Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem. Objąłem Reading na początku gry, budżet płacowy to 150 000 funtów tygodniowo, wydaję obecnie 140 000 funtów tygodniowo, ale nie mogę zaoferować żadnemu scoutowi/asystentowi więcej, niż 1000 funtów tygodniowo. Co trzeba zrobić, abym mógł dać pensję np. 3000 funtów tygodniowo? :/

Odnośnik do komentarza

Wracam z Media Expert i oczywiście nowego FM nie ma ale za to na półce dumnie pręży się Fm 09 za 109zł. Śmiech na sali.

Jesli mieszkasz w duzym miescie do FM2011 kupisz w Saturnie. Ja dzis w Krakowie chodziłem po wszystkich Empikach i Media Marktach i tylko w Saturnie znalazłem.

A do Was mam takie pytanko. Czy istnieje gdzies opcja "wyłącz/włacz atrybuty piłkarzy?? bo albo jestem ślepy albo tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Wracam z Media Expert i oczywiście nowego FM nie ma ale za to na półce dumnie pręży się Fm 09 za 109zł. Śmiech na sali.

Jesli mieszkasz w duzym miescie do FM2011 kupisz w Saturnie. Ja dzis w Krakowie chodziłem po wszystkich Empikach i Media Marktach i tylko w Saturnie znalazłem.

A do Was mam takie pytanko. Czy istnieje gdzies opcja "wyłącz/włacz atrybuty piłkarzy?? bo albo jestem ślepy albo tego nie ma.

 

Na poczatku przy wyborze bazy danych - drugi ekran po wyborzelig.

Odnośnik do komentarza

Wziałem sobie Polską ekstraklase i 1 lige +duża baza danych. Mam 1.5gb ram a w konfuguracji mi pisze ze wydajność komputera 0.5 gwiazdki i szybkośc rozgrywki też 0.5 gwiazdki. Zwracacie na to uwage?

 

Ja nie. Po pierwsze przy wyborze tej samej bazy danych raz mam lepsze a raz gorsze wskazania. Pamiętam z poprzedniego FM, że jak wybrałem 5 lig niemieckich miałem wskazania 3/3, a przy 2 polskich 0,5/2.

Odnośnik do komentarza

Żenująca jest sprawa z tymi czerwonymi kartkami, ponieważ słabsze drużyny walczące o zwycięstwo np. przy prowadzeniu 2:0 przegrywają 3:2. Tak było w moim przypadku :/

To ciekawe. Prowadzę Górnik i w 34 spotkaniach żaden z moich zawodników nie obejrzał czerwonej kartki. Odbiór mam ustawiony na "normalny".

Odnośnik do komentarza

A ktos wie kiedy wyjdzie FM Genie Scout do tej wersji?Bo tym edytorem to mi sie nie chce co chwile wszystkiego sprawdzac.

 

Jeszcze powiem dwa slowa od strony taktyki.Gram aktualnie taktyka z 2010 Complete Dominance i efekty sa dobre.Gram ŁKSem i po polowie sezonu wyglada to tak :

 

Pozycja 1

Mecze 19

Zwyciestwa 11

Remisy 6

Pozrazki 2

Bramk 57-33

 

Bardzo duzo sie strzela ale takze bardzo duzo trace ale mysle ze jest to wina slabych obroncow.

 

Jak tam u Was taksy??

Odnośnik do komentarza

pierwszy mecz z nowym FM za mną :jupi:

co do taktyki- próbuję moją Dominacja_HKS (przerobiona Dominacja_EdB) z FM2010 i na razie idzie- sparingi po 6-0 itp. ta sama co gram Hutnikiem wyniki można śledzić w Karierach.

 

przyjrzałem się też narzekaniom apropos dziwnego chodzenia Fma w sensie szybkości i zacinania się, jak niektórzy tu zgłaszali. nic takiego u siebie nie widzę. może na razie.

mój komp to 4giga Ramu, procesor AMD Athlon 64 X2 DualCore 3.10 GHz. wsio chodzi płynnie- czy to mecz czy inne.

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi jak macie z negocjacjami agentów?....Też wam proponują takie duże kontakty?....jak wygląda u was negocjacja takiego kontaktu może ktoś więcej coś na ten temat powiedzieć

Różnie to jest. Czasami agenci proponuja najpierw np. 50k tygodniowo a zgadzaja sie na 30. A czasami proponuja 40k i kazda zlotowke trzeba z nich wyciagac.

 

 

A też tak macie że czasami kupujecie zawodnik np. za 3 mln a on chce klauzule oferty minimalnej 3 mln i nie chce z niej zrezygnowac? Troche to bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mam takie pytanie.

Dokonałem zakupu 2 Argentyńczyków (gwoli ścisłości nie mają obywatelstwa EU) w 2 lidze francuskiej i nie mogę ich zarejestrować do oficjalnych spotkań. Przy wszystkich grajkach jest informacja, że nie mogę ich zarejestrować do najbliższego spotkania i tak już od 2 meczy.

 

Dodam jeszcze, że w rezerwach mogą grać bez problemu.

 

Ok, już się wyjaśniło ;)

Edytowane przez typkens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...