Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Pare spraw ode mnie :P

 

4 grudnia premiera nowej plyty Macca Squad. Po albumie 'Test' jestem przekonany, ze znowu zainwestuje w plytke, bo przyznam ze zajaralem sie klimatem crunku. A ze oprocz PTP to jedyni chyba w Polsce reprezentanci tego stylu (nie licze I.N.V. bo oni maja dopiero wydac legala) wiec nie ma za bardzo w czym wybierac.

 

7 grudnia premiera nowej produkcji Pono&Sokol. Plyta dostepna bedzie za darmo na oficjanej stronie zespolu. Po przesluchaniu singla z plyty- 'Nic na sile' dostepnym na stronie orangemusic.pl mam mieszane uczucia. Chopaki z TPWC moim zdaniem troche za bardzo w elektroniczne kimaty. Ale jaka bedzie plyta?

 

Kolejna sