Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie do autorów dodatku : uaktualniłem go niemal kompletnie,poprawiłem też atrybuty itp, wrzuciłbym to userom, ale bez oficjalnej zgody ani mru mru

Niemal kompletnie czyli co zrobiłeś? Konkrety proszę.

PL Liga - 2 pierwsze klasy rozgrywkowe i część 2 ligi,letnie okienko transferowe w europie ( głównie najwyższe ligi europejskie ale nie tylko),euro puchary, reprezentacje. Nie jest to idealne bo dopiero oswajam się z edytorem do FM ale przynajmniej mnie gra cieszy :}

Odnośnik do komentarza

Nie przeglądałem całego tematu bo jest aż 59 stron, a mam pytanie a raczej problem, bowiem gram trzeci sezon i dziwi mnie fakt że np Wisła I Lech mają aż trzy zespoły i wszystkie w najmocniejszych składach, w ekstraklasie, I lidze oraz drugiej lidze, podobnie po dwa zespoły w ekstraklasie i II lidze mają Legia Polonia Zagłębie i jeszcze kilka czołowych klubów ekstraklasy, miał już ktoś taki problem, jeśli tak to czy jest na to jakaś rada, bo odechciewa mi się grania, po za tym zespół którym gram nie otrzymuje nagród za puchar Polski czy pozycje ligowe! Gram na patchu 10.0.3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

wiem, że to odkopywanie trupa, ale ja miałem coś takiego, że nasze kluby nie grały w Lidze Europy, ja 2 razy z rzędu 3 miejsce Pogonią Siedlce i nie grałem w pucharach (9 lat gry), co prawda tej kariery nie ma już, ale fakt warty wspomnienia, by nie zrobić tego bugu na przyszłosć

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...