Skocz do zawartości

[FM 08] Valle del Giovenco


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym ligowym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną, z którą mamy walczyć o utrzymanie w lidze – Noicattano. Do meczu podeszliśmy z nastawieniem defensywnym, co było kompletnym niewypałem. Uświadomili mi to Luca Di Francesco oraz Fabio Moscelli, gdy po 15. minucie przegrywaliśmy 2-0. Krzyknąłem do chłopaków, żeby grali między sobą w dziadka, ale na połowie przeciwnika. Dało to skutek w 37. minucie kontaktową bramkę z rzutu karnego strzelił Cosimo Damiano Laboragine. Moi piłkarze poszli za ciosem i w 39. minucie było już 2-2. Bramkę po zespołowej akcji strzelił Daniele Corvia. W przerwie powiedziałem chłopakom, że mogą wygrać. Wzięli sobie to do serca, gdyż w 63. minucie swoją drugą bramkę zdobył Corvia. W 80 minucie kazałem im przetrzymywać dłużej piłkę, co okazało się niewypałem. W końcówce spotkania przez moje głupie błędy taktyczne straciliśmy dwie bramki. O nie mogę mieć pretensje wyłącznie do siebie, a szkoda, bo mieliśmy praktycznie wygrany mecz…

 

22.08.2007 Stadion Comunale, Noicattano: 1932 widzów
C2C (1/34) Noicattano – Valle del Giovenco 4:3 (2:2)

4. L.Di Francesco 1:0
14. F.Moscelli 2:0
37. C.D.Laboragine 2:1 rz.k.
39. D.Corvia 2:2
63. D.Corvia 3:2
82. L.Di Francesco 3:3
87. N.Stroffollino 4:3 sam.

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, F.Petterini, A.Citterio, G.Filippi – A.Luciani – S.Federico (70. L.Di Pasquale), G.Sansone, A.Censori (70. C.Giordano), C.Laboragine – D.Corvia

MoM: L.Di Francesco (FC, Noicattano) – 8

 

 

 

 

---

 

 

:x

Odnośnik do komentarza

W 3. kolejce fazy grupowej Coppa Italia Serie C podejmowaliśmy u siebie drużynę Cassino. Wyszliśmy podobnym składem, co w poprzednich meczach. Teraz jednak od początku nastawiłem chłopaków na atak. Opłaciło się to, ponieważ już w 3. minucie czerwoną kartkę zarobił Claudio Castorini za faul na Andrei Censori. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał rzut wolny zza pola karnego. W 24. minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się środkowy obrońca, Giacomo Filippi, podwyższając wynik meczu na 2-0.

Do szatni zeszliśmy więc zadowoleni, co powiedziałem moim zawodnikom. Widać te słowa podziałały na nich mobilizująco. W 49. minucie po strzale Lucianiego piłka odbiła się jeszcze od Laboragine i wpadła do bramki. W 54. minucie gościom udało się strzelić honorową bramkę, a uczynił to Cristiano Bacci. Jednak w 69. minucie rzut wolny wykorzystał Laboragine podwyższając wynik na 4-2. W 82. minucie wynik meczu ustalił D.Corvia, pokonując bramkarza strzałem w długi róg.

 

 

29.08.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 602 widzów
CISC gr. O (2/4) Valle del Giovenco [4.] – Cassino [3.] 5:1 (2:0)

3. C.Castorini (C) cz.k
4. A.Censori 1:0
24. G.Filippi 2:0
49. C.D.Laboragine 3:0
54. C.Bacci 3:1
69. C.D.Laboragine 4:1
82. D.Corvia 5:1

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, F.Petterini (75. V.Silvestri), G.Leonardo, G.Filippi – A.Luciani – S.Federico (75. C.Giordano), G.Sansone, A.Censori, C.Laboragine – D.Corvia

MoM: C.D.Laboragine (AMC, Valle del Giovenco) – 9

Odnośnik do komentarza

W ostatnim dniu okienka transferowego, po długich negocjacjach, udało mi się zakupić świetnego pomocnika – Alessandro Volpe (AMLC; 24; Włochy). Po zakończonym okienku przyszedł czas na prezentację drużyny:

 

 

 

Bramkarze:

 

Najlepszym zawodnikiem na tej pozycji jest wypożyczony z Terneny Daniele Tazza (GK; 23; Włochy). Jego pierwszym zmiennikiem jest Cristian Mandrelli (GK; 32; Włochy), który tylko nieznacznie odbiegał umiejętnościami od młodszego kolegi. Trzecim bramkarzem będzie raczej Marino Bifulco (GK; 23; Włochy), który umiejętnościami znacznie odbiega od swoich kolegów i zapewne trafi na listę transferową.

