Skocz do zawartości

Przypadkowa szansa


Filippo

Rekomendowane odpowiedzi

13.01.2009.

 

To był normalny dzień. Jako trener młodzieżowej drużyny Wisły Kraków, o 9:00 stawiłem się w klubie by rozpocząć pracę ze swoimi podopiecznymi. Dzień wcześniej z klubu zwolniony został Maciej Skorża dotychczasowy trener pierwszego zespołu. Głównym powodem zwolnienia utalentowanego szkoleniowca były słabe wyniki. Po siedemnastu kolejkach Wiślacy zajmowali odległą 12 lokatę, tracąc do prowadzącej Polonii Bytom tylko dziesięć punktów. Nawiązuje do tego, ponieważ spotkała mnie nie mała niespodzianka kiedy kończyłem trening z młodzieżowcami. Na płycie boiska pojawił się Bogusław Cupiał, który zabrał mnie do małego pokoiku przy płycie treningowej. Rozmowa była krótka i zwięzła. Prezes postawił mnie przed faktem dokonanym oznajmiając mi, że od jutra będę kierował pierwszym zespołem, a obowiązki trenera młodej drużyny przejmie trener zawodników występujących w Śląskiej Lidze Juniorów.

To miał być zwykły dzień. Skończyło się jednak całkowicie inaczej. Nie wiedziałem tak naprawdę czym mam być zadowolony z tego faktu, bo tak naprawdę nie miałem zielonego pojęcia czy sprostam zadaniu. Na drugi dzień miałem spotkać się z drużyną, która przygotowuję się do drugiej rundy rozgrywek.

 

Football Manager 2008.

Baza Danych : Duża

Ligi : Austria [Ekstraklasa], Bułgaria [Grupa 'A'], Czechy [Ekstraklasa], Anglia, [Coca Cola Championship, Premiership], Francja [Ligue 1], Niemcy [bundesliga], Włochy [serie A], Holandia [Eredevisie], Polska [i liga, Ekstraklasa], Słowacja [Ekstraklasa], Hiszpania [Primera Division], Ukraina [Wyższa Liga], Kolumbia [Ekstraklasa], Peru [Ekstraklasa].

 

Następnego dnia o godzinie 11:00 spotkałem się z pierwszą drużyną na pierwszym treningu. Na brak zawodników naprawdę nie mogłem narzekać. Druzyna składa się przede wszystkim z obcokrajowców, którzy stanowią o sile zespołu.

 

W bramce bryluje Laurent Pichon [Francja, 27 lat], który od początku sezonu spisuję się całkiem dobrze. Jego zmiennikiem jest Łukasz Jarosiński wychowanek klubu, który zasługuje na miano drugiego golkipera. W tym sezonie grał tylko sporadycznie głównie w Pucharze Ekstraklasy.

 

W obronie będę miał do dyspozycji bardzo wielu zawodników. Na lewej stronie gotowi do gry są dwaj gracze. Najwięcej spotkań na lewej flance rozegrał Anderson [brazylia, 23 lata], który obecnie leczy kontuzję. Umiejętnościami na pewno nie odstaje Cristian Abarca [Chile, 19 lat], który również bardzo dobrze spisuję się w roli lewo skrzydłowego.

 

Na środku obrony od jakiegoś czasu najlepiej spisują się Cleber [brazylia, 34 lata], Martin Sechkov [bułgaria, 22 lata], oraz David Yepes [Kolumbia, 25 lat]. W zanadrzu jest również Reinaldo [brazylia, 23 lata], oraz pozyskany dwa dni temu Julien Francois [Francja, 29 lat].

 

Na prawej flance mam do dyspozycji tylko jednego gracza. Horracio Salaverry [urugwaj, 21 lat] to chyba najlepszy prawy obrońca w lidze. Szkoda tylko, że po sezonie od chodzi za darmo do Apollon Kalamarias.

