Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podniosłem formy do 100%, bo gdy zabierałem się na trening na godzinę przed meczem, to jeszcze nie wiedziałem, że się samochód zakopie poza domem i będę musiał lecieć odśnieżać, zabrakło mi tej pół godziny klikania, przepraszam. Z drugiej strony z tym akurat rywalem i tak nie mielibyśmy szans przy ich zgraniu 26% ;)

Odnośnik do komentarza

Zamierzam zrobic porzadek ze swoimi kartami, a wiec czy ma ktos, ktoras z tych? :)

 

Nie masz karty nr. 23 Daniel Alves

Nie masz karty nr. 32 John Terry

Nie masz karty nr. 34 Nemanja Vidic

Nie masz karty nr. 40 Patrice Evra

Nie masz karty nr. 61 Pepe

Nie masz karty nr. 82 Christian Poulsen

Nie masz karty nr. 85 Giorgio Chiellini

Nie masz karty nr. 106 Elias Figueroa

Nie masz karty nr. 119 Franz Beckenbaue

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem mały eksperyment. W piątek umówiłem sparing z Gryfem Tczew, czyli drużyną o praktycznie identycznym potencjale do naszego, ale posiadającą zgranie na poziomie 15%, kiedy my mamy zaledwie 5%. Zagraliśmy taktyką ofensywną i przegraliśmy 0:1. W sobotę również zagraliśmy z Gryfem, tyle że taktyką kreatywną i zremisowaliśmy 0:0. Zostawiłem kreatywną na mecz z Aleksandrią, która ma od nas większy potencjał o 2 gwiazdki oraz zgranie na poziomie 18% i na wyjeździe zaliczyliśmy remis 0:0. Może z równymi potencjałem, ale posiadającymi lepsze zgranie powinniśmy grać kreatywną? Bo ofensywną to zawsze przegrywaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Zostawiłem kreatywną na mecz z Aleksandrią, która ma od nas większy potencjał o 2 gwiazdki oraz zgranie na poziomie 18% i na wyjeździe zaliczyliśmy remis 0:0. Może z równymi potencjałem, ale posiadającymi lepsze zgranie powinniśmy grać kreatywną? Bo ofensywną to zawsze przegrywaliśmy.

 

No właśnie nie do końca. Na przyszłość nie zostawiaj taktyki, tylko ją ustawiaj nawet jeśli będzie taka sama. Ja wywnioskowałem, że zapomniałeś do zrobić i godzinę przed meczem zmieniłem na defensywną i dlatego się skończyło 0:0.

Odnośnik do komentarza

Jaki serwer? Napisz konkretnie o co pytasz, ale na poczatek:

 

- inwestuj w glowna umiejetnosc (choc na poczatku moze byc trudno)

- znajdz solidny klub a nie prowadzony przez 12latka co tez moze byc trudne

- jesli chcesz grac bez PP to nie nastawiaj sie, ze bedziesz TOP :)

- nie oszukuj :P

 

Ktos sie zarejestrowal na s5? Podobno ta Fabryka to mega lol.

Odnośnik do komentarza

Jaki serwer? Napisz konkretnie o co pytasz, ale na poczatek:

 

- inwestuj w glowna umiejetnosc (choc na poczatku moze byc trudno)

- znajdz solidny klub a nie prowadzony przez 12latka co tez moze byc trudne

- jesli chcesz grac bez PP to nie nastawiaj sie, ze bedziesz TOP :)

- nie oszukuj :P

 

Ktos sie zarejestrowal na s5? Podobno ta Fabryka to mega lol.

 

 

 

Ja się zarejestrowałem na tym całym s5 i mogę stwierdzić, że ta cała fabryka to shit... Co prawda niektóre rzeczy są CIEKAWE z tworzeniem tych przedmiotów, ale koszta projektów i materiały które są potrzebne żeby coś zrobić to masakra :szok: Na przedmiot który daje 1000 - 2000 UM trzeba zdobyć pełno tych śmiesznych surowców i bodajże 2 karty Mili(Nie wiem jak na tych nowych serwach jest ze zdobywaniem kart historycznych, ale jeśli tak jak na s2 to nie mam pytań...). :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...