 

 

Obrona:

 

Na prawej obronie rządzi Nicola Stroffolino (D/WB R, 21; Włochy), który jednak nie czarował umiejętnościami. Zdecydowanie lepiej wyglądaa wypożyczony z Folgino Filippo Petterini (D/WB L; 26; Włochy), który miał pewne miejsce w pierwszym składzie po drugiej stronie boiska. Jego zmiennik Vincenzo Silvestri (D RLC; 31; Włochy) również prezentuje się dobrze i mam dylemat czy nie wystawić go po prawej stronie boiska.

Na środku obrony zdecydowanie najlepszy jest Giacomo Filippi (D/DM C; 31; Włochy), dzięki swojej dobrej grze w meczach towarzyskich i początku sezonu. Jego partnerem na środku będzie Gaetano Lonardo (SW/DC; 29; Włochy) lub Andrea Citterio(SW/DC; 32; Włochy).

 

 

Pomoc:

 

Tutaj czołowymi postaciami są Alessandro Volpe (AMLC; 24; Włochy) oraz Andrea Censori (AMC; 18; Włochy). To głównie na nich opierał się będzie skład, więc wiążę z nimi nadzieję. Dobrze prezentuje się również Cosimo Damiane Laboragine (AMC; 23; Włochy), który jest solidnym uzupełnieniem składu. Ciekawie wyglądają również dwaj zawodnicy od destrukcji – Andrea Luciani (WBR/DM/MRC; 25; Włochy) oraz Stefano De Angelis (DM; 34; Włochy), jednak umiejętności nieznacznie przemawiają za tym pierwszym. Carmine Giordano (MC; 25; Włochy) jest solidnym zmiennikiem, który potrafi zagrać zarówno w destrukcji, jak i w ofensywie.

Kolejną perełką w mojej drużynie jest lewy skrzydłowy Gianluca Sansone (AML; 19; Włochy), który bez problemu poradziły sobie co najmniej w Serie B. Problem natomiast mam po drugiej stronie boiska, gdyż Sandro Federico (AMR; 35; Włochy) zdecydowanie odstaje umiejętnościami od reszty zawodników.

 

 

Atak:

 

Tutaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem jest były gracz reprezentacji młodzieżowych Daniele Corvia (FC; 22; Włochy: U21: 2/0), który jest wypożyczony z klubu Siena. Pozostali napastnicy czyli Luis Arcamone (FC; 28; Argentyna/Włochy) i Andrea Di Bererdinis (FC; 23; Włochy) byli zbliżeni do siebie umiejętnościami, lecz od Daniele odstawali umiejętnościami.

 

Podsumowując: drużyna nie wygląda źle, ale nie wiem też jak wyglądają inne drużyny w lidze. Mam jednak nadzieję, że uda nam się utrzymać w lidze, co jest głównym celem mojego zespołu.

Odnośnik do komentarza

Siepień 2007

 

Bilans (Valle del Giovenco): 1-0-2, 8:6

Serie C2/C: 12. [—], 0 pkt 3:4

Coppa Italia Serie C: 3. [+1], 3 pkt 5:2

Finanse: +529.000€ (w ostatnim miesiącu -128.000€)

Budżet transferowy: 6.221 € (70% z transferów)

Budżet płac: 12.190€ (wykorzystane 11.590€)

Nagrody: —

 

Transfery (Polacy):

 

1. Marcin Baszczyński (30, D/WB R; Polska: 35/1) z Wisły do Austrii Wiedeń za 1.800.000€

2. Marcin Bojarski (30, AMRL/FC; Polska) z Cracovii do Zagłębia Lubin za 350.000€

3. Tomasz Moskal (32, FC; Polska) z Górnika Zabrze do Basel za 275.000€

 

