Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, ale historia lubi sie powtarzac - to samo co w indywidualnym

a to była drużyna? No to jak sam biegł w drużynie to miał prawo zawalić, Ruscy pewnie w 20 biegli, bandyteska ;)

 

Kamtku, bardzo mnie rozczarowujesz swoimi preferencjami kibicowskimi :(

Komu jak komu, drogi Marcinie, ale Pepikom to mógłbym kibicować jedynie w starciu z przemądrzałymi Jankesami.

uroczo pogrążasz się na oczach milionów widzów

 

Dobrze mówi, przeciw Jankesom można kibicować każdemu :D

Odnośnik do komentarza

no ja tak mam z zeteseserjanami :)

 

a dzisiejszy mecz jest z gatunku Real - Bayern, bo za czeskimi hokeistami tez nie przepadam. No ale Największe Zło jest rozpoznane :)

 

@Kamt - myslałem, że Cię zona tak szybko nie przekabaci na jej fanatyczny antyamerykanizm ;)

Mam nadzieję, ze jesteś konsekwentny i jak oglądasz ESPN to zaklejasz napis America, a jak oglądasz - o zgrozo - amerykańska ligę hokeja to tylko przez przymrużone oczy ;) ;) Albo nie oglądasz meczów zespołów amerykańskich typu Colorado Avalanche ;)

Odnośnik do komentarza

no ja tak mam z zeteseserjanami :)

 

a dzisiejszy mecz jest z gatunku Real - Bayern, bo za czeskimi hokeistami tez nie przepadam. No ale Największe Zło jest rozpoznane :)

 

@Kamt - myslałem, że Cię zona tak szybko nie przekabaci na jej fanatyczny antyamerykanizm ;)

Mam nadzieję, ze jesteś konsekwentny i jak oglądasz ESPN to zaklejasz napis America, a jak oglądasz - o zgrozo - amerykańska ligę hokeja to tylko przez przymrużone oczy ;) ;) Albo nie oglądasz meczów zespołów amerykańskich typu Colorado Avalanche ;)

 

Ja się tak wtrącę :P Oglądać jakieś amerykańskie sporty? NHL? NBA? Baseball, football amerykański? Jest tyle ciekawszych rzeczy do oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Jest tyle ciekawszych rzeczy do oglądania

No ale gołe baby to żaden sport :)

 

Kaaamt, kolega Gruzin obraża NHL!! :keke: Teraz zobaczysz ;)

 

jak już jesteśmy przy Ruskich, to bobsleiści pokazali klasę wczoraj - jak się Kanadyjczycy wywalili przy 140 km/h to Rosjanin bił brawo z radości bo się znalazł nagle na miejscu medalowym :roll:

Odnośnik do komentarza

go go Russia! zrobcie im Prage '68 w wydaniu hokejowym!

 

Kaaamt, kolega Gruzin obraża NHL!! :keke: Teraz zobaczysz ;)

 

 

Jedni wolą NHL, a inni curling :) Ja nie przepadam za sportem, gdzie nawet krążka dobrze nie widzę :) I za zawodnikami, których cieszy niebezpieczny wypadek rywala...

 

a ja lubie krew, lzy i flaki. to igrzyska a nie olimpiada szachowa!

 

Owieczkim zjebal sam na sam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...