Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a ile razy można się przekwalifikować? Zastanawia mnie czy istnieje możliwość, żeby przekwalifikować się na czas meczu, a później wrócić do starej pozycji.

Przekwalifikować może się dowolną ilość razy, ale warunek jest jeden - zmiana pozycji np. z napastnika na obrońcę może się odbyć tylko wtedy, kiedy zawodnik nie jest związany kontraktem z żadnym klubem.

Odnośnik do komentarza

Hmm a ile razy można się przekwalifikować? Zastanawia mnie czy istnieje możliwość, żeby przekwalifikować się na czas meczu, a później wrócić do starej pozycji.

Tak czy siak stracisz wszystkie statystyki, więc to nie ma sensu.

Przy Waszych umiejętnościach na poziomie 2500 to nie będzie taka wielka strata. Czemu? Bo z tych 2500 punktów aż 1940 to punkty za koszulkę, buty, spodenki, getry, ochraniacze i frotkę. Sprzedając te fanty i kupując identyczne dla innej formacji wychodzi na to, że tracisz zaledwie 560 punktów. A przy dobrych wiatrach mniej, bo przecież część atrybutów jest równie ważnych dla dwóch formacji.

 

Pracujcie nad formą! Minimum na mecz to 98%, a spora część z Was ma poniżej 95%.

Zremisowaliśmy dziś bezbramkowo sparing. Oby w meczach ligowych było lepiej.

Odnośnik do komentarza

Trzeba choćby krótko podsumować dwa nasze kolejne ligowe spotkania. W pierwszym graliśmy z Dzike Koty, liderem i chyba nikt na nas nie postawiłby ani grosza, a tutaj mimo porażki wcale źle nie było. Przegraliśmy wprawdzie 1-0, ale strzałów mieliśmy więcej od nich. W drugim już wygraliśmy ze Spartą Oborniki. Wygrana wygraną, ale zaledwie 1-0. Bramkę strzelił Dumi na początku spotkania i tak już zostało. Poza tym uderzeniem mieliśmy jeszcze jeden strzał, przeciwnicy podobnie - dwa uderzenia. Punkty doliczyliśmy do tabeli i awansowaliśmy na 14. miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jak można zerwać kontrakt bez straty finansowej? Jeśli nie ma chętnych obrońców, to trudno, poświęcę się i się przekwalifikuje z pomocy na obr (rozumiem, że potrzebujemy 1 obr aby zacząć grać?). Mógłbym to zrobić jutro, bo wtedy podpiszę nowy kontrakt sponsorski to będzie trochę kaski na wymianę sprzętu (i mam nadzieję nowy samochód/dom. bo mój czas treningu wynosi już 10 min. przy większości atrybutów :/)

Odnośnik do komentarza

Szef klubu może Cię wyrzucić. Nie traci wtedy nikt - ani Ty, ani klub.

 

Ja mam jeszcze inną propozycję, jeżeli zgodzą się zainteresowani - Gacek i FYM zostaliby przesunięci do rezerw. Będziecie mieli jednego defensora i pomocnika więcej. Oni będą mieli szansę pograć w meczach. Minus jest jednak taki, że o ile w przypadku pomocników mamy w kim wybierać, tak Gacek jest jedynym solidnym defensorem, którego mamy na ławce :/

Odnośnik do komentarza

Pewniaki. Mecze za około 30 minut:

 

U Zenka vs Devils United 1

FC Orły Poznań vs Viktoria 1

Real Madryt C.F vs EXTREME 2

 

Trenujcie ostro, bo dziś gramy ważny mecz z FC Barcelona#1, który może przesądzić o tym czy utrzymamy się w lidze.

Odnośnik do komentarza

Rezerwy wreszcie mają kompletny skład do 3x4x3 i możemy zagrać sparinga (choć przydałby się jeszcze jeden obrońca na rezerwę)

 

No to teraz nie wiem ;). Mam się przerabiać na obrońcę? ;]

Organizuj jakiś sparing i w końcu na murawę wybiegniemy ;). Ja teraz formy do 100% nie podbiję, bo muszę wyjść i będę dopiero wieczorem (zakłady mi przepadną :().

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...