Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

na mnie się bardziej uparła, straciłem 50 mln z winy gry, napisałem do supportu, jak nie zwrócą, to się wkurzę :x

Co prawda straciłeś więcej, ale coś sobie zostawiłeś ;( Nigdy w życiu już nie stawiam overów.

 

I nie dziwię Ci się, że straciłeś motywację - mi już samemu się odechciało :/

Odnośnik do komentarza

Te 800kk dostaliśmy na transfery i nie można na nic innego tego wykorzystać. Jak to dokładniej działa to nie wiem.

Na pasku jest informacja, że na pensje może iść max 30% z tego budżetu, więc jakoś można to wykorzystać ;)

Odnośnik do komentarza

Wykorzystamy to ;) dostaniecie to w późniejszym terminie jako wielką pensję. A później trochę oddacie dobrowolnie do klubu i będziemy mogli coś zbudować :D każdy regulamin da się obejść ;P

 

To kto nas jutro poprowadzi? Bo Iago się załamał ;P

 

Daję uprawnienia Vitalissowi w takim razie, z nadzieją, że depresja Iago szybko minie ;)

Odnośnik do komentarza

Dostałem odpowiedź z supportu:

 

heh też się strasznie zdenerwowałem, bo Bad Boys specjalnie nam walkowera oddali żeby nie przegrać wyżej. Ale co do zakładu raczej kasy nie odzyskasz. Przeczytaj pkt 2 w info o zakładach. na przyszłość radzę obstawiać max 5min przed rozpoczęciem meczu, bo widzisz co się dzieje w niektórych drużynach :/ ale możesz spróbować do Admina napisać przez support, może coś się uda wskórać ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Gilles Sunu

Odnośnik do komentarza

Dobra, wracam do gry, na szczęście zostało 30 mln, które wykorzystałem na statek i teraz na trening (wszystko po 100 euro :D) powinno wystarczyć

IMO średni wybór. Chyba, że jutro sprzedasz statek, żeby łatwiej Ci było dobić do magicznych 50 mln ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, wracam do gry, na szczęście zostało 30 mln, które wykorzystałem na statek i teraz na trening (wszystko po 100 euro :D) powinno wystarczyć

IMO średni wybór. Chyba, że jutro sprzedasz statek, żeby łatwiej Ci było dobić do magicznych 50 mln ;)

 

Muszę lekko przyhamować, byłem trochę zbyt pazerny na kasę i dostałem nauczkę... muszę działać bardziej racjonalnie

Odnośnik do komentarza

 

Muszę lekko przyhamować, byłem trochę zbyt pazerny na kasę i dostałem nauczkę... muszę działać bardziej racjonalnie

Granie zakładów 1.1 jest raczej pewne. Szczególnie jeśli obstawia się na kilka minut przed rozpoczęciem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...