Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie:

1. ?

2. Pulek

3. Perez

4. Grabek

5. Patryk

6. Smetek

7. Pulek +1

8. maregs

9. SZk

10. Hyde

11. Wujek Przecinak

12. Toudie

 

Czyli Toudie potwierdzony. Suter na razie odpada, chociaż może się wyrobi, w każdym razie, jak ktoś ma opcję na +1 (lub ktoś z forum jest chętny), śmiało można miejsce zaklepać.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli dzisiaj na piłce. Było naprawdę KLAWO :-)

Klawo o_O :D. A tak naprawdę jedna z lepszych hal. Dawno tak nie miałem, żeby po godzinie oddychać rękawami :). Co by jednak nie mówić, kilka akcji było niezłych :).

 

@Toudie: rispekt, że też dopiero teraz postanowiłeś się zjawić. Poziom co najmniej na okręgówkę :D.

 

A przy okazji z innej beczki. Wspominałem już kilku osobom, potwierdzę więc dla porządku, że od kolejnej hali raczej mnie nie ma. Wynika to z przeprowadzki, przez co będę miał po prostu w cholerę daleko, a zresztą za 2 miechy dojdą obowiązki rodzicielskie, więc wtedy zupełnie nie będzie opcji. Jeśli uda się wyrwać, to na pewno się zjawię, ale póki co:

a) prosiłbym kogoś, aby przejął sprawę listy na halę

b) właściciele hali w tym sezonie muszę mieć na kogo wystawiać faktury. Z racji, że mi to różnicy nie robi, niech wystawiają dalej na mnie, tylko prośba, aby ktoś mógł je kwitować, a przy jakiejś okazji odbiorę

Odnośnik do komentarza

...na okręgówkę :D.

 

Taaak, w sam raz na okręgówkę w Uzbekistanie. :)

 

A przy okazji z innej beczki. Wspominałem już kilku osobom, potwierdzę więc dla porządku, że od kolejnej hali raczej mnie nie ma. Wynika to z przeprowadzki...

No to słabo. Ale dzięki temu może nogi mniej poplątane od tych Twoich zwodów będą w kolejny wtorek. :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś chciałby za mnie zagrać? Żołądek mnie napienicza a na tyłku wyskoczyła wysypka. ; )

 

Generalnie, to jutro mam trening, a dziś nie czuję się zbyt dobrze. Jeśli się ktoś zgłosi, to odstąpię miejsce, jeśli się nikt nie zgłosi, to może jednak wpadnę, aby parzyście było. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...