Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Praca ogarnięta, więc zanosi się, że w Warszawie jestem na dłużej. Do rzeczy jednak.

 

Pogoda coraz lepsza, boisk w Warszawie (chyba) nie brakuje - ktoś byłby chętny na jakiś weekendowy meczyk? Pamiętam, że raz to nawet de Raph zaszczycił stolice i udało się pograć. Jak byłoby parę osób chętnych to będę wdzięczny za info, bo weekend(y) zazwyczaj wolne, a w piłkę bym chętnie pograł. A już poza klimatami piłkarskimi - może jakieś poświąteczne spotkanie? Osobiście - tak jak wspominałem - weekend mam wolny, a na tygodniu po 18-tej przebywam w centrum.

Odnośnik do komentarza
"Witam,

 

W sobotę 9 maja organizuje na poligonie na Wesołej kolejną rundkę Paintball'a.

 

Teren ten nadaje się idealnie do rozgrywania dużych gier scenariuszowych. Na terenie gry znajduję się 8 domków, wraki czołgów T-34, kanały, okopy, etc.

 

Zarezerwowałem 30 miejsc.

 

Jak wyglądają koszty?

Koszty: 30 zł wpisowe

- 30 zł wypożyczenie sprzętu (maska, marker, mundur) w tym 200 kulek gratis.

 

Każde następne 100 kulek kosztuję ekstra 15 zeta.

 

Ważna rzecz, tutaj opłacamy część z kosztów z góry.

Dokładnie 30 zł.

Ja wyłożyłem teraz te pieniądze, by potwierdzić rezerwacje, jednakże prosiłbym o jak najszybsze przelanie mi przez zainteresowanych tej kwoty."

 

Proszę o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym a pieniążki proszę wpłacać na konto:

 

Numer rachunku

 

21 1140 2017 0000 4102 0242 4836

 

Posiadacz

 

RADOSŁAW BALKOWSKI

 

Dopiero przekazanie mi pieniędzy będzie uznawane za zgłoszenie chęci uczestnictwa.

 

Ja w to wchodzę :) .

Odnośnik do komentarza
Ja może nawet na to bym się pisał, ale to tak bardzo wstępnie, bo nie wiem jak będzie z pieniędzmi, plus mam imprezkę dzień wcześniej :)

 

Na tyle godzin gry to ile kulek trzeba będzie? Mógłby twój brat dokładniej powiedzieć Wujku, bo ja mam słabe rozeznanie.

 

To zalezy jak strzelasz :) . Za pierwszym razem tylko raz dokupowałem kulki.

Graliśmy mniej więcej cztery godziny.

Odnośnik do komentarza
Uuu, na coś takiego to może i ja bym się pisał jakby dało radę :). Czyli 60 zł i gramy. Mam pytanie o to jaki poziom prezentuje większośc graczy? Czy to jacyś pro players czy racze niekoniecznie?

 

Poziom jest różny :) .

Ja jestem totalnym amatorem. Jest też kilka osób znających się trochę na tej zabawie.

Ot każdy z innej bajki :) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...