Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy to, ze ktos mial odwage wydac taki program w czasie powszechnej nagonki :-) zapowiada sie bardzo interesujaco - ciekawe co bedzie w nastepnych odcinkach, czy bedzie jakas kategoryzacja klubowa albo ligowa.

 

No i Gacki pewnie w szoku, gdzie ci bandyci? Ile odwagi muszo miec ci ludzie, ze nie zaslaniaja twarzy wystepujac przed kamera!

 

PS Kinas, teraz juz na serio. Jezeli dostaje sie dwuletnie zawiasy za przywolanie do porzadku najebanego idioty nieszanujacego barw narodowych, to mam nadzieje, ze wkrotce i ciebie wsadzo do pierdla za pisanie bezsensownych postow.

Odnośnik do komentarza

SZU, akurat do samej wysokości wyroku się nie odniosę - to jest tylko pierwsza instancja, wyrok nieprawomocny, na końcu i tak wszystko wyjdzie w praniu i dostanie dużo mniej.

Mi chodził o to, że ktoś próbuje podważyć wyrok (sam uznanie winy, a nie wysokość kary) przez "niewiarygodnych i nietrzeźwych świadków", sorry, ale po to montujemy monitoring na stadionach, żeby tacy świadkowie nie mieli decydującego wpływu na wyrok. Teraz nie mają, nawet zeznania papieża można podważyć. Jest zapis wideo, wszystko widać jak na tacy i nie można mieć wątpliwości, że Litar jest winny.

To że dostał tak wysoki wyrok to pewnie nie tylko wynik zeznań "niewiarygodnych świadków", ale pewnie tego, że nie chciał współpracować i nie przyznawał się do oczywistej winy.

A co do "przywolania do porzadku najebanego idioty nieszanujacego barw narodowych" za bardzo nie wiem jak się mam odnieść. Zgodzić to się mogę co na najwyżej z "najebanym idiotą", ale ani to nie było przywołanie do porządku, ani brak poszanowania barw narodowych.

Odnośnik do komentarza

Ojej, fakt, fotoreporterzy magazynow kibicowskich (zawsze z akredytacja), zagraniczni groundhopperzy z wasami i redaktorzy kibicowskich portali, ktorzy juz nie odpalaja rac, to rzeczywiscie prawdziwa kibolska smietanka. Same ostre hoolsy, PDK, KMWTW etc. Pewnie dlatego niektorzy wstydza sie swojego nazwiska, a czasem i imienia... Nie od dzis wiadomo, ze Szombierki Bytom punktuja w lidze chuliganow tak, ze nawet fotograf budzi respekt...

 

SZU, naprawde jestes taki naiwny, ze sadzisz, ze ktokolwiek z aktywnej "grupy sportowej" pokazalby tu twarz? :)

 

Programowi raczej nie wroze ogladalnosci zapewniajacej przetrwanie w ramowce w nastepnym sezonie - nieznane ogolowi twarze klepiace wszystkie to samo, na jedna modle. Znakomity program dla samych kibicow - i tylko dla nich. A skoro wszechpotezny ruch kibicowski nie uzbieral nawet 100 000 podpisow za swoja malo powazna ustawa, to nie sadze, by przelozylo sie to na wplywy reklamowe wokol formatu czy slupki (az je sprawde po weekendzie, bo mam taka mozliwosc).

 

Co wiecej, zabawne niektore wypowiedzi - np. ta, ze na Legii bali sie konsekwencji piro, ktore moglo spasc na boisko, ale na szczescie wszystko sie udalo. Zaiste, dojrzale podejscie, dajace dowod przemyslnosci i odpowiedzialnosci...

 

I przytyk do konkurencji: nie sa pierwsi. Ze 2-3 lata temu TVN Turbo emitowalo program "Miedzy meczami", w ktorych wystepowali przedstawiciele kibicowskich stowarzyszen.

 

Jezeli dostaje sie dwuletnie zawiasy za przywolanie do porzadku najebanego idioty nieszanujacego barw narodowych, to mam nadzieje, ze wkrotce i ciebie wsadzo do pierdla za pisanie bezsensownych postow.

Od przywolywania do porzadku na stadionie jest sluzba porzadkowa (ciekawe, dlaczego sie tak nazywa - pewnie dlatego, ze gestapo bylo zastrzezonym znakiem towarowym...).

Odnośnik do komentarza

Historia passe? To moze ja wkleje cos z wczoraj - w skrocie: Janki, dziennikarze sportowi wracajacy z meczu z Kielc autem na warszawskich blachach zostaja wzieci za kibicow Polonii. Zajechanie drogi, szyba rozbita kamieniami, dzentelmeni w kominiarkach etc. To jest ten negatywny fanatyzm.

Odnośnik do komentarza

Historia passe? To moze ja wkleje cos z wczoraj - w skrocie: Janki, dziennikarze sportowi wracajacy z meczu z Kielc autem na warszawskich blachach zostaja wzieci za kibicow Polonii. Zajechanie drogi, szyba rozbita kamieniami, dzentelmeni w kominiarkach etc. To jest ten negatywny fanatyzm.

Czy ja mowie, ze passe - ja po prostu nie lubie negowania wszystkiego co pozywyne, bo jacys idioci robia dym. jmk chcial sie pochwalic naprawde konkretnym wyjazdem kibicow to go Vami wdeptal w ziemie za nie jego grzechy... :-k

Odnośnik do komentarza

Historia passe? To moze ja wkleje cos z wczoraj - w skrocie: Janki, dziennikarze sportowi wracajacy z meczu z Kielc autem na warszawskich blachach zostaja wzieci za kibicow Polonii. Zajechanie drogi, szyba rozbita kamieniami, dzentelmeni w kominiarkach etc. To jest ten negatywny fanatyzm.

jak i słaby wywiad to i akcja do dupy...

Odnośnik do komentarza

No o to chodzi, skoro tutaj wklejane są wszelkie negatywne akcje kibiców, to ja wklejam też te pozytywne, aby umieć dostrzec, że nie tylko robią złe rzeczy, ale też dobre, fajne. I jeśli wklejamy coś współczesnego to po kiego grzyba ktoś mi wkleja materiał z 2006 roku.

 

To tak jakby na przykład ktoś wkleił fanatyczny, głośny, z oprawą doping reprezy Polski podczas jakiegoś współczesnego meczu (wiem, nierealne, ale przykład;) ), a po chwili ktoś inny wrzuci mu link do morderstwa kibica Pogoni podczas meczu reprezy z 93 roku...

 

Szanujmy się ;)

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

Caly ruch kibicowski to zarowno zadymiarze, jak i normalni ludzie chodzacyc na mecze i VIPy siedzace na trybunach biznesowych, jak i ludzie kibicujacy w kapciach w domu.

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

 

Po Tobie nie spodziewałem się takiej argumentacji... To tak jakby argumentować, że Bóg jest zły, bo (dobrzy, niewinni) ludzie umierają. Kibice (wszyscy) są źli, bo zdarzają się zadymy, bójki itp..

 

To środowisko jest szerokie i ma zarówno swoje pozytywne, jak i negatywne strony.

Odnośnik do komentarza

Serio? :) A ja myślałem, że o usprawiedliwianie całego ruchu. To jak z mafią.Przestępcy? No w sumie pewnie niektórzy tak, ale generalnie to paczki do domu dziecka wysyłają ;)

Caly ruch kibicowski to zarowno zadymiarze, jak i normalni ludzie chodzacyc na mecze i VIPy siedzace na trybunach biznesowych, jak i ludzie kibicujacy w kapciach w domu.

co wspólnego z ruchem kibicowskim mają ludzie siedzący w kapciach, w domu na dodatek ?

Edytowane przez Smetek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...