Skocz do zawartości

FM 2009 Revolution Update v1.0


jakubkwa

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA ZMIAN:

 

Polska:

  • zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów z Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 10.02.2009;
  • wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 10.02.2009;
  • zmiany atrybutów wielu zawodników Ekstraklasy i 1. ligi polskiej;
  • zmiany w kontraktach wielu zawodników;
  • dodanie kilku nowych postaci, np. Radosław Matusiak;
  • dodanie polskich znaków diakrytycznych w nazwiskach zawodników;

Świat:

  • wszelkie zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów aktualne na dzień 10.02.2009;
  • wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy aktualne na dzień 10.02.2009 z większości lig europejskich;
  • dodanie wielu nowych postaci, np. Evans Chikwaikwai;
  • zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników;
  • aktualizacja trenerów reprezentacji;

Dodatek wykonany został przez zespół Revolution Update Team, w którego skład wchodzą współpracownicy CM Revolution - GeedieZ, Qqlkan, Fudi i Messinho - oraz kilku redaktorów naszego serwisu. Podziękowania dla Vetra za wyrażenie zgody na użycie pliku Vetr CFM Fake Patch v.2.1.

 

FM 2009 Revolution Update v1.0

Odnośnik do komentarza

No cóż, rosyjska primadonna mimo wcześniejszych zapowiedzi życzeniowych Arsenalu zmieniła numer z 13 na 23. Na necie jest jeszcze wiele artykułów o tym. Ja zrobiłem transfer, dałem mu tę 13-kę i już dalej nie śledziłem jego losów uznając temat za zakończony. No ale to chyba nie taki największy znowuż błąd ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

chcialem napisac poprawna i cala kadre pge gks-u belchatow zeby autorzy mogli ja uwzglednic przy nowej wersji update'u ;)

 

 

 

W porównaniu z jesienną kadrą pierwszej drużyny mamy jeszcze czterech nowych zawodników: Łukasza Budziłka (MESA-wychowanek), Artura Chałasa (Hetman Zamość), Artura Marciniaka (MESA) i Macieja Stolarczyka (powrót po kontuzji).

 

Poniżej przedstawiamy 29-osobową kadrę GKS na rundę wiosenną sezonu 2008/09.

 

Bramkarze:

 

Łukasz Budziłek (53), Krzysztof Kozik (27), Łukasz Sapela (12)

 

Obrońcy:

 

Edward Cecot (6), Artur Chałas (3), Marcin Drzymont (28), Grzegorz Fonfara (22), Piotr Klepczarek (2), Mate Lacić (14), Artur Marciniak (16), Paweł Magdoń (33), Dariusz Pietrasiak (15), Jacek Popek (4), Maciej Stolarczyk (8)

 

Pomocnicy:

 

Mateusz Cetnarski (18), Bartłomiej Chwalibogowski (30), Janusz Gol (5), Piotr Kuklis (32), Krzysztof Janus (21), Kamil Poźniak (19), Patryk Rachwał (20), Jakub Tosik (24), Tomasz Wróbel (23)

 

Napastnicy:

 

Paweł Adamiec (26), Janusz Dziedzic (11), Dawid Nowak (9), Ihor Mihalevskyy (7), Marcin Sobczak (17), Mariusz Ujek (25)

 

Sztab szkoleniowy i medyczny:

 

Rafał Ulatowski (I trener)

Adam Fedoruk (II trener)

Zbigniew Robakiewicz (rener bramkarzy)

Kamil Kiereś (asystent trenera)

 

Dariusz Marzec (kierownik drużyny)

Jan Złomańczuk

(koordynator ds. młodzieży – trener współpracujący)

 

Zbigniew Jastrzębski (fizjolog)

Janusz Bogdan (lekarz)

Aleksander Baranowicz (masażysta)

Zbigniew Kępiński (masażysta)

 

Źródło: gksbelchatow.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...