Skocz do zawartości

Liga hiszpańska (Liga BBVA)


Rekomendowane odpowiedzi

Joaquin na moje grał zbyt nieregularnie i nie był nigdy wart 25 mln euro. Owszem podnosił ciśnienie, ale częstow bezproduktywną grą. Jakkolwiek kiedyś go uwielbiałem, tak od dłuższego czasu mnie irytował. A Pablo miał momenty, gdzie nie grał gorzej od Joaquina, a czasem i lepiej.

 

Derek12345

 

Joaquin nie był traktowany jako zawodnik pierwszego zespołu.

 

Z tego co widziałem na vcf.pl to Miguel jest przeznaczony na sprzedaż. Jak dla mnie Maduro może odejść, nigdy mi nie imponował, ale Isco to miał nowy kontrakt podpisywać?

 

 

Edyta mówi, że są plotki o przyjściu Spahica. Nie wiem czy gość nie gra za twardo, jak na standardy Liga BBVA, ale poza tym to bardzo dobry obrońca ;)

Edytowane przez ajerkoniak
Odnośnik do komentarza
Owszem podnosił ciśnienie, ale częstow bezproduktywną grą. Jakkolwiek kiedyś go uwielbiałem, tak od dłuższego czasu mnie irytował. A Pablo miał momenty, gdzie nie grał gorzej od Joaquina, a czasem i lepiej.

Chyba Tobie. Mam wrażenie, że oglądaliśmy zupełnie inne mecze. Zawsze wolałem Joaquina w słabszej formie, niż Pablo w dobrej dyspozycji. Pablo to po prostu niezły poziom, nic ponadto. Joaquin zawsze grał na dobrym poziomie, a niekiedy wznosił się wręcz na poziom Maty - najlepszego, obok Topala i Soldado, piłkarza poprzedniego sezonu.

 

Isco to miał nowy kontrakt podpisywać?

Ma ofertę od Malagi.

Odnośnik do komentarza

Edyta mówi, że są plotki o przyjściu Spahica. Nie wiem czy gość nie gra za twardo, jak na standardy Liga BBVA, ale poza tym to bardzo dobry obrońca ;)

 

 

Spahić? Ten, który właśnie podpisał kontrakt z Sevillą? :P

 

 

O, nie wiedziałem. No to raczej nie przejdzie ;)

 

Owszem podnosił ciśnienie, ale częstow bezproduktywną grą. Jakkolwiek kiedyś go uwielbiałem, tak od dłuższego czasu mnie irytował. A Pablo miał momenty, gdzie nie grał gorzej od Joaquina, a czasem i lepiej.

Chyba Tobie. Mam wrażenie, że oglądaliśmy zupełnie inne mecze. Zawsze wolałem Joaquina w słabszej formie, niż Pablo w dobrej dyspozycji. Pablo to po prostu niezły poziom, nic ponadto. Joaquin zawsze grał na dobrym poziomie, a niekiedy wznosił się wręcz na poziom Maty - najlepszego, obok Topala i Soldado, piłkarza poprzedniego sezonu.

 

Isco to miał nowy kontrakt podpisywać?

Ma ofertę od Malagi.

 

 

Ano mnie, bo ja wydałem opinię ;P Tak mi wyglądała jego gra, wybitnie nieregularny IMO i tyle. Poza tym Ximo nie chciał się zgodzić na obniżkę zarobków, a w Maladze to mu ładnie mogą zapłacić, więc wiadomo czemu odszedł ;) No i całowanie herbu Malagi :roll:

 

Malaga się niestety ładnie zbroi. Ruud, Mathijsen, Buonanotte, Joaquin plus jeszcze kilku grajków, wygląda to ciekawie, kto wie, może przy dobrym zarządzaniu zagrożą za sezon, dwa Realowi czy Barcelonie :-k

Odnośnik do komentarza

Malaga się niestety ładnie zbroi. Ruud, Mathijsen, Buonanotte, Joaquin plus jeszcze kilku grajków, wygląda to ciekawie, kto wie, może przy dobrym zarządzaniu zagrożą za sezon, dwa Realowi czy Barcelonie :-k

Całkiem możliwe, ale chyba nie w ciągu dwóch lat. City w momencie przejęcia ich przez szejków miało znacznie silniejszy skład. Za rok dwa, to by mogła z nimi powalczyć Valencia lub Sevilla, jakby ich przejęli szejkowie.