Odnośnik do komentarza

Pomoc wyglądała równie okazale. W środku pomocy mam czterech zawodników, którzy w pierwszej rundzie grali na równym poziomie. Mowa o Mauro Cantoro [Argentyna, 32 lata], Didao [brazylia, 27 lat], Miljenko Bosnjak [Chorwacja, 21 lat], oraz Tomas Jirsak [Czechy, 24 lata]. Na brak skrzydłowych również nie mogłem narzekać. Na tej pozycji mamy zdecydowanie najwięcej zawodników, różnej narodowości. Na prawej stronie głównie grali Birkir Bjarnason [islandia, 20 lat], oraz Gerardo Cortes [Chile, 20 lat]. Na lewej flance najczęściej grali Santi Kolk [Holandia, 27 lat], Oswaldo Chaurant [Wenezuela, 24 lata], oraz Matias Campos [Chile, 19 lat]. Poza tym szansę gry w pierwszym zespole ma Alexandru Chipciu [Rumunia, 19 lat], który od niedawna ma zaszczyt trenować z seniorami krakowskiej Wisły.

 

W ataku również mam duże pole do wyboru. Najlepiej w tym sezonie gra Patrik Lomski [Finlandia, 19 lat], który nie raz już pokazał jakie piękne potrafi strzelać bramki. U jego boku najczęściej grają Andrzej Niedzielan [Polska, 29 lat], oraz Paweł Brożek [Polska, 24 lata]. W zanadrzu jest również Piotr Ćwielong [Polska, 21 lat], oraz Vahid Amraei [iran, 18 lat], który kilka dni temu został pozyskany za darmo, gdyż jego klub rozwiązał z nim kontrakt.

 

Maciej Skorża zrobił niezły skład, lecz widzę, że jest w nim za dużo obcokrajowców. Pierwszego lutego do ekipy dołączy trzech zawodników, których zdołał pozyskać jeszcze nie dawno zwolniony menedżer. Mowa o Pawle Kozubie [50 tys. euro z ŁKS-u], Tomaszu Cywce [100 tys. euro z Wigan], oraz Jardel'u [800 tys. euro z Iraty] to 22 letni środkowy obrońca, który na pewno powalczy o miejsce w pierwszym zespole.

 

Testy w klubie odbywają również :

 

- Kelisson [brazylia / 20 lat / OŚ]

- Ruben Mori [Peru / 22 lata / OŚ]

- Thiago Caetano [brazylia / 23 lata / OŚ]

- Johnnier Montano [Kolumbia / 25 lat / OP Ś]

- Yoon Bit-Garam [Korea Południowa / 18 lat / OP Ś]

 

Pierwszy sprawdzian w mojej roli już dzisiaj z drużyną Wisły występującą w Młodej Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

fajnie, fajnie.

sporo zawodników z Ameryki :-k

Polonia Bytom liderem? :o

trzymam kciuki, że raz dwa odrobisz te 10 punkcików.

 

 

ps. jest literówka w nazwie tematu.

No nie powiem Skorża odwalił niezły numer z tymi zawodnikami. :)

No tak Polonia Bytom lideruje, a co dziwne za nią ŁKS.

Dziękuję dziękuję, postaram się jak najszybciej odrobić.

 

 

W moim pierwszym sparingu szansę otrzymali testowani zawodnicy. Młodzieżowa drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i wywalczyła remis 3-3 z pierwszą drużyną. Dwie piękne bramki dla młodzików zdobył Trellez dwukrotnie przymierzając z rzutu wolnego. Z testowanych zawodników najlepiej wypadł Thiago Caetano, który fantastycznie spisywał się w obronie i swój występ uwiecznił zdobyciem gola.

 

14.01.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 1896 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[POL] Wisła Kraków (2) 3:3 (2) Wisła Kraków ME [POL]

 

1:0 - Thiago '7

2:0 - Vahid Amraei '29

2:1 - Santiago Trellez '32

2:2 - Santiago Trellez '40

3:2 - David Yepes '49

3:3 - Miłosz Adamiec '83

 

MoM - Santiago Trellez [NŚ, Wisła Kraków ME] - 8

 

Po remisie z młodzieżową drużyną kolejnym rywalem było bułgarskie Botew Płowdiw. Drużyna ta zajmowała odległą 15 lokatę w bułgarskiej ekstraklasie. W meczu tym zagrali zawodnicy, którzy najczęściej zaczynali spotkania na ligowych boiskach. Niestety moja ekipa zaprezentowała się strasznie i zasłużenie przegraliśmy 3-0. Fatalnie spisali się napastnicy i przede wszystkim nasz podstawowy bramkarz, który wpuszczał co popadło.

 

17.01.2009.