Transfery (cudzoziemcy):

 

1. Obafemi Martins (22, FC; Nigeria: 14/11) z Newcastle do Milanu za 18.750.000€

2. Arouca (21, MC; Brazylia: U21: 41/0) z Fluminese do Benfiki za 16.500.000€

3. Vincent Kompany (21, DC; Belgia: 15/0) z Hamburga do Sttutgartu za 14.750.000€

 

Ligi świata:

 

Hiszpania: Barcelona [+1]

Polska: Wisła [+1]

Portugalia: Boavista [+0]

Rosja: Spartak Moskwa [+3]

Włochy: Atlanta [+0]

 

Ranking FIFA: 1. [—] Brazylia (1500), 2. [—] Argentyna (1476), 3. [—] Włochy (1368), 21. [—] Polska (912)

Odnośnik do komentarza

W 2. kolejce ligowej przyszło nam się zmierzyć z Melfi. Mecz graliśmy na wyjeździe, więc remis byłby dla nas sukcesem. Oczywiście moi pseudo piłkarze musieli pokazać, że dla nich nie trzeba taktyki, że będą grali jak im się podoba. Oczywiście po pierwszej połowe przegrywaliśmy 2:0, a na lepszy rezultat się nie zanosiło. Po przerwie Filippi i Luciani dostali czerwone kartki i po meczu poinformowałem ich, że mogą się pożegnać z pensją na najbliższe dwa tygodnie.

 

 

 

2.09.2007 Stadion Arturo Valerio, Melfi: 1718 widzów
C2C (2/34) Melfi [9.] – Valle del Giovenco [12.] 4:1 (2:0)

16. A.Doumbia 1:0
39. M.Ragatzu 2:0
52. A.Papizsanszkij 3:0 rz.k.
70. A.Luciani 3:1
77. G.Filippi (V) cz.k.
80. A.Luciani (V) cz.k.
90. M.Ragatzu 4:1

Valle del Giovenco: Tazza – V.Silvestri, F.Petterini, G.Leonardo (59. A.Citterio), G.Filippi – A.Luciani – S.Federico, G.Sansone, A.Censori (77. N.Stroffolino), A.Volpe (59. C.D.Laboragine) – D.Corvia

MoM: M.Rogatzu (FC, Melfi) – 9

Odnośnik do komentarza

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z nieligową drużyną Ferentino. Do spotkania podeszliśmy lekko, myśląc, że taki rywal nie może sprawić nam kłopotów. Wszak przez bukmacherów uważani byliśmy za faworytów, mimo, że graliśmy na wyjeździe. W pierwszej połowie moi chłopcy zlekceważyli rywala, ale do przerwy było 0-0. W szatni solidnie opierdoliłem chłopaków, ale nie dało to skutku. Po bramce Giovanniego Colaccio przegraliśmy mecz 1-0. Byłem załamany. Nie potrafimy grać w piłkę!

 

 

 

5.09.2007 Stadion Comunale, Ferentino: 1287 widzów
CISC gr. O (3/4) Ferentino [5.] – Velle del Giovenco [3.] 1:0 (0:0)

63. G.Colaccio 1:0

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, F.Petterini (38. A.Citterio), V.Silvestri, G.Leonardo – G.Filippi – A.Luciani, G.Sansone, A.Censori (60. C.D.Laboragine), A.Volpe – D.Corvia (60. L.Arcamone)

MoM: G.Colaccio (DLC, Ferentino) – 8

Odnośnik do komentarza

W 3. kolejce Serie C2/C podejmowaliśmy Monopoli. Do spotkania tego podeszliśmy standardową taktyką 1-4-4-2. Na początku straciliśmy bramkę, co zbytnio mnie nie zdziwiło. Jednak szybko odpowiedział Daniele Corvia, w 7. minucie doprowadzając do remisu. Poszliśmy za ciosem i w 15. minucie spotkania ładną bramkę zdobył zupełnie niepilnowany Sandro Federico. Jednak siedem minut później jeszcze ładniejszym uderzeniem popisał się skrzydłowy przyjezdnych Carlo Cardascio.

