Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylismy lige skladajaca sie z 16 najlepszych klubow. Moj sklad to:

BRAMKARZE

41. Diego Cavalieri

1. Manuel Neuer

OBROŃCY

5. Ricardo Carvalho

12. Fabio Aurelio

3. Gael Clichy

18. Mathieu Bodmer

31. Thomas Vemelaen

23. Jamie Carragher

34. Martin Kelly

37. Martin Skrtel

13. Cristian Zapata

14. Vedran Corluka

2. Sébastien Squillaci

POMOCNICY

4. Alberto Aquilani - wypozyczony do Chelsea Londyn

8 Cesc Fabregas

11. Albert Riera

15. Luka Modric

25. Ricardo Montolivo

16. Sulley Ali Muntari

20. Yuri Zhirkov

12. Miralem Pjanic

20. Claudio Marchisio

24. Mohamed Sissoko

22. Emiliano Insua

NAPASTNICY

9. Carlos Tevez

19. Ryan Babel

7. Goran Pandev

17. David Trezeguet

26. Maroune Chamakh

27. Alberto Gilardino

 

Mozecie pomoc dobrac mi pod nich taktyke i I sklad??

A to do tego skladu potrzeba jakiejs konkretnej taktyki? Nie masz szybkich skrzydlowych wiec raczej taktyka z 3 napastnikami

Odnośnik do komentarza

Witam.

Dałoby radę wywalić wszystkich zawodników z bazy danych? Dosłownie wszystkich, żeby każdy klub zaczynał "od zera", a dokładniej z wygenerowanymi jedynie 15-16 latkami. Wiem, że do Fma 09 była taka baza danych, może tutaj ktoś wie czy jest taki pliczek, lub jak to zrobić?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Dałoby radę wywalić wszystkich zawodników z bazy danych? Dosłownie wszystkich, żeby każdy klub zaczynał "od zera", a dokładniej z wygenerowanymi jedynie 15-16 latkami. Wiem, że do Fma 09 była taka baza danych, może tutaj ktoś wie czy jest taki pliczek, lub jak to zrobić?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

http://fmzone.pl/downloads.php?download=58 masz i nie marudź

Odnośnik do komentarza

Mam problem. FM mi się coś zje... :/ Gdy odpalam grę wszystko ładnie się włącza do momentu kiedy zaczyna się ładowanie... Wywala mnie na pulpit a w procesach fm.exe widnieje... tylko, że w pasku gry nie ma :/

Dotychczas wszystko dziabało. Nie wiem czy to ma wpływ, ale zainstalowałem MS Offica i potem już gra się nie włączyła xD Nie mam pojęcia czy ma to jakiś związek :/

Reinstall robiłem i nadal lipa. Próbowałem patcha instalować ale wyskakiwał błąd 00000020. Wynalazłem, że może antywir czy coś to blokuje (zawsze było normalnie, bez problemu). To wyłączyłem antywirusa, patch się instaluje ale gra nadal nie bangla :/

 

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Piszę tego posta, ponieważ spotkał mnie pewien problem. Otóż wczoraj chciałem sobie zagrać w FM'a (po tygodniu przerwy :P), a tu psikus, wyskakuje błąd: 'XML parsing error! not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml' . Nigdy czegoś takiego nie miałem, a gram w FM'a od dawna. Zainstalowałem na nowo, gra śmigała dobrze, dopóki jej nie wyłączyłem. Gdy chciałem odpalić FM'a znów pojawił się problem. Próbowałem, instalowałem grę 3 razy i nic. Proszę o pomoc :).

Odnośnik do komentarza

Witam.