Stadion im. Christo Botewa, Płowdiw : 1877 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[bUL] Botew Płowdiw (3) 3:0 (0) Wisła Kraków [POL]

 

1:0 - Nikolay Manchev '3

2:0 - Georgi Hristov '17

3:0 - Georgi Kakalov '45

 

'13 - Emil Urumov (B) ktz.

 

MoM : Georgi Hristov [NŚ, Botew Płowdiw] - 8

Odnośnik do komentarza

Naszym kolejnym sparingpartnerem, była ekipa z Chorzowa, która na co dzień występuje na zapleczu ekstraklasy. Przyjezdni pokazali dobry futbol, a my po raz kolejny pokazaliśmy, że nie potrafimy grać w piłkę. Chorzowianie wygrali tylko jedną bramką po strzale z rzutu karnego Patera.

 

21.01.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 4508 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[POL] Wisła Kraków (0) 0:1 (0) Ruch Chorzów [POL]

 

0:1 - Grzegorz Pater '68 (k)

 

'13 - Michał Brzozowski [R] ktz.

 

MoM - Grzegorz Pater [PP, Ruch Chorzów] - 8

 

Równy tydzień później czekało nas spotkanie ze Stalą Stalowa Wola. Zagraliśmy o wiele lepiej i zasłużenie pokonaliśmy przeciwnika, mając bagaż 3 bramek. Pierwszego gola w barwach krakowskiej Wisły, zdobył młodziutki Sebastian Leszczak, który pewnie wykorzystał akcję sam na sam z bramkarzem.

 

28.01.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 4504 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[POL] Wisła Kraków (2) 3:0 (0) Stal Stalowa Wola [POL]

 

1:0 - Santi Kolk '21

2:0 - Przemysław Norko '30 (s)

3:0 - Sebastian Leszczak '47

 

MoM - Santi Kolk [PP, Wisła Kraków] - 8

Odnośnik do komentarza

Nasza drużyna zaczęła powoli działać na rynku transferowym. Z klubem pożegnało się dwóch zawodników. Za 120 tys. € zakwaterowanie w Magdeburgu znalazł Bosnjak, który ostatnimi czasy miał wielkie kłopoty z przebiciem się do pierwszej jedenastki. Konrad Gołoś za 22.000. € przeniósł się do austriackiego Ried. 65.000. € otrzymałem za Juniora brazylijskiego obrońcę, który grał w ME. Jego nowym klubem będzie zabrzański Górnik.

 

Do ekipy trenujących piłkarzy dołączyli już zawodnicy, którzy już wcześniej byli zakontraktowani przez nasz klub. Mowa o Cywce, Kozubie, Jardelu i Pinedzie. Ten ostatni zasili zespół Młodej Ekstraklasy.

 

Testowani zawodnicy nie wyróżnili się na tyle, żebym zaproponował im kontrakt. Najlepiej spisywał się Thiago, lecz do podstawowych obrońców jeszcze wiele mu brakowało.

 

Tuż przed kolejnym sparingiem zakontraktowany został Ricardinho [brazylia / 23 lata / OP L]

 

Naszym kolejnym rywalem była bułgarska Rodopa. Ponad tysiąc kibiców nie mogło narzekać na brak emocji. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a obie bramki dla Wiślaków zdobył Paweł Brożek. Po raz kolejny zawiodłem się na naszym francuskim golkiperze, który wpuścił dwie straszne szmaty.

 

06.02.2009.

Septemwri, Smolian : 1802 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[bUL] Rodopa (1) 2:2 (2) Wisła Kraków [POL]

 

0:1 - Paweł Brożek '37

1:1 - Vasil Garkov '44

1:2 - Paweł Brożek '45

2:2 - Viktor Sofroniev '82

 

MoM - Paweł Brożek [NŚ, Wisła Kraków] - 8

Odnośnik do komentarza

Że tak nieśmiało zagaję, WTF? Przez pół roku tyle zmian? :o Mógłbyś pokazać pełnego screena ze składem, zaznaczając w filtrach "informacje ogólne"? Byłbym wdzięczny.

 

A jeśli chcesz fixnąć ten tytuł, to lepiej napisz PW do kogoś z zielonych, ew. do modów zajmujących się działem Kariery :> .

