Skocz do zawartości

Łódzki Klub Sportowy w FM 2009


ag-25

Rekomendowane odpowiedzi

Mladen Kascelan mogłby dostać jakieś procentowe ustawienie DR. Mogę się mylić, ale Geworgian od czasu do czasu nie chasa w środku pola? - Właśnie podejrzałem w 'Piłce Nożnej' - na Lechi grał jako AMC...

 

Jako że moim konikiem są GK, to musze przyznać że Bodzio 'opanowanie' Wyparło mi się podoba, reszty nie widziałem w akcji... Sam Bodzio W. nie schodzi poniżej pewnego poziomu mimo lekkiego dołka, który ma już chyba za sobą. Może więc ciut więcej 'koncentracji' i trochę lepsze atrybuty 'zwinność' i 'skoczność', nigdy nie miał z tym problemu (chyba że ta skoczność w jakiś sposób jest uwarunkowana wzrostem) a niedługo w grze mogą mu zacząć spadać fizyczne, na co się w realu nie zanosi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Mladena to gra on na DR z konieczności od kilku tygodni, przed ostatecznym oddaniem bazy grał na swej macierzystej pozycji DMC, Kasce gra z meczu na mecz coraz lepiej i oczywiście uwzględnię na grudniowy patch jego grę na DR.

 

Co do Vahana, przyszedł do klubu po oddaniu bazy, więc jego profil to nie moja robota.

 

Bodzio - na pewno mam kilka poprawek i powiem szczerze, że jestem ze swojej roboty nad Bodziem lekko niezadowolony, mało czasu robi swoje. Gdy wprowadzę poprawki to wady Bodzia będą widoczne (przeciętna gra na przedpolu, w powietrzu, oraz większa skłonność do piąstkowania - szczególnie gdy interweniuje na przedpolu, co jest determinowane właśnie przez stosunkowo niski wzrost).

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza

myślę ze możesz mu trochę obniżyć przedpole, ale nie wiem czy skłonność do piąstkowania działa tylko na przedpolu czy też na linii?

Za to takie atrybuty jak zwinność czy skoczność moim skromnym zdaniem są troszkę za niskie...

 

Wiem że Mladen nigdy wcześniej nie grał jako DR i gra tam z konieczności, dlatego były to uwagi pod kątem poprawki, jak i w przypadku Vahana...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...