Skocz do zawartości

Ruch Chorzów w FM 2009


GeedieZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawić średnią na jakimś sensownym poziomie i ustalić bardzo dużą max attendance, powinno pomóc.

 

Informacja o budżecie transferowym:

 

Polityka zaciskania pasa dotyczyć będzie na Cichej także transferów. - Zimą nie planujemy żadnych zakupów piłkarzy. Kadra drużyny uzupełniona będzie jedynie kilkoma młodymi zawodnikami. Czapki z głów przed klubami, które decydują się płacić milion złotych za piłkarza. Pytanie tylko jak długo one pociągną. Nas na takie wydatki po prostu nie stać - stwierdził stanowczo właściciel Ruchu.

 

I do tego miesięczny poślizg w wypłatach + próba zwolnienia Scherfena bo pobiera za wysoką pensję. Trzeba będzie poprawić finanse Ruchu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zostawić średnią na jakimś sensownym poziomie i ustalić bardzo dużą max attendance, powinno pomóc.

Czy ja napisałem coś innego?

 

Chodziło mi o to żeby nie wliczać tych meczy po ~40 000 ludzi do średniej bo ją sztucznie podnoszą ale to mniej więcej to samo, racja.

 

Czy ktoś wie jak ma się sprawa z Lilo? Wg strony agencji menadżerskiej jest on tylko wypożyczony do Poloni Słubice, strona Polonii nie wymienia go na liście zawodników którzy wyjechali na obóz z drużyną, na stronie Ruchu też się nie pojawia, czy ktoś wie w jakiej jest obecnie drużynie?

Odnośnik do komentarza

Tutaj piszą, że odszedł na zasadzie transferu definitywnego.

 

Jeśli już mowa o frekwencji to przydałoby się, aby ktoś w końcu zmienił pojemność stadionu przy ul. Cichej, bo już kilka rund jest 10 tyś krzesełek zamontowanych, a w eFeMie nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...