnera wybieram słaby zespół, żeby piłkarze mogli podbić sobie morale.

Odnośnik do komentarza
Użytkownik Dżordż dnia 16 November 2010, 23:19 napisał

Panowie jak się zgłasza zawodników do Ekstraklasy? Mam mecz I kolejki i mam tylko 8 graczy, szukam ale nie mogę znaleźć.

 

Wchodzisz w skład swojego zespołu i wśród zakładek takich jak "piłkarze", "taktyka" masz także "rejestracja składu".

 

Ale tam mogę zgłosić piłkarzy tylko do LE do Ekstraklasy nie mogę (nie mam jej na liście wyboru).

Odnośnik do komentarza

Hotfix 11.1.1 chyba znacznie zmniejszył skuteczność wykonywania rzutów karnych przez naszych piłkarzy. W dwóch kolejnych spotkaniach Ronaldo (18) i Dżeko (16) mylą się z jedenastek. Przypadek? Nie wydaje mi się.

no tak we wszystkim szukajcie bugów, u mnie w Jadze jakoś wszyscy strzelaja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...