Skocz do zawartości

Przypadkowa szansa


Filippo

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec 2009

 

Bilans : 1-1-1, 6:3

Liga : 15th. [-15], 25 pkt, 26:22

Puchar Ekstraklasy : Ćwierćfinał, przegrana z Polonią Bytom.

Puchar Polski : Ćwierćfinał (vs. Bełchatów)

Finanse : + 4.58. MLN. euro. / - 178. TYS. euro.

 

Ligi europy :

 

Anglia : Liverpool [+2]

Francja : Lyon [+11]

Hiszpania : Real Madryt [+15]

Holandia : PSV [+13]

Niemcy : Stuttgart [+5]

Polska : Widzew [+1]

Włochy : Juventus [+3]

 

Reprezentacja Polski :

 

21.03.2009. | EMŚ, Gr. 6 [4/10] | Polska 4:1 Irlandia Północna [Smolarek '19, '21, '78, Żurawski '83 - Healy '68]

 

Ranking FIFA :

 

1. Francja [1900] 2. Argentyna [1737] 3. Brazylia [1728] 30. Polska [872]

 

No za dobrze Ci nie idzie, ale z czasem powinno być lepiej !

 

Ten Abarca to w 08 niezły talent, a u Ciebie jak gra?

No nie jest najlepiej, ale od przyszłego sezonu mam zamiar ruszyć z kopyta.

Ja również gram w FM08, i Abarca gra u mnie na lewej obronie przeplatając dobre mecze ze słabszymi.

Odnośnik do komentarza

Pierwszym kwietniowym rywalem był bełchatowski GKS z którym rozgrywaliśmy spotkanie w ramach Ćwierćfinału Pucharu Polski. Już w 1 minucie spotkania mogliśmy objąć prowadzenie, lecz fatalną nieskutecznością popisał się Brożek, który z kilku metrów posłał piłkę nad bramką. Spotkanie od tego momentu stało się strasznie nudno i praktycznie nic się nie działo. Na uwagę zasłużyła akcja z 45 minuty kiedy to prawy skrzydłowy zespołu gości dośrodkował piłkę w pole karne, a piłkę wślizgiem do bramki skierował Kuświk.

 

Byłem wręcz zawiedziony grą moich podopiecznych, dlatego zjebałem ich strasznie i liczyłem na całkiem inną grę w drugiej odsłonie. Myślałem, że moi zawodnicy się zmotywują, lecz oni się chyba na mnie obrazili. W 72 minucie spotkania czerwony kartonik obejrzał Jhoel Herrera mimo to gra z przewagą jednego zawodnika nic nam nie dała i kolejne spotkanie zakończyło się upokarzającą porażką.

 

04.04.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 7252 widzów.

Puchar Polski, Ćwierćfinał [1/2]

 

(EKS) Wisła Kraków (0) 0:1 (1) GKS Bełchatów (EKS)

 

0:1 - G. Kuświk '45

 

'72 - J. Herrera cz.k.

'88 - Ł. Broź ktz.

 

Wisła : Pichon - Abarca, Jardel, Cleber, Salaverry - Kolk, Didao (46. Cywka), Cortes (76. Yepes), Bjarnason - Amraei, Brożek (46. Campos).

 

MoM - Grzegorz Kuświk (Bełchatów) - 8

Odnośnik do komentarza

Do klubu na zasadzie wolnego transferu dołączył Gyorgy Garics. Ten austriacki prawy defensor nie dawno rozwiązał kontrakt z Napoli. Postanowiłem zbawić zawodnika w swoje szeregi i jak się szybko okazało Austriak podpisał z nami kontrakt na 4 lata.

 

Cztery dni później jechaliśmy do Bełchatowa by zrewanżować się za porażkę na Reymonta. Od początku graliśmy ładną dla oka piłkę i w 22 minucie udało nam się wyjść na prowadzenie. Jirsak dograł piłkę w pole karne, gdzie mocnym strzałem po ziemi popisał się Campos umieszczając piłkę tuż przy lewym słupku. Kolejne bramki padały już w drugiej odsłonie. W 47 minucie spotkania pięknym strzałem z dystansu popisał się Varga - nasz były gracz strasznie skomplikował nam sprawę. Byliśmy dzisiaj bardzo zmotywowani i już 3 minuty później ponownie prowadziliśmy. Campos przeprowadził indywidualną akcję, którą podręcznikowo wykończył strzałem w prawy róg. Pięć minut później powracający po kontuzji Anderson musiał opuścić boisko otrzymując drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik. Gospodarze dzisiejszego spotkania wykorzystali nasze osłabienie na 9 minut przed końcem kiedy to Kuświk skierował piłkę z kilku metrów do siatki. Pucharu Polski też nie zdobędziemy. Pozostały nam tylko zmagania ligowe. Mimo wszystko byłem zadowolony z chłopaków, którzy pokazali dzisiaj, że naprawdę potrafią grać.

 

08.04.2009.

Stadion przy ul. Sportowej, Bełchatów : 2281 widzów.

Puchar Polski, Ćwierćfinał [2/2]

 

(EKS) GKS Bełchatów (0) 2:2 (1) Wisła Kraków (EKS)

 

0:1 - M. Campos '22

1:1 - N. Varga '47

1:2 - M. Campos '50

2:2 - G. Kuświk '81

 

'55 - Anderson cz.k.

 

Wisła : Pichon - Anderson, Cleber, Yepes, Garics - Niedzielan (46. Kolk), Jirsak (46. Chipciu (.55 Jardel), Cortes, Bjarnason - Campos, Brożek.

 

MoM : Matias Campos (Wisła) - 8

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...