W szatni powiedziałem chłopakom, że przed nami stoi szansa na wygranie spotkania. W końcu mogli uczynić to w lidze. W 60. minucie bramkarza zwiódł Corvia i było 3-2 dla nas. W 81. minucie na 4-2 podwyższył Arcamone. Rywale zdołali jednak strzelić kontaktową bramkę w 90. minucie, ale na nic więcej nie było ich już stać w tym spotkaniu.

 

 

9.09.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 858 widzów
C2C (3/34) Valle del Giovenco [16.] – Monopoli [10.] 4:3 (2:0)

3. A.De Florio 0:1
7. D.Corvia 1:1
15. S.Federico 2:1
22. C.Cardascio 2:2
60. D.Corvia 3:2
81. L.Arcamone 4:2
90. A.De Florio 4:3

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, Petterini, Lonardo, Silvestri (74. Citterio) – Federico, Volpe, Censori (67. Sansone), Giordano – Corvia, Arcamone

MoM: D.Corvia (FC, Valle del Giovenco) – 9

 

 

---

 

Sorki peżet :kekeke:

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu fazy grupowej Coppa Italia Serie C przyszło nam się zmierzyć z liderem naszej grupy – Lanciano. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie dobre sytuacje do zdobycia bramek. W pierwszej połowie jednak ich nie uświadczyliśmy. Po przerwie natomiast było ciekawiej. Pierwszą bramkę zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego napastnik przyjezdnych Vincenzo Aurino. Nie daliśmy jednak za wygraną i w 82. minucie bramkę na 1-1, również po rzucie rożnym, zdobył Daniele Corvia. Jeśli przed meczem ktoś powiedziałby mi, że mecz zakończy się wynikiem 1-1 zapewne bym go wyśmiał. Jednak w naszej grze widać postępy, co owocuje coraz lepszymi wynikami.

 

 

 

12.09.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 925 widzów
CISC gr. O (4/4) Valle del Giovenco [3.] – Lanciano [1.] 1:1 (0:0)

59. V.Aurino 0:1
82. D.Corvia 1:1

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, Petterini, Filippi, Silvestri – Luciani, Volpe, Censori (66. Sansone), Giordano (78. C.D.Laboragine) – Corvia, Arcamone (78. A.De Beradinis)

MoM: D.Corvia (FC, Valle del Giovenco) – 8

Odnośnik do komentarza

peżet - cudów po tym sezonie nie oczekuję, mam nadzieję, że się utrzymamy ;)

 

---

 

Naszym kolejnym rywalem był jeden z kandydatów do awansu – Gela. Od początku meczu narzuciliśmy rywalom nasz styl gry, do czego przyjezdni nie mogli się przystosować. W pierwszej części gry bramkarz gospodarzy wybronił prawie wszystkie piłki, ale w doliczonym czasie gry, bramkę zdobył grający z lekką kontuzją Corvia. Tylko ze względu na ten uraz zszedł z boiska w przerwie. Po przerwie ponownie ruszyliśmy do ataku. Zaowocowało to w 73. minucie, kiedy De Beradinis strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach klubu. W 82. minucie przyjezdnych dobił Arcamone, a ja w końcu poczułem, że w tym klubie coś się w końcu dzieje.

 

 

15.09.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 979 widzów
C2C (4/34) Valle del Giovenco [13.] – Gela [4.] 3:0 (1:0)

45. D.Corvia 1:0
73. A.De Beradinis 2:0
82. L.Arcamone 3:0

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, Petterini, Lonardo, Silvestri – Luciani, Volpe, Censori, Giordano (75. Sansone) – Corvia (45. De Beradinis) Arcamone

MoM: D.Corvia (FC, Valle del Giovenco) – 8

Odnośnik do komentarza

Ops :roll: . Dzięki za uwagę i :* za uwżne czytanie.

