Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem i licze że ktoś mi pomoże.

Kupiłem fm'a już 4 miesiące temu i nie pograłem z powodu pewnego błędu. Postanowiłem napisać bo znowu napadła mnie chęć grania i aż mnie telepie.

Błąd wygląda następująco: Odpalam zainstalowanego managera, włącza się by po przeleceniu reklam wyskoczył błąd i gra się wyłączyła.

Błąd wygląda tak: http://i43.tinypic.com/jt3os2.jpg gdy klikne OK wyskakuje kolejny błąd: http://i44.tinypic.com/15zkp08.jpg

 

Czytałem różne rzeczy, nic nie pomogło. Licze na to że kto ma jakiś sposób to mi pomoże bo cieeerpieee!

Odnośnik do komentarza

Siemka

gram wisłą na pewnej taktyce:D

podoba mi sie gdyz strzalam duzo bramek i wygrywam z zespolami lepszymi ode mnie .

Jednak denerwuje mnie ze w kazdym meczu gole padaja po roznych.

rozny polega na tym ze wszyscy sa na polu bramkowym a jeden z moich jest za polem karnym i zawsze pilke posylaja do tego przed polem karnym ktory podchodzi z nia do pola karnego i uderza w tłum po czym strzela gola.

polowa moich wszystkich bramek to wlasnie taka sytuacja. troche nie realistyczne i nudne. mieliscie cos takiego?

mecz Sporting 3:5 Wisła ( 3 moje bramki padly po takim samym roznym ) ;/

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania - jak dodać nowego zawodnika do Edytora Bazy Danych?drugie pytanie - ile macie plików w folderze C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data\tables ? Bo mi nie wyświetla pozycji itp drużyn :( We wszystkich ligach.

Co do pierwszego pyt - jużzrobiłem ale jak mu ustalić klub w którym będzie grał?

Odnośnik do komentarza

Dajesz kontrakt i wyszukujesz klubu w jakim ma grać. Kiedy wypożyczać i kiedy zacząć wprowadzać juniorów do 1szego składu? Np: w corocznym przedstawieniu juniorów jest jakiś jeden wybijający się i ma, załóżmy, 17lat. To kiedy go wypożyczyć i kiedy powoli wpuszczać do 1szego składu do ogrania się? Pytam, bo mam już 2018r a jeszcze nie miałem żadnego juniora, który by się rozwinął chociażby do 3 gwiazdek :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...