Odnośnik do komentarza

Ale na pewno solidny. Buonanotte to wielki talent, Ruud może nawet w tym wieku usadzić ze 20 goli w całym sezonie, Joaquin to mimo swojej nieregularności dobry piłkarz, ktory czasem może zaskoczyć, a Mathijsen to bardzo solidny obrońca. Do tego Toulalan, który może grać od obrony do pomocy. Utalentowany Monreal, solidny Sanchez, a jeszcze pewnie kogoś kupią. Kuszą wielkimi pieniędzmi, ale nie kupują byle kogo. Przy słabej grze innych rywali miejsce w LE może być ich. Oczywiście przy sensownym zarządzaniu, dobrej formie i atmosferze w zespole, a o to jak wiemy z szejkami bywa różnie ;) No i dobry trener, bo Pellegrini takim jest!

Odnośnik do komentarza

Nowym trenerem Los Rojiblancos Marcelo Bielsa! http://www.sport.pl/pilka/1,65082,9917784,Primera_Division__Athletic_Bilbao_ma_nowego_trenera.html

 

Zaskakujące wieści, ale wszystko z powodu zmiany prezydenta. Jestem zły, Caparros wyrobił niezłe, szóste miejsce, a teraz na gotowe ma przyjść Bielsa. Trener dobry, ale kurczę, przecież nie w takim klubie. Tu się kupuje Basków, zatrudnia Basków, zwalnia Basków, pewnie nawet sprzątaczką jest Baskijką! Nie jestem za jakimś nacjonalizmem czy czymś, ale Bielsa w ogóle nie zna realiów klubu i regionu. To może być wielki niewypał :/

 

Ale obym się mylił...

Odnośnik do komentarza

No wiesz, nie mogli. On kontrakt miał podpisywany dawno temu, nie przypuszczali, że aż tak się rozwinie. A gdy zorientowali się, że powinni podnieść tą klauzulę, to Isco był już wkurzony, że nie dostawał szans na grę i podejrzewam, że był już po słowie z Malagą. Jeśli miał gdzieś odejść, to Malaga to fajny kierunek. Myślę, że Joaquin będzie dla niego takim mentorem.

 

A ja mam do Was pytanie - kogo w przyszłym sezonie widzicie w pierwszej jedenastce Valencii na lewą obronę? Alba, czy Mathieu? Mathieu jeśli tylko ma formę, to moim zdaniem należy to lepszych na swojej pozycji graczy w Europie. Gorzej, że w ostatnim sezonie miał taką formę dosyć rzadko. W sumie nie ma tego złego, bo światu objawił się fałszywy obrońca, Jordi Alba. Chłopak jest piekielnie szybki, bardzo silny, ma dobry drybling. Gdyby nie to, że mamy Matę, to wystawiłbym go w pierwszym składzie na lewym skrzydle. A tak, to będzie zmiennikiem albo jednego, albo drugiego. O ile on mi bardziej pasuje na skrzydło, o tyle chyba warto dalej go szkolić na obrońcę. Przykład Marcelo pokazuje, że na lewej obronie nie trzeba mieć świetnego i nie wiadomo jak skutecznego odbioru, żeby być piłkarzem wybitnym.

 

Ja jedenastkę widzę . 3. miejsce powinno być w zasięgu ręki.

Odnośnik do komentarza

Skład brzmi sensownie. Alba wydaje mi się zanadto ofensywnym graczem, którego bym nie wystawił w spotkaniach z czołówką, z obawy na kontry jego stroną boiska. Ale na pozostałe drużyny jak najbardziej. Troooszkę się chyba zagalopowałeś z oceną umiejętności Mathieu. To BARDZO solidny gracz, a jeśli jest w formie to potrafi zaszaleć, ale ma też bardzo słabe spotkania, to chyba on był winien straty dwóch bramek w blamażu z Realem w tym sezonie? Najlepszych charakteryzuje regularność, a tego Francuzowi brak. Aczkolwiek jest piłkarzem dobrym i jak ustabilizuje formę, to śmiem twierdzić, że może myśleć o reprezentacji, może, tak po cichu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...