Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś sposób na ściąganie zawodników?

Otóż:

Od 1 sezonu Mario Balotelli jest niezadowolony w ManCity i jest wystawiony na liste transferową. Od 1 sezonu próbuje go ściągnąć, ale zawszze przy zaoferowaniu kontraktu nie chce ze mną rozmawiać.

Wiele razy w mediach mówiłem, że jest to świetny piłkarz i mój jedyny cel transferowy, a on tak od 4 sezonów nie chce ze mną rozmawiać.

 

Ja jestem menadżerem Juventusu Turyn

 

Może wreszcie do czynienia mają animozje klubowe. Tzn. Balotelli ma pewnie w ulubionych Inter, a wiadomo jaki stosunek do Juve mają Nerrazurri

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakiś sposób na ściąganie zawodników?

Otóż:

Od 1 sezonu Mario Balotelli jest niezadowolony w ManCity i jest wystawiony na liste transferową. Od 1 sezonu próbuje go ściągnąć, ale zawszze przy zaoferowaniu kontraktu nie chce ze mną rozmawiać.

Wiele razy w mediach mówiłem, że jest to świetny piłkarz i mój jedyny cel transferowy, a on tak od 4 sezonów nie chce ze mną rozmawiać.

 

Ja jestem menadżerem Juventusu Turyn

 

Może wreszcie do czynienia mają animozje klubowe. Tzn. Balotelli ma pewnie w ulubionych Inter, a wiadomo jaki stosunek do Juve mają Nerrazurri

 

Tak, tylko np.

udało mi się ściągnąć Pato z Milanu, Davide Santona z Interu. a David Silva, który 3 sezon jest nie zadowolony a ManCity też nie chce zacząć ze mną negocjacji, a jak wiadomo nie jest związany, ani z ManCity i ma obojętne stosunki z Juve.

 

+ pytanie z zupełnie innej kategorii.

co trzeba ustawić, żeby zawodnicy byli w 2 kolumnach ?

http://img155.imageshack.us/i/man2e.jpg/ <-- ma być tak

http://img513.imageshack.us/i/manpp.jpg/ <-- a jest tak

Odnośnik do komentarza

Siema

(Mozę to pytanie już było ale nie chce mi się szukać SORRY)

Gram pierwszy sezon w FM11 Bez pachy i nie mogę np sprzedać Silvy z City nawet za 1 euro albo Adebayora który strzelił 33 gole i nikt go nie chce ?? , zresztą bardzo ciężko jest mi kogoś sprzedać , tez tak macie ??? Czy latki to jakoś naprawiają??

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie.Jako, że jestem miłosnikiem FM Genie Scout a niestety nie mam zbyt duzo czasu na gre nie mogę obejsc sie bez niego.Staram sie codziennie przeszukiwac różne fora i przed chwilą natkąłem sie na to http://www.fmscout.com/i-1035-FM-Assistant-11-on-the-way.html#c3047

 

Mój angielski nie jest jakis superowy ale z tego co zrozumiałem w najbliższych godzinach powinien wyjsc ten genialny program.

Odnośnik do komentarza

Ktoś musi. Ja też będę bronił. Wiem, że różnie jest z ich wersjami FM, ale w końcu "zarazili" mnie w 99 roku i tak już zostało :wszystkozle: ...zostanie... :wszystkozle:

 

nie bedziemy sie licytowac kto kiedy zaczynal przygode z "menadzerami pilkarskimi", bo jak powiem ze moja zaczela sie jeszcze na "spektrumie" to i tak mi nie uwierzysz, ale nie o to mi chodzi

zauwazylem ze od kilku lat FM podaza w strone FIFA manager

moze jestem konserwatywnym tradycjonalista ale jak sobie wspominam CM 00/01 to mi sie lezka w oku kreci ;)

a co do 3D w FM to nawet nie wiem jak sie prezentuje bo jeszcze nigdy ale to nigdy tego nie uruchomilem, no ale nie ma sie co dziwic jak wszystko rozgrywam tylko na komentarzu

po co marnowac czas na ogladanie biegajacych kuleczek (jakbym chcial sie patrzec na meczyki to zapodalbym sobie fife albo jakiegos innego pesa), jak w tym czasie mozna "przeleciec" kilka tygodni

ale jak to ktos kiedys powiedzial o gustach sie nie dyskutuje, jeden lubi rybki a drugi akwarium ;)

bez wzgledu na to jak FM bedzie wygladal i dokad podazy, to i tak bede sie nim "bawil" bo innej alternatywy jak na razie nie widze

Odnośnik do komentarza

Ktoś musi. Ja też będę bronił. Wiem, że różnie jest z ich wersjami FM, ale w końcu "zarazili" mnie w 99 roku i tak już zostało :wszystkozle: ...zostanie... :wszystkozle:

