Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co robicie żeby w przerwie zawodnikom nie spadały umiejętności ? Jakiś mocniejszy trening przed wyjazdem na urlop ? Czy może od razu po powrocie z urlopów dać im takie obciążenia treningowe, na jakich ćwiczą przez cały sezon ?

 

Mam już dość faktu, że po każdej przerwie umiejętności moich zawodników drastycznie spadają. Do tej pory po powrocie zawodników z urlopów przez około miesiąc kazałem im ćwiczyć w treningu ogólnym, może od razu przypisać im bardziej intensywny trening ?

Odnośnik do komentarza

Co robicie żeby w przerwie zawodnikom nie spadały umiejętności ? Jakiś mocniejszy trening przed wyjazdem na urlop ? Czy może od razu po powrocie z urlopów dać im takie obciążenia treningowe, na jakich ćwiczą przez cały sezon ?

 

Mam już dość faktu, że po każdej przerwie umiejętności moich zawodników drastycznie spadają. Do tej pory po powrocie zawodników z urlopów przez około miesiąc kazałem im ćwiczyć w treningu ogólnym, może od razu przypisać im bardziej intensywny trening ?

Spróbuj im zaaplikować trening TUG'a 2010.

Odnośnik do komentarza

Witam.

czy ktoś może wie dlaczego po zainstalowaniu patcha (w ogóle jakiego, mimo że zawsze bezproblemowo było) mecz w trybie 3d jest czarny. Po prostu mam czarny ekran, ale gra się nie zawiesza. Mogę rozgrywać w 2d, ale w 3d nie...To może mieć związek z wgranym niedawno service packiem 3? Będę wdzięczny jeśli ktoś zna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie przyszła mi wiadomość ze Wybrzeże kości słoniowej u21 poszukuje nowego managera wszyscy zainteresowani proszeni są o składanie dokumentów lecz jeśli wejdę w zakładkę tej drużyny to nie ma opcji zgłoś kandydaturę, w biurze pracy tez nie ma takowej oferty. Da się jakoś objąć to stanowisko??

Odnośnik do komentarza

Sidd- może źle się ściągnął. Polecam jednak jeszcze raz ściągnąć: Patch

 

pan1majonez- temat był wałkowany tysiące razy! Zostało udowodnione, że jest to wina twojej taktyki, a raczej twoich decyzji. Mecz bez zmian, to mecz stracony. Pooglądać to sobie możesz mecz w TV, w grze musisz cały czas aktywny. Dostosuj się do przeciwnika, pod koniec meczu zagraj na czas. Jednak nie rób tego za wcześnie, bo może się to źle skończyć. Porad w tym temacie masz w... Wystarczy poszukać i sięgnąć po nie.

Odnośnik do komentarza

Sidd- może źle się ściągnął. Polecam jednak jeszcze raz ściągnąć: Patch

 

pan1majonez- temat był wałkowany tysiące razy! Zostało udowodnione, że jest to wina twojej taktyki, a raczej twoich decyzji. Mecz bez zmian, to mecz stracony. Pooglądać to sobie możesz mecz w TV, w grze musisz cały czas aktywny. Dostosuj się do przeciwnika, pod koniec meczu zagraj na czas. Jednak nie rób tego za wcześnie, bo może się to źle skończyć. Porad w tym temacie masz w... Wystarczy poszukać i sięgnąć po nie.

 

 

Rozumiem :) To może tez była wina tego, ze wymienilem polowe składu, gra zaczyna sie powoli zazębiać :)

Odnośnik do komentarza

Wiem ze to temat fristajl ale wlasnie wyeliminowalem Seville Lechem Poznan z LE.Po 3 latach skladania teamu wreszcie wielki sukces jakis.W grupie LM zajalem 3 miejsce i nie uwierzycie ale wygrywalem z MU na Old Trafford do 60 minuty a u siebie do 80.No i reputacja klubu rosnie.Najbardziej znani gracze jakis sie udalo sciagnac to Olexej Gaj z Szachtara i P.Degen z Liverpoolu.Czyli reputacja widocznie w gore.Swoja droga to boje sie patcha stawiac zeby sie nie zmienil silnik meczowy bo cala taktyka pojdzie w pizdu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...