 

---

 

Z Vibonese miałem nadzieję na dobry rezultat. W końcu mogłem sprawdzić jak zaprezentujemy się z nową taktyką na wyjeździe. Mecz zaczął się dla nas pomyślnie. W 36. minucie bramkę strzelił Arcamone. Lecz były to miłe złego początki. W 45. minucie straciliśmy bramkę, co kompletnie podłamało zespół. W drugiej części spotkania gra była bardziej wyrównana. Niestety wszystko zaczęło się sypać po kontuzji Petteriniego, który zszedł z boiska w 71. minucie, a już 10 minut później przegrywaliśmy 2-1. Drużyna nie zaprezentowała się źle. Według mnie remis były sprawiedliwy, ale taki jest futbol…

 

 

 

21.09.2007 Stadion Luigi Razza, Vibo Valentina: 1850 widzów
C2C (4/34) Vibonese [13.] – Valle del Giovenco [7.] 2:1 (1:1)

36. L.Arcamone 0:1
45. F.Lasagna 1:1
71. F.Petterini (V) knt.
81. M.Mastrolilli 2:1

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, Petterini (71. Citterio), Lonardo, Silvestri – Luciani, Volpe, Censori, Giordano (68. Sansone) – Corvia, Arcamone (71. De Beradinis)

MoM: D.Corvia (FC, Valle del Giovenco) – 8

Odnośnik do komentarza

Po meczu dowiedziałem się, że Petterini będzie pauzował około tygodnia.

 

W kolejnym meczu spotkaliśmy się na naszym boisku z zespołem Vigor Lamezia – kolejnym kandydatem do awansu. Mecz był wyrównany, w strzałach 8:7 dla gości. Jednak w tej najważniejszej statystyce – bramkach – 1:0 dla mojego zespołu. Wynik ten ustalił zaraz po przerwie strzałem z dystansu Nicola Stroffolino. W 64. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik przyjezdnych, lecz nie wpłynęło to znacząco na wynik spotkania. Odprawiliśmy więc kolejnego kandydata do awansu z kwitkiem. Ale oby tak dalej.

 

 

30.09.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 979 widzów
C2C (6/34) Valle del Giovenco [10.] – Vigor Lamezia [4.] 1:0 (0:0)

48. N.Stroffolino 1:0
64. D.Bagorollo (Vigor) cz.k.

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino, Silvestri, Lonardo, Filippi – Luciani, Volpe (83. C.D. Laboragine), Censori, Giordano (83. Sansone) – Corvia (83. De Bernardinis), Arcamone

MoM: N.Stroffolino (D/WB R, Valle del Giovenco) – 8

Odnośnik do komentarza

Naszym kolejnym przeciwnikiem było Val di Sangro. Z drużyną tą przyszło nam się spotkać na wyjeździe. Przed spotkaniem zajmowali 3. miejsce, ale ja nie zamierzałem prosić ich o najmniejszy wymiar kary. Ja jechałem do Atessy wyłącznie po zwycięstwo.

 

Już w 17. minucie wynik spotkania otworzył Alessandro Volpe, pokonując bramkarza strzałem z trzech metrów. Była to jego pierwsza bramka w barwach naszego klubu. Niestety w 32. minucie meczu nasi rywale strzelili bramkę. Kolejnym ciosem dla naszego zespołu była kontuzja Stroffolino. Jednak zaledwie 30 sekund po tym zdarzeniu prezent podarował nam obrońca gospodarzy, pakując piłkę do własnej bramki. W 55. minucie jego partner nie chciał być gorszy, podwyższając wynik meczu na 3-1. Zawodnicy gospodarzy jeszcze nie ochłonęli po stracie kolejnego gola, a po czterech minutach piłkę z siatki kolejny raz musiał wyciągać bramkarz gospodarzy. W 76. minucie wynik meczu ustalił De Bernardinis.

 

 

7.10.2007 Stadion Monte Marcone, Atessa: 866 widzów
C2C (7/34) Val di Sangro [3.] – Valle del Giovenco [7.] 1:5 (1:2)

17. A.Volpe 0:1
32. R.Orlandi 1:1
42. N.Stroffolino (Valle) knt.
43. L.Cresta 1:2 sam.
55. G.Galluzzo 1:3 sam.
60. D.Corvia 1:4
76. A. De Bernardinis 1:5
88. A.Lucciani (Valle) knt.

