Skocz do zawartości

Osti90-facepacki i backgorundy


osti90

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że Szalik nie odpisuje chciałbym ciebie poprosić o paru piłkarzy w stylu Iron:

 

Kamil Oziemczuk(obecnie Motor Lublin)

PRzemysław Tytoń(Roda)

Paweł Król(Korona)

Maciej Goliński(Polonia)

Seweryn Gancarczyk(Metalist)

Marcin Burkhardt(Norrkoping)

Jarosław Fojut(Bolton)

Łukasz Kępa(Polonia)

Tadeusz Kaczor(Hutnik)

 

Sory że beż ID ale edytor mi się nie odpala:/

Odnośnik do komentarza
Jako że Szalik nie odpisuje chciałbym ciebie poprosić o paru piłkarzy w stylu Iron:

 

Kamil Oziemczuk(obecnie Motor Lublin)

PRzemysław Tytoń(Roda)

Paweł Król(Korona)

Maciej Goliński(Polonia)

Seweryn Gancarczyk(Metalist)

Marcin Burkhardt(Norrkoping)

Jarosław Fojut(Bolton)

Łukasz Kępa(Polonia)

Tadeusz Kaczor(Hutnik)

 

Sory że beż ID ale edytor mi się nie odpala:/

 

A i jeszcze:D

Sebastian Mila(Śląsk)

Ensar Arifovic i Piotr Czapliński(obaj jagiellonia)

Odnośnik do komentarza

witam.

macie moze na stanie kitpack i logo pack do klubów nieligowych polskiej ligi?? albo wiecie gdzie moge znaleźć. Mam już ekstaklasty i pierwsze ligi ale nie mam zespołów nieligowych...? Jesli ma ktoś to prosiłbym o dodanie albo zrobienie :D

z góry dzięki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Może ci ktoś zrobi ale NIE W TYM TEMACIE bo jakbyś umiał czytać to byś przeczytał i zauważył że ja nie robię w tym stylu więc nie pisz głupot :doh!:

 

Sorki Osti nie potrzebnie pisałem w jakim stylu. Chodzi mi o to bys zrobił to w Twoim stylu jeśli możesz ;) Zrobisz??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Piotr Skiba we wszystkich stylach których robię jak również cut-out ale nie jestem z tego zadowolony. Wpisz sobie w configu ID tego zawodnika i jak wybierzesz którąś z fotek to nazwij ją tak jak jest w configu

 

 

w jakich config ma to zrobic?? w tym folderze gdzie mam fackpack?? ale nei wiem jak mam dodac te zdjecie??

znalalzłem w tym folderze co m iwysłałeś ale nie wiem jak mam zmienić ID??

pozdro i dzieki sa super :D

Odnośnik do komentarza
jak moge wpisać w config ID tego zawonika?? Jak moge to dodac lub zmienic bo probuje i nie moge tam nic dodac ani zmienic

:doh!: Otwierasz plik config i tam masz cos takiego <record from="skiba" to="graphics/pictures/person/0/portrait"/> i zamiast zero wpisujesz ID tego zawodnika i klikasz czerwony krzyżyk i pyta cie czy zapisać zmiany to klikasz że tak. A ponieważ zrobiłem kilka różnych wersji dla tego jednego zawodnika to jak już wybierzesz któreś zdjęcie to nazwij je skiba a resztę skasuj. Jak tego nie rozumiesz to sory ale prościej już się nie da wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...