Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

kurde

zadzwonili z osrodka wlasnie...Maja grupe 60 osob na 2 tygodnie...i chcieli by nasze 5 osobowe domki :o nam dajac 3 osobowe w zamian. Domki 3 osobowe kosztuja wiecej, ale by bylo bez doplaty, maja wyzszy standart. Gosc mowil ze wola po naszych 3 dniach miec puste 3 osobowe niz 5 osobowe, bo trojki latwiej im pozniej wynajac dla rodzin itd. Marudzilem, ze nie, ze nie bede decydowal, ze bylismy pierwsi itd...Mowil, ze choc kilka..choc trzy piatki i ta szóstkę zamienic na 7 trojek....

co robic? Troszke bez przesady co nie? problemem jest, ze nie mam umowy na pismie, tylko zamowienie napisane mailem i odpowiedz: zarezerwowalismy i prosimy o zaliczke.

godzimy sie na zamiane trzech piatek i szostki na 7 trojek? Jesli twardo powiem, ze nie ma ch we wsi to co nam moga zrobic? odeslac zaliczke i wywalic?

jutro ma znowu zadzwonic..

Odnośnik do komentarza

3-osobowe domki to same zalety - chocby to, ze mniej luda przypada na jedna lazienke. No i skoro oferuja lepszy standard w tej samej cenie, to nie widze problemu. Jak pojdziemy im na reke, to wtedy beda na nas przychylniej patrzec, jak sie bedziemy stawiac, to beda mniej mili. Zwlaszcza ze postepuja fair - nie chca wiekszej kasy za trojki, oferujac dobry wariant zastepczy, grzecznie dzwonia i prosza. Mysle, ze wtedy moglibysmy smialo poprosic, zeby te trojki byly jak najblizej siebie. My nic na tym nie tracimy, a pozwalamy im zarobic w sezonie.

Odnośnik do komentarza

obecnie nasze 5tki maja numery: 5,6,7,23,24,25,27 i te 5-6-7 bysmy zamienili na trojki ktore sa podobno obok tych 20stek....

kwestia ktore piatki zamieniamy na trojki z listy? Najlepsze by bylo losowanie...zeby nie bylo, ze ja wybiera tych co dostana "lepszy standart" lub ze ktos chce koniecznie sie miziac w 5 zamiast w trojkach...

Moze niech do mnie na PW odezwa sie przedstawiciele piatek i napisza czy chca zostac w 5 czy zamieniaja na 3...Jesli sie zglosza tylko trzy domki to nie bedzie problemu z zamiana, jak sie zglosi wiecej to zrobie losowanie :D

Odnośnik do komentarza

Znów bawisz się w "świadomego klienta" (czyt. wkurwiający klient, który robi wszystko, żeby tylko nie iść na rękę sprzedawcy)? ;] On daje Wam większe korzyści, nie domaga się dopłaty, plus z tego co mówi Qcz to domki będą bliżej siebie teraz, więc same plusy.

Odnośnik do komentarza
Liczę, że na ten moment kolejność na liście Qcza nie jest równa kolejności domków: 5,6,7,23,24,25,27.

jasne ze nie. kolejknosc w temacie jest dowolna.

Czyli jesli zdecydowalismy, ze 3z7 "piatek" puszczamy to teraz pytanie: ktore? Jesli wszystkim ryba to sam wybiore :D

 

Prosze wiec o kontakt przedstawicieli 7 domkow 5 osobowych jakie decyzje podejmuja, ale na priva, nie bedziemy zasmiecac tutaj ;)

czasu mamy duzo, ale powiedzmy czekam do 5.04 do 24:00 na info: "chcemy zostac w 5" lub "mozemy sie podzielic na 3". Jesli wiecej niz 3 z 7 beda chcialy sie podzielic zrobimy losowanie, jesli mniej niz 3 sie zglosza to tez wylosujemy ktory trza podzielic.

Odnośnik do komentarza

Ja mysle, ze podzielic sie mozna zawsze pozniej - przeciez liczba miejsc i tak sie zgadza, a liczba osob, ktore wymagaja specjalnego traktowania (np. kontrowersyjna osobowosc De Rapha :kekeke:) jest naprawde mala.

 

EDIT: jasonx, proponuje na razie nie robic transferow z osemki, bo bedzie wiekszy burdel. Dlatego dopiero po decyzji o piatkach i szostce rozbitej na siedem trojek pogrupujemy ludzi i ew. transfery to juz potem.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie dotyczące listy rezerwowej. Można się na nią zapisać?

Na pewno. Pisz do Qcza.

Nie wierze, że wszyscy z obecnej listy pojadą, ubytki na pewno sie pojawią.

A nawet jak nikt nie wypadnie, pod gołym niebem nie zostaniesz

 

ja chyba tez na to licze ;)

Odnośnik do komentarza
EDIT: jasonx, proponuje na razie nie robic transferow z osemki, bo bedzie wiekszy burdel. Dlatego dopiero po decyzji o piatkach i szostce rozbitej na siedem trojek pogrupujemy ludzi i ew. transfery to juz potem.

A nie przyuwazylem, ze Vetr byl z ósemki :)

W kazdym razie dajcie mnie do domku z Glapa. I albo kogos dobiore z piatki, albo zrobimy transfer Vetra

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...