Odnośnik do komentarza

Marshall : Łap

 

Z klubem pożegnał się również Patrik Lomski, który przeprowadził się do Sparty Praga za 1.100.000. € . Do Bełchatowskiego GKS-u za 170 tys. € przeprowadził się Chaurant. Zatrudnienie w tym klubie znalazł również Alex Fernandez za którego otrzymaliśmy 85.000. €. Do Wisły Płock za 14.000. € przeprowadził się Radosław Pindiur na co dzień występujący w drużynie Młodej Ekstraklasy.

 

W ostatnim spotkaniu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek podejmowaliśmy poznańskiego Lecha. Mecz był niezwykle zacięty i zakończył się remisem 2-2, a to za sprawą dobrze dysponowanego Kononowicza, który w przeciągu kilku minut zdobył dwie bramki dla Kolejorza.

 

14.02.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 4572 widzów.

Spotkanie Towarzyskie.

 

[POL] Wisła Kraków (1) 2:2 (0) Lech Poznań [POL]

 

1:0 - Matias Campos '21

2:0 - Cleber '65 (k)

2:1 - Maciej Kononowicz '75

2:2 - Maciej Kononowicz '79

 

MoM - Maciej Kononowicz [NŚ, Lech Poznań] - 8

 

Rundę wiosenną zainaugurujemy 21.02 meczem na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed inauguracją rundy wiosennej nasze szeregi opuściło dwóch graczy. Rumuński pomocnik Norbert Varga za 24.000. €. przeniósł się do GKS-u Bełchatów. Natomiast za 90.000. €. drużynę opuścił Reinaldo na rzecz Cracovii.

 

Na debiut czekałem dość długo i wyczekiwałem z niecierpliwością tego dnia. W ramach 18 kolejki w Krakowie zjawiła się ekipa z Bełchatowa, która o dziwo zajmowała dopiero 13 lokatę ! Tak naprawdę to przyjezdni liczyli się w tym spotkaniu. Już w 12 minucie spotkania skuteczny kontratak wykończył nasz były zawodnik Chaurant zdobywając jednocześnie bramkę w debiucie. Chwilę później mógł być już remis, lecz z kilku metrów do bramki nie trafił Amraei. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Chwilę po wznowieniu gry naszego bramkarza zaskoczył Fernandez wykorzystując akcję sam na sam. Na dwadzieścia minut przed końcem ten sam zawodnik podwyższył rezultat, po pięknym strzale z dystansu. Tak naprawdę nie mieliśmy nic do powiedzenia. Piłkarze dostali totalną zjebkę za to co pokazali dzisiaj dziesięciotysięcznej publiczności !

 

21.02.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 10785 widzów.

Ekstraklasa [18/30]

 

[12] Wisła Kraków (0) 0:3 (1) GKS BOT Bełchatów [13]

 

0:1 - Oswaldo Chaurant '12

0:2 - Alex Fernandez '48

0:3 - Alex Fernandez '71

 

Wisła - Jarosiński - Abarca, Cleber, Sechkov, Salaverry - Bajarnason, Didao, Jirsak (46. Francois), Kolk - Ćwielong (46. Campos), Amraei (69. Brożek).

 

MoM : Alex Fernandez [NŚ, GKS Bełchatów] - 8

Odnośnik do komentarza

Już trzy dni później czekało nas spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Ekstraklasy, gdzie przeciwnikiem była Polonia Bytom. Od początku narzuciliśmy swoje tempo i kontrolowaliśmy grę. Mimo wszystko to goście zdobyli pierwszą bramkę kiedy to w zamieszaniu pod naszą bramką najprzytomniej zachował się Mróz, który z pozycji leżącej trafił do siatki strzeżonej przez francuskiego golkipera. Nie załamaliśmy się i dalej dążyliśmy do zdobycia pierwszego gola w tym spotkaniu. Sztuka ta udała się w 90 minucie kiedy to Campos nie dał żadnych szans golkiperowi po strzale z 20 metrów.

 

24.02.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 13448 widzów.

Puchar Ekstraklasy, Ćwierćfinał.

 

[EKS] Wisła Kraków (0) 1:1 (1) Polonia Bytom [EKS]

 

0:1 - W. Mróz '24

1:1 - M. Campos '90

 

Wisła : Pichon - Sechkov, Cleber, Jardel, Salaverry - Ricardinho (46. Ćwielong), Didao, Cortes (68. Cywka), Kolk - Campos, Brożek (68. Amraei).

