Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ta, a szczególnie po Argentynie z błaznem zamiast trenera...

 

nawet gdybys Ty prowadzil ten zespol, Argentyna wciaz bylaby druzyna, z ktora trzeba sie liczyc

liczyć to się trzeba nawet ze Szwajcarią, co nie znaczy, że to prawdziwie poważny przeciwnik

 

tak czy inaczej drużyna rzemieślników z bardzo zdolnym trenerem zagra o 3 miejsce :D

Odnośnik do komentarza

Jebani :o można na nich wiele złego powiedzieć , ale tak powinni grać mistrzowie świata :o

 

Jeśli w następnych meczach jako pierwsi nie stracą gola to mogą być mistrzami. Na razie wiemy, że umieją grać kontrą.

 

Pozdro :D

 

Mecz się nie układał, więc nie mieli pomysłu na nic innego jak kontra... Raz prawie im wyszło, ale całe szczęście Hiszpania ich rozkulała, szkoda, że tak kuleje skuteczność, bo powinno byc pozamiatane wcześniej. A tak to wejdzie se jakiś malkontent i stwierdzi, że Hiszpania się ślizgnęła w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
A tak to wejdzie se jakiś malkontent i stwierdzi, że Hiszpania się ślizgnęła w tym meczu.

Dobrze, ze Węgier świetnie sędziował, bo przynajmniej nie będzie tez teorii o ślepym sędzim, który nie zauważył kolosalnego, 22 centymetrowego spalonego z 40 metrów.

Odnośnik do komentarza
A tak to wejdzie se jakiś malkontent i stwierdzi, że Hiszpania się ślizgnęła w tym meczu.

Dobrze, ze Węgier świetnie sędziował, bo przynajmniej nie będzie tez teorii o ślepym sędzim, który nie zauważył kolosalnego, 22 centymetrowego spalonego z 40 metrów.

 

slepy sedzia nie zauwazyl faulu w koncowce przed polem karnym. kroos zerznalby z wolnego na remis

Odnośnik do komentarza
A tak to wejdzie se jakiś malkontent i stwierdzi, że Hiszpania się ślizgnęła w tym meczu.

Dobrze, ze Węgier świetnie sędziował, bo przynajmniej nie będzie tez teorii o ślepym sędzim, który nie zauważył kolosalnego, 22 centymetrowego spalonego z 40 metrów.

no niestety jego liniowy dwa razy gwizdnął spalonego, którego nie było dla Niemców,

Odnośnik do komentarza

No tak, Kross ma 100 na 100 z tej pozycji, a Casillas to pipa. Powinni tę bramkę zaliczyć Niemcom awansem.

Jak dziwnie zawsze sędziowie spiskują przeciwko drużynie, której kibicujesz. Jak Ty z tym wytrzymujesz?

 

duzo biegam, jem tran i nie biore wszystkiego na serio

Odnośnik do komentarza

złego posta w zasadzie zacytowałem, bo powinienem tego gdzie pisałeś, że Węgier dobrze sędziował. sędziował średnio/słabo, było kilka błędów, ale nie twierdzę, że wypaczyły wyniki meczu czy coś. (w sumie to na pewno wypaczyły, ale nie wiem w jakim stopniu, no i w każdym meczu są takie błędy)

 

 

Edyta - spalonego, którego odgwizdał Capdevilli w pierwszej połowie tez nie było.

no i raz mu nie odgwizdał spalonego, który był, więc wychodzi na zero. ;]

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, ze dobrze sędziował. Przynajmniej nie chciał "ukraść szoł" i napieprzać kartkami od początku. W sumie mecz do sędziowania nie był trudny, ale przynajmniej nie popsuł nic. Może mi te mistrzostwa obniżyły standardy oceny arbitrów, ale uważam, ze dramatu ze strony Węgra nie było.

Odnośnik do komentarza

zgadzam sie ze Szczurkiem. sedziowanie w tym meczu na pewno nie bylo swietne, a i sytuacji, gdzie arbiter mogl sie jakos wykazac bylo jak na lekarstwo

 

Mi się wydaje, ze dobrze sędziował. Przynajmniej nie chciał "ukraść szoł" i napieprzać kartkami od początku. W sumie mecz do sędziowania nie był trudny, ale przynajmniej nie popsuł nic. Może mi te mistrzostwa obniżyły standardy oceny arbitrów, ale uważam, ze dramatu ze strony Węgra nie było.

 

kurde, to ja juz nie wiem. sedziowal swietnie, dobrze, czy "dramatu nie bylo"?

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, ze dobrze sędziował. Przynajmniej nie chciał "ukraść szoł" i napieprzać kartkami od początku. W sumie mecz do sędziowania nie był trudny, ale przynajmniej nie popsuł nic. Może mi te mistrzostwa obniżyły standardy oceny arbitrów, ale uważam, ze dramatu ze strony Węgra nie było.

no właśnie były ze dwie sytuacje gdzie mógł dać kartki, chociaż fakt, że fauli nie było zbyt dużo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...