Skocz do zawartości

Problem z ogladaniem meczy


Darekerad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jest to moj pierwszy post na tym forum

Powracam do swiata cm/fm po dluzszej przerwie. Ostatni raz gralem bodajrze w fm 2006, z braku czasu (chyba kazdy wie jak czasochlonny jest fm) musialem odpuscic go sobie na pewien okres. Teraz mam troszke wiecej czasu wiec zaczolem grac w fm2008 i tutaj pojawia sie moj problem. Mianowicie:

Rozgrywam mecz, chcac podgladac kluczowe sytuacje widze je jednak sytuacja toczy sie bardzo wolno tzn. jakies 5x wolniej niz w czasie rzeczywistym (1 sekunda meczu w grze trwa ok 5sek.). Dodam tylko ze gdy ogladam powtorki wszystko przebiaga normalnie tzn czas plynie tak jak w rzeczywistosci tylko zwalnia w kulminacyjnych momentach wiec w powtorkach chyba jest ok.

Czy moglby mi ktos poradzic czym to moze byc spowodowane? Moze jest jakas opcja ktorej nie dostrzeglem, a przyspiesza ona ogladanie sytuacji/meczy.

Z gory dziekuje wszystkim za zainteresowanie moim problemem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pod wszystkimi opcjami meczowymi tj. statystyki, ocena piłkarzy itp. masz dwa suwaki. Ten drugi, niżej odpowiada za szybkość wyświetlanych akcji. Jeżeli suwak znajduje się na środku to znaczy, że mecz jest rozgrywany z realną szybkością.

 

Tak wiem o tym suwaku ...ale sluzy on nie do przyspieszenia meczu jak sie go oglada (w 2d), lecz do przyspieszenia wyswietlania komentarzy.

Chodzi mi o to aby moc ogladac np kluczowe sytuacja, badz tez caly mecz (ogladajac w 2d nie czytajac komentarze) jest to opcja "Ciekawe sytuacje" w "normalnym czasie" a nie spowolnione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...