 

MoM : Wojciech Mróz [PŚ, Polonia Bytom] - 8

Odnośnik do komentarza

Naszym kolejnym ligowym rywalem była Arka Gdynia z którą mierzyliśmy się na ich terenie. Oczekiwałem od swojego zespołu tylko i wyłącznie zwycięstwa. Drużyna nie jest jeszcze tak zgrana i potrzeba jeszcze wiele czasu by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gospodarze niesieni dopingiem swoich kibiców już w 12 minucie objęli prowadzenie po strzale Rogowskiego ze skraju pola karnego. W 29 minucie Campos w sytuacji sam na sam z bramkarzem okazał się lepszy od Bledzewskiego i mierzonym strzałem wyrównał stan gry. Remis towarzyszył nam jedynie przez 2 minuty. Perfekcyjnie rzut wolny na 25 metrze wykorzystał Grzelak. Do szatni schodziliśmy przegrywając. Nasza gra nie wyglądała najlepiej.

 

Druga odsłona zaczęła się od zdecydowanych ataków mojej drużyny. W 59 minucie Brożek urwał się ostatniemu obrońcy i sprytnym lobem doprowadził do remisu. Niestety radość ponownie trwała krótko. Kilka minut później Chmiest ponownie wyprowadził arkowców na prowadzenie wykorzystując akcję jeden na jednego. Festiwal bramek skończyliśmy na liczbie - 5. Niestety musieliśmy pogodzić się z porażką, która zepchnęła nas na 15 lokatę.

 

28.02.2009.

GOSiR, Gdynia : 11615 widzów.

Ekstraklasa [19/30]

 

[13rd] Arka Gdynia (2) 3:2 (1) Wisła Kraków [14th]

 

1:0 - M. Rogowski '12

1:1 - M. Campos '29

2:1 - R. Grzelak '31

2:2 - P. Brożek '59

3:2 - M. Chmiest '63

 

'12 - M. Rogowski (A) ktz.

 

Wisła - Pichon - Abarca, Jardel, Cleber, Salaverry - Bjarnason ('46 Chipciu), Didao ('46 Jirsak), Cortes, Kolk - Campos, Brożek ('74 Ćwielong).

 

MoM - Rafał Grzelak / Arka Gdynia / 8

Odnośnik do komentarza

Pierwszym marcowym przeciwnikiem był Górnik Zabrze, który przed spotkaniem na Reymonta zajmował piątą lokatę. Od początku narzuciliśmy własne tempo i na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać. Już w 5 minucie Abarca wyrzucił piłkę z autu do dobrze ustawionego Camposa, który strzałem po ziemi z ostrego kąta otworzył wynik. Gra mojej ekipy w końcu zaczęła mi się podobać. W 14 minucie Bjarnason dośrodkował piłkę z prawej strony a piłkę wślizgiem do bramki skierował Brożek. Początek był wręcz wymarzony, zwłaszcza kiedy w 16 minucie Campos podwyższył prowadzenia na 3-0 kiedy to dobił strzał Cortesa z kilku metrów. Festiwal bramkowy zakończyliśmy w 21 minucie gry. Wtedy Paweł Brożek popisał się piękną główką, a futbolówka przed wpadnięciem do siatki odbiła się od prawego słupka.

 

W drugiej części gry znacznie przystopowaliśmy. Goście mieli dwie dobre okazję do bramki, lecz nasz francuski golkiper nie zapomniał jak się broni i obie sytuację wybronił. Drużyna w dzisiejszym spotkaniu pokazała się ze znakomitej strony i liczę tylko na to, że takie wyniki w Krakowie staną się codziennością !

 

08.03.2009.

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków : 8872 widzów.

Ekstraklasa [20/30]

 

[15th] Wisła Kraków (4) 4:0 (0) Górnik Zabrze [5th]

 

1:0 - M. Campos '5

2:0 - P. Brożek '14

3:0 - M. Campos '16

4:0 - P. Brożek '21

 

Wisła : Pichon - Abarca, Cleber, Sechkov, Salaverry - Kolk, Didao, Cortes, Bjarnason ('58 Ricardinho) - Campos ('67 Amaraei), Brożek ('58 Cywka).

