Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już się przedtem chwaliłem używam nieziemskiej taktyki dla każdego z Hiszpańskich klubów. Aktualnie prowadzę Atletico Madrid i nie robiąc żadnych transferów pokonałem:

6:3 Arsenal przy czym w meczu wyjazdowym było 2:1 dla Arsenalu. Bardzo dobry drugio mecz ze strony mojej drużyny. 5:2 to wygrana nie tylko z silnym rywalem, ale i też rywalem z historią.

Kolejny mecz to 4:2 z Milanem., no cóż śmiem twierdzić, że awans z grupy jest na wyciągnięcie ręki.

Odnośnik do komentarza

Awansowalem York City do Championship i zarząd postanowił:

 

http://i48.photobucket.com/albums/f211/jan111to/1-22.jpg

 

wybudują mi nowy stadion, chociaż kasy miałem 1m... zadłużenia żadnego nie brali to skąd wzieli kasę???

 

I pozatym jestem dumny - Yorki city z BSP awansowalem kolejno do -> CC2/ CC1/ CH :) Teraz czas na PL... ale ze stadionem na 6k to ciężko będzie muwahahahha xDDDDD

 

Pozdrawiam xDDD

To, że wybudują nowy stadion to raczej nie zasługa Twoich awansów. U mnie York również przenosi się na taki sam stadion w tym samym dniu.

Odnośnik do komentarza

Lewego na początku gry na 6 mln ojro bodaj. Ale w trakcie drugiego też go nie chcą sprzedać. Bodaj po 3 sezonie kończy mu się kontrakt i nie przedłuża go więc jest do wyciągnięcia za free. ;)

 

Oj, przedłuża przedłuża:). U mnie ma już 31 lat i nadal śmiga w Lechu. Btw, nie gram polską drużyną.

Odnośnik do komentarza

Lewego na początku gry na 6 mln ojro bodaj. Ale w trakcie drugiego też go nie chcą sprzedać. Bodaj po 3 sezonie kończy mu się kontrakt i nie przedłuża go więc jest do wyciągnięcia za free. ;)

 

Oj, przedłuża przedłuża:). U mnie ma już 31 lat i nadal śmiga w Lechu. Btw, nie gram polską drużyną.

 

Ja pisałem, tak jak u mnie jest. Nie przedłużył do 1 stycznia a że grałem WBA to przyjął mój kontrakt i zgarnąłem go za free

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...