Piszę tego posta, ponieważ spotkał mnie pewien problem. Otóż wczoraj chciałem sobie zagrać w FM'a (po tygodniu przerwy :P), a tu psikus, wyskakuje błąd: 'XML parsing error! not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml' . Nigdy czegoś takiego nie miałem, a gram w FM'a od dawna. Zainstalowałem na nowo, gra śmigała dobrze, dopóki jej nie wyłączyłem. Gdy chciałem odpalić FM'a znów pojawił się problem. Próbowałem, instalowałem grę 3 razy i nic. Proszę o pomoc :).

wywal wszystkie dodatkowe skiny

Odnośnik do komentarza

Od czego zależy czy mistrz kraju gra od razu w lidze mistrzów? Gram Lechem chyba 3 sezony z rzędu po zwycięstwie w lidze grałem w Fazie Grupowej bez eliminacji, w zeszłym sezonie doszedłem do Półfinału P.Uefa po tym jak odpadłem z 3 miejsca w LM, w półfinale wygrałem 1 mecz z chelsea u nich u siebie przegrałem... Współczynnik w tym sezonie to 25 a ogólnie mam 98,08, mimo to w nowym sezonie wyskoczyło mi, że gram od 3 rundy el. do LM czemu tak?

Odnośnik do komentarza

Mam spory problem.. który niestety wynika chyba z niedopracowania gry. Przejdźmy do sedna.

 

Gram Realem Sociedad, obecnie drugi sezon. W przerwie zimowej sprowadziłem Diego Buonanotte, niestety okazało się, iż nie może grać do 1.7.2011 roku (czyli aż przez pół roku). Trudno - w 2 lidze jakoś sobie poradziłem, wygrałem ją (Lacina Traore rządzi) i awansowałem do pierwszej. Niestety Buonanotte zaczął stroić fochy, że nie gra w pierwszym składzie i jest niezadowolony... JAK?! Pytam się jak miał grać, skoro nie mogłem go wystawiać? Był zarejestrowany w składzie, ale "nie mógł brać udziału w meczach z przyczyn zdrowotnych" - ci, co interesuję się piłką zapewne wiedzą jakie "przyczyny zdrowotne to były". Teraz gra non-stop w pierwszym składzie, ale nie mogę mu "naprawić morale" ;/ Cały czas jęczy, sądzi że jest za duża rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie itp. A wiadomo jak to przeciętniakiem w najwyższej klasie rozgrywkowej.. raz plecy, raz wygrana, potem trzy remisy itd.

 

Co zrobić z nim żeby się ogarnął? Nie chcę go sprzedawać... tym bardziej, że dałem za niego prawie 5mln, a jak nie grał, to jego wartość niestety spadła.. po prostu gra mnie zrobiła w ciula :P

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak w FMRTE zmienić menadżera reprezentacji? Wchodze w Polska i kadra to FMRTE wywala jakiś błąd... jest jakiś inny sposób żeby zmienić selekcjonera? Mimo, że jestem najlepszym trenerem w Polsce to zawsze wybierają kogoś innego... ma na to wpływ to, że nota stosunek do krajowych piłkarzy mam 1?

ma

Odnośnik do komentarza

Od czego zależy czy mistrz kraju gra od razu w lidze mistrzów? Gram Lechem chyba 3 sezony z rzędu po zwycięstwie w lidze grałem w Fazie Grupowej bez eliminacji, w zeszłym sezonie doszedłem do Półfinału P.Uefa po tym jak odpadłem z 3 miejsca w LM, w półfinale wygrałem 1 mecz z chelsea u nich u siebie przegrałem... Współczynnik w tym sezonie to 25 a ogólnie mam 98,08, mimo to w nowym sezonie wyskoczyło mi, że gram od 3 rundy el. do LM czemu tak?

 

to od ktorej rundy zaczynasz jest zalezne od rankingu krajowego a nie klubowego.

twoj wysoki wspolczynnik lecha daje ci tylko rozstawienie w poszczegolnych rundach.

 

musisz bardziej podciagnac polske, albo liczyc ze inne gamonie lepiej beda grac :)

Odnośnik do komentarza

A jak wziąć zawodnika poprzez FMRTE powołać na siłę do kadry Polski? Bo wziąłem kolesiowi, że może grać dla Polski ale cały czas piszę, że jego reprezentacja marzeń to Argentyna gdy biorę powołaj do reprezentacji pisze, że znajduję się już w kadrze innej reprezentacji, a to nie możliwe bo patrzyłem w Srgentynie i tam go niema. W FMRTE wszystko mu pozmieniałem tak jakby wgl nie miał styczności z Argentyną a i tak nie mogę go do Polski powołać jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...