 

MoM - Matias Campos [NŚ, Wisła Kraków] - 8

Odnośnik do komentarza

Po spotkaniu z Górnikiem czekała nas potyczka z bytomską Polonią z którą rozgrywaliśmy spotkanie rewanżowe w ramach ćwierćfinału Pucharu Ekstraklasy. Losy meczu rozstrzygnęły się bardzo szybko. Już w 7 minucie bramkę dla śląskiego klubu zdobył Sobociński bezproblemowo pakując piłkę do naszej bramki. Drużyna z Krakowa nie pokazała dzisiaj najlepszego futbolu i zdecydowanie zasłużenie poniosła porażkę. W doliczonym czasie gry czerwone kartki obejrzeli Didao oraz Cantoro pokazując jednocześnie jak bardzo są inteligentni.

 

10.03.2009.

Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom : 12742 widzów.

Puchar Ekstraklasy, Ćwierćfinał / Rewanż.

 

[EKS] Polonia Bytom (1) 1:0 (0) Wisła Kraków [EKS]

 

1:0 - R. Sobociński '7

 

'64 - P. Ćwielong ktz. (W)

'90 - Didao cz.k. (W)

'92 - M. Cantoro cz.k.

 

Pichon - Sechkov, Jardel, Cleber, Salaverry - Kolk, Cortes ('46 Cantoro), Didao, Bjarnason - Campos, Amraei ('46 Ćwielong ('64 Cywka).

 

MoM - Hubert Robaszek [PL, Polonia Bytom] - 8

Odnośnik do komentarza

SKRIN z transferami.

 

Kolejnym ligowym zmaganiem był wyjazd do braci z Wrocławia. Gospodarze tego spotkania od samego początku byli skazani na klęskę. Początek meczu zdecydowanie należał do mojego zespołu. W 15 minucie spotkania Bjarnason dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, gdzie Campos sprytnie musnął futbolówkę, która chwilę później wpadła do siatki rywala. Do końca pierwszej połowy spokojnie kontrolowaliśmy wynik, schodząc jednocześnie do szatni z jednobramkową przewagą.

 

W drugiej odsłonie towarzyszyło nam zdecydowanie więcej emocji. W 60 minucie spotkanie gospodarze doprowadzili do wyrównania kiedy to bezbłędnie rzut wolny wykonał Arkadiusz Ryś. Mecz powoli dobiegałkońca kiedy moi zawodnicy stanowczo zaatakowali bramkę przeciwnika. W 88 minucie spotkania Bjaranson zdobył swoją pierwszą bramkę dla klubu wykorzystując wspaniałe podanie Camposa. Szkoda tylko, że rezultat zmienił się w doliczonym czasie gry kiedy gospodarze ponownie zdobyli bramkę, a egzekutorem tym razem okazał się Gul.

 

14.03.2009.

ul. Oporowska, Wrocław : 5574 widzów.

Ekstraklasa [21/30]

 

[16th] Śląsk Wrocław (0) 2:2 (1) Wisła Kraków [14th]

 

0:1 - M. Campos '15

1:1 - A. Ryś '60

1:2 - B. Bjarnason '88

2:2 - B. Gul '90 + 3

 

Pichon - Pichon - Abarca, Cleber, Jardel, Salaverry (46. Sechkov) - Kolk, Didao (46. Jirsak), Cortes, Bjarnason - Campos, Brożek (62. Amraei).

 

MoM - Bogdan Gul [PŚ, Śląsk Wrocław] - 8

 

---

 

Ładne baty zbierasz w lidze.

 

Dzięki za cynk !

Odnośnik do komentarza

W jedenastce kolejki znalazł się Bjarnason.

 

Występy Wiślaków w reprezentacji :

 

- Alexandru Chipciu (Rumunia U-21 / 67 minut / Nota 7)

- Tomasz Cywka (Polska U-21 / 61 minut / Nota 7)

- Birkir Bjarnason (Islandia / 90 minut / Nota 6)

- Abdullah Halaloftay (Nigeria U-19 / 48 minut / Nota 7)

- Santiago Trellez (Kolumbia U-20 / 90 minut / Nota 8)

- Cristian Abarca (Chile U-20 / 90 minut / Nota 5)

- Gerardo Cortes (Chile U-20 / 90 minut / Nota 7)

- Matias Campos (Chile U-20 / 85 minut, ktz. / 1 bramka / Nota 7)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...