 

nie bedziemy sie licytowac kto kiedy zaczynal przygode z "menadzerami pilkarskimi", bo jak powiem ze moja zaczela sie jeszcze na "spektrumie" to i tak mi nie uwierzysz, ale nie o to mi chodzi

zauwazylem ze od kilku lat FM podaza w strone FIFA manager

moze jestem konserwatywnym tradycjonalista ale jak sobie wspominam CM 00/01 to mi sie lezka w oku kreci ;)

a co do 3D w FM to nawet nie wiem jak sie prezentuje bo jeszcze nigdy ale to nigdy tego nie uruchomilem, no ale nie ma sie co dziwic jak wszystko rozgrywam tylko na komentarzu

po co marnowac czas na ogladanie biegajacych kuleczek (jakbym chcial sie patrzec na meczyki to zapodalbym sobie fife albo jakiegos innego pesa), jak w tym czasie mozna "przeleciec" kilka tygodni

ale jak to ktos kiedys powiedzial o gustach sie nie dyskutuje, jeden lubi rybki a drugi akwarium ;)

bez wzgledu na to jak FM bedzie wygladal i dokad podazy, to i tak bede sie nim "bawil" bo innej alternatywy jak na razie nie widze

 

 

 

Całkowicie Ciebie rozumiem i się z Tobą zgadzam. Stary CM 01/02. Cóż...mam znajomego, który do dnia dzisiejszego w niego tylko gra.

Odnośnik do komentarza

Odpowiadając osobom, które pytały o to jaki mama sprzęt...

 

Procesor 2,93 GHz, 2,5 GB RAM, karta graficzna Asus AH4650

 

Mam do grania 2 ligi polskie, Premiership i jedną ligę rosyjską, dużą bazę danych + trochę dodatkowych państw (ogółem w bazie danych około 47 000 piłkarzy).

 

I z czego bierze się to, że gra ma takie okresy zamulania? Fragmenty chodzi ładnie, a momentami nie mogę wytrzymać, gdy kliknę, żeby ktoś zajął jakąś pozycję, a operacja trwa 5-7 sekund... Ma ktoś jakiś pomysł?

 

P.S. Jeżeli chodzi o grafikę to mam wgrane wszystkie logosy + kitsy i twarze na dla naszej ligi.

Odnośnik do komentarza

Odpowiadając osobom, które pytały o to jaki mama sprzęt...

 

Procesor 2,93 GHz, 2,5 GB RAM, karta graficzna Asus AH4650

 

Mam do grania 2 ligi polskie, Premiership i jedną ligę rosyjską, dużą bazę danych + trochę dodatkowych państw (ogółem w bazie danych około 47 000 piłkarzy).

 

I z czego bierze się to, że gra ma takie okresy zamulania? Fragmenty chodzi ładnie, a momentami nie mogę wytrzymać, gdy kliknę, żeby ktoś zajął jakąś pozycję, a operacja trwa 5-7 sekund... Ma ktoś jakiś pomysł?

 

P.S. Jeżeli chodzi o grafikę to mam wgrane wszystkie logosy + kitsy i twarze na dla naszej ligi.

A jaki procesor? i5 a P4 to taki krok czyniący różnicę. Rozumiem, że leptop?

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że to mój pierwszy post witam wszystkich.

 

Teraz pytanie - powiedzcie mi w który miejscu w grze można ustawić opcję, aby w profilu zawodnika pokazywało strzałki pokazujące podnoszące/spadające umiejętności.

 

Odnośnie dziwnych wyników w grze u mnie w Ekstraklasie padają wyniki 5:0 (wynik meczy kompa pomiędzy Lech - Wisła), 6:0 trochę mało to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

@up czy ja wiem czy mało prawdopodobne? Wczoraj Wisełka rozgromiła Legię 4:0 więc wszystko jest w jak największym porządku.

 

U mnie w sezonie 11/12 Legia pokonała PSV 1:0 mimo że grała w 9, ponieważ 2 graczy dostało red kartki, natomiast lech pokonał 3:1 drużynę M. Hajfa

Jeżeli chodzi o transfery na ten sezon to do Lecha dołączył Dedryck Boyata z Manchesteru City, więc Ekstraklasa rośnie w siłę i Lech może zawojować w LM :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Dla wszystkich narzekających na nieskuteczność strzałów pokusiłem się o przejrzenie statystyk:

 

CFR Cluj 0 - 4 Bayern

 

10 Strzały celne 13

6 Strzały niecelne 5

 

Milan 2 - 2 Real Madrid

 

5 Strzały celne 11

2 Strzały niecelne 7

 

H. Tel-Aviv 1 - 3 Lyon

 

8 Strzały celne 8

2 Strzały niecelne 9

 

źródło: uefa.com

 

Widzimy więc że w jednym meczu można oddać 8 strzałów celnych i 3 wpadną a możemy oddać 10 celnych i żadna nie wpadnie. W FM 11 jest podobnie i nie jest to żaden bug. Mam nadzieje że to uciszy narzekaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...