Skocz do zawartości

Projekt podmiany lig angielskiej z polską w fm 09


kill

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jak w temacie, wpadłem na pomysł podmiany lig angielskiej z polską w FM 09 w wersji 9.02 (oryginalna baza). Wydawało mi się to niemożliwe dopóki nie zobaczyłem najnowszego update Asian Invasion, gdzie są podmienione ligi Japońska z Białoruską i Rosyjska z Chińską więc jednak można... Zabrałem się do tego dzisiaj po pracy i jak na razie daję screeny wersji próbnej ze zwykłą zamina klubów poprzez swap i zmianą nazw lig na polskie. Zostało jeszcze sporo pracy ponieważ użyłem wszystkich klubów polskich które były w kodzie gry a mimo wszystko zabrakło 5 zespołów do ostatniej ligi grupy B (więc jak na razie są angielskie). Jutro biorę się za zmienianie narodowości klubów , narodowosci rozgrywek itp i wtedy się okaże czy uda się ominąc ta niby blokadę. W każdym razie nawet jeśli nie będzie to możliwe (przykład wspomnianego wczesniej update temu przeczy) zrobię taki futurystyczny update gdzie polskie kluby bedą miały narodowość angielską (coś w stylu update superligi tylko z samymi polskimi drużynami). Tak czy tak będzie trzeba zrobić sporo nowych polskich drużyn żeby podmienić z nieligowymi angielskimi, więc jesli jest ktoś chętny do pomocy to czekam.

 

 

http://robiking.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja zycze Ci szczescia, milosci i w ogole wszystkiego najlepszego, ale powodzenia w tworzeniu tego update'u zyczyc mi serce nie pozwala... Nawet nie masz pojecia ile pracy Cie czeka, ile problemow stworzy Ci gra, ile klikania przed Toba. Rozgrywek sie przeniesc nie da, po prostu. Kluby i zawodnikow mozna, ale co to da? Nikt nie zechce zagrac w lidze angielskiej, w ktorej beda produkowani regeni w postaci mlodych wyspiarzy. Wyobrazasz to sobie? Mnostwo Cole'i, Johnes'ow w polskich klubach. Wiesz, ja doceniam ludzi z zapalem do pracy. Mowie Ci jednak szczerze - to na dzien dzis misja niemozliwe. Asian Invasion ma mnostwo niedosciagniec, ktore mnie od niego odpycha, a i tak jego tworcy mieli 27x mniej pracy niz Ty to sobie zalozyles na starcie. I nie pisze tego, by Cie jakos odwiesc od ambitnych planow, tylko chcialbym bys zszedl na ziemie. Zreszta sam Football Manager soczystym Crash Dumpsem Cie zapewne sciagnie na podloge... Choc zawsze istnieje ten procent mozliwosci, ze to wlasnie Ty bedziesz tym jedynym, ktoremu sie uda. Musialem napisac to ostatnie zdanie, bys nie czul sie zaatakowany :-k. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mimo usilnych starań i kilku nieprzespanych nocy nie jestem w stanie całkowicie zamienić lig. Jest ten felerny brak terminarza ale co dziwne po zmianie narodowosci na polską ligę, udało mi się raz czy dwa wgrać bazę gdzie rozlosowało terminarze wszystkich lig za wyjątkiem tej najwyższej. Czyli 1,2,3 itd były całkowicie grywalne. Trze babyło podczas startu gry wybrać lige angielską ale w samej grze było już wszystko oki z polską flagą, teraz żałuję że nie zrobiłem screna bo może ktoś z was by coś zauważył i wpadł na jakiś pomysł a tak to zostały mi trzy wersje baz i teraz żadna sie nie wszystuje. Myślałem że może podczas kolejnego sezonu to się samo poprawi co byłby sygnałem że jednak jakoś to można obejść , ale pod koniec czerwca przed podsumowaniem sezonu wywaliło mi crasha..... Głowię się nad tym co takiego wpływa na to ze niższe grywalne ligi mają terminarz, najwyższa nie i nic mi do głowy nie przychodzi. W każdym razie jeszcze się nie poddaje i kombninuje bo co do tej drugiej opcji to faktycznie masz całkowitą rację a ja o tym wczesniej nie pomysłałem, wygląda to fatalnie gdy zaczynam grę patrze na składy a tam 90% regenów angielskich w "polskich" klubach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...