Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to się tyczy każdej sytuacji w której nierozstawiona drużyna wygra z rozstawioną.

 

W takim razie wytłumacz mi jedno. Według Ciebie jakby w 3 rundzie kwalifikacji LM Lech pokonał Spartę to przejął by jej współczynnik i w rundzie wstępnej byłby tak ja Praga rozstawiony? Jednak już podczas 2 rundy wiadomo było, że Kolejorz może liczyć ewentualnie na rozstawienie tylko w 3 rundzie, bo w rundzie wstępnej już nie ma na to szans. Wiadomo to też było jak już poznaliśmy przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przeglądam listę zmian wprowadzanych przez patcha 11.1.0 i jedna rzecz zwróciła moją uwagę -Spanish teams can now freely sign any Spanish based player during January transfer window". Co z regułą mówiącą, że po rozegraniu 5 meczów w lidze piłkarz w zimie nie może przejść do klubu z tej samej ligi w Hiszpanii (tylko klub zagraniczny lub wyższa/niższa liga w ESP)?

Jeśli Hiszpanie ją zlikwidowali to poproszę jakiś link, bo chyba przegapiłem ;)

Edytowane przez Ernie Souchak
Nie korzystamy z tagów: font, color i size
Odnośnik do komentarza

Nie, to się tyczy każdej sytuacji w której nierozstawiona drużyna wygra z rozstawioną.

 

W takim razie wytłumacz mi jedno. Według Ciebie jakby w 3 rundzie kwalifikacji LM Lech pokonał Spartę to przejął by jej współczynnik i w rundzie wstępnej byłby tak ja Praga rozstawiony? Jednak już podczas 2 rundy wiadomo było, że Kolejorz może liczyć ewentualnie na rozstawienie tylko w 3 rundzie, bo w rundzie wstępnej już nie ma na to szans. Wiadomo to też było jak już poznaliśmy przeciwnika.

 

Liga Mistrzów 2010/2011

 

(...)"Kolejorz" będzie rozstawiony w II rundzie eliminacyjnej, od której zacznie grę w Lidze Mistrzów.

 

Losowanie I i II rundy eliminacyjnej odbędzie się w tym samym terminie, więc w przypadku, gdy drużyna rozstawiona odpadnie we wcześniejszej rundzie, jej pogromca przejmie rozstawienie w rundzie następnej. Podobna sytuacja ma miejsce w III rundzie eliminacyjnej - losowanie tej rundy odbędzie się bowiem jeszcze przed zakończeniem rozgrywek II rundy.

 

Źródło: 90minut.pl

 

 

Przejąc współczynnik można więc do III rundy. W IV rundzie kluby losowane są na podstawie własnych współczynników.

Odnośnik do komentarza

od wczoraj od godziny 23 do teraz rozegrałem właściwie mecze przedsezonowe, eliminacyjne w Pucharze Europy oraz dwa ligowe. 10 godzin. tegoroczna edycja wciąga jak bagno, jak sięgnę pamięcią to ostatnio tak miałem chyba tylko przy 2004. jak JoseppeGuardiola napisał, czuje się znakomity klimat, rozmowy, konferencje, taksa, przygotowania do meczu. chyba coraz bliżej ideału? skończę sezon, zobaczymy jakie będą wrażenia. ogólnie jak na razie 8.5/10.

Odnośnik do komentarza

Zadałem wcześniej pytanie i nikt mi nie pomogł?

 

Witam

 

A ja mam pytanie. Bo wgrałem Fake do folderu data/db/1100/inc/all/...........i tam podmieniłem Fake i nic.....nie zmieniło mi się... co zrobiłem źle?

 

I teraz jeszcze jedno pytanie czy koszulki i inne grafiki działają z poprzedniego fm'a?...

Odnośnik do komentarza

a robiłeś update? jeśli tak to w folderze z grą pojawi się updates właśnie, i tam trzeba fejka wrzucić, w analogiczny sposób jakbyś to robił z podstawową wersją gry.

 

koszulki, logosy, etc. działają. przynajmniej w większości. ale i tak standardowo trzeba odwalić rytuał jak przy każdej nowej części i ssać wszystko na nowo ;)

 

ja mam takie pytanie: czy klasyczna 10 to to samo co trequartista w angielskiej wersji? tak samo jak target man, po naszemu to będzie odgrywający?

Odnośnik do komentarza

Zadałem wcześniej pytanie i nikt mi nie pomogł?

 

Witam

 

A ja mam pytanie. Bo wgrałem Fake do folderu data/db/1100/inc/all/...........i tam podmieniłem Fake i nic.....nie zmieniło mi się... co zrobiłem źle?

rozpoczales nowa gre?

 

I teraz jeszcze jedno pytanie czy koszulki i inne grafiki działają z poprzedniego fm'a?...

dzialaja, lecz moga powodowac crashdumpy, w zwiazku z ew. niezgodnosciami z bledami w config.xml

 

a robiłeś update? jeśli tak to w folderze z grą pojawi się updates właśnie, i tam trzeba fejka wrzucić, w analogiczny sposób jakbyś to robił z podstawową wersją gry.

 

koszulki, logosy, etc. działają. przynajmniej w większości. ale i tak standardowo trzeba odwalić rytuał jak przy każdej nowej części i ssać wszystko na nowo ;)

 

ja mam takie pytanie: czy klasyczna 10 to to samo co trequartista w angielskiej wersji? tak samo jak target man, po naszemu to będzie odgrywający?

tak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...