Valle del Giovenco: Tazza – Stroffolino (42. Lonardo), Petterini, Silvestri, Filippi – Luciani (88. knt.), Volpe, Censori, Giordano (66. Laboragine) – Arcamone (66. De Bernardinis), Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle del Giovenco) – 8

Odnośnik do komentarza

Przed spotkaniem dowiedziałem się, że Stroffolino i Luciani odpoczną od futbolu na około dwa miesiące. Była to zła wiadomość.

 

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy ekipę z Marcianise. Od początku tego spotkania, na nasze nieszczęście, przewagę mieli przyjezdni. Jednak to my strzeliliśmy im bramkę w 43. minucie. Zaraz po przerwie wykorzystaliśmy chwilową dekoncentrację przeciwnika podwyższając wynik meczu. Jednak w 56. minucie rywale strzelili kontaktową bramkę, a pięć minut później cieszyli się z remisu. Wynik ten utrzymał się do końca meczu.

 

 

14.10.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 989 widzów
C2C (8/34) Valle del Giovenco [3.] – Real Marcianise [11.] 2:2 (1:0)

43. C.Giordano 1:0
46. G.Lonardo 2:0
56. M.D’Ambrosio 2:1
61. R.Innocenti 2:2

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Volpe, Sansone, Censori, Giordano – Arcamone, Corvia

MoM: R.Innocenti (FC, Real) – 8

Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym spotkaniem dowiedziałem się, że tym razem ze składu wypadł Carmine Giordano. Jego pauza szacowana jest na około 3 tygodnie.

 

 

Naszym następnym rywalem był ligowy outsider – ekipa Sangiuseppe. Drużyna ta prezentowała się poniżej oczekiwań, zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Już w 9. minucie wynik spotkania otworzył Daniele Corvia. Ten sam zawodnik strzelił bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy. Zaraz po przerwie iście chirurgiczną precyzją kolejny raz popisał się Corvia, zdobywając pierwszego hattricka w barwach naszego zespołu. Przez resztę spotkania spokojnie rozgrywaliśmy piłkę, bo przecież po co się więcej męczyć, skoro 3:0 już mamy.

 

 

21.10.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 992 widzów
C2C (9/34) Valle del Giovenco [5.] – Sangiuseppe [18.] 3:0 (2:0)

9. D.Corvia 1:0
45. D.Corvia 2:0
47. D.Corvia 3:0

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico (68. Laboragine), Sansone, Censori (74. De Angelis), Volpe – De Bernardini (72. Arcamone), Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle) – 9

Odnośnik do komentarza

Naszym kolejnym rywalem było Catanzaro. Mecz z tą ekipą był dniem kibica rywala. Od początku spotkania rywal nas przycisnął, lecz nie potrafili oni udokumentować swojej przewagi. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, lecz zaraz po gwizdku do siatki trafili rywale. W 62. minucie piłkę do naszej bramki wpakował Petterini. Po kilku zmianach taktycznych i personalnych nasza drużyna ruszyła do ataku, lecz jedyne na co było ich stać, to bramka niezawodnego Daniele Corvii.

 

 

28.10.2007 Stadion Nicola Ceravolo, Catanzaro: 6679 widzów
C2C (10/34) Catanzaro [3.] – Valle del Giovenco [4.] 2:1 (0:0)

48. M.Marchano 1:0
62. F.Petterini 2:0 sam.
78. D.Corvia 2:1

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico (76. Laboragine), Sansone (76. De Angelis), Censori, Volpe – De Bernardini (66. Arcamone), Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza
A wyznaniem klubowym daj się jeszcze rok pocieszyć, bo pójdę do ZSE i nie będzie tak ciekawie :keke: [/i]

 

Co prawda chodziłem do 1 LO, ale mam nadzieję, że w ZSE naprowadzą Cię na właściwe ścieżki :>

Wynik 5:1 na wyjeździe z trzecią drużyną w tabeli robi wrażenie. Nie orientuję się kompletnie w realiach włoskich lig. Ile drużyn oprócz twojej awansuje? :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...