Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo, że szwagier daje radę :).

 

Co do hali, to kombinuj Sk8ter jakoś na wieczór (jak się da, to 19-20 tak na 2 godziny), żeby wszyscy spokojnie sobie wrócili z pracy/szkoły. Wydaje mi się, że te 8-10 osób zbierzemy (ja, Heniu, Wujek, szwagier, Sk8ter, Reaper, Milo, Dr.Strange). Czekamy na info :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tym samym - jak kto ma namiar na jakąś halę, to napisać. Podzwoni się, coś może uda się wynająć :).

Nie wiem, jakie rejony cenowe was interesują (i w ogóle jak ceny takich usług się kształtują), ale może się nada :P

http://www.osirochot...tatic.php?id=17

Mogę śmiało polecić. Grałem na niej wielokrotnie. Po siedmiu można spokojnie grać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tym samym - jak kto ma namiar na jakąś halę, to napisać. Podzwoni się, coś może uda się wynająć :).

Nie wiem, jakie rejony cenowe was interesują (i w ogóle jak ceny takich usług się kształtują), ale może się nada :P

http://www.osirochota.waw.pl/static.php?id=17

Jak się widzi panowie? Trzeba byłoby minimum z 10 osób. Koszt wtedy około 22zł, choć jak nie widzę przeszkód, żeby umawiać się nawet po 22-giej - wtedy po 15zł/h. Hala ma wymiary boiska o ręcznej, więc jak mówię, po 5 osób styka spokojnie, zeby się nie pozabijać :). Ktoś reflektuje?

 

Cena jest jak najbardziej znośna. Inni mają drożej - choćby tu lub tu. Tutaj ciekawie wygląda opcja weekendowa.

 

Mobilizować się proszę. Trzeba chociaż z 10 osób, absolutne minimum to 8, wtedy godzina wystarczy, bo i tak padniemy :D. Ewentualnie jak ktoś ma ochotę przekopać się przez kilka cenników - tutaj proszę.

 

PS Bez problemu załatwię, zadzwonię, zarezerwuję. Po prostu niezbędna jest lista osób i najdogodniejszy termin dla wszystkich. Tutaj jeśli nie weekend, to pewnie jakoś od 18-19-tej żeby ogarnąć szkołę/pracę.

Odnośnik do komentarza

W sprawie czwartkowego spotkania jestem za, ale w czwartki kończę angielski o 18.50 i jeśli nie będę zmęczony i padnięty, to wpadnę. Ostatnio mam tendencję do przychodzenia na spotkania, więc może i tym razem dotrę :D

 

W sprawie hali, to jeśli chodzi o wieczory powszednie, to poniedziałek i środa mi pasują, szczególnie środa. W weekendy często mnie nie ma w Warszawie, więc będę mógł być wtedy, kiedy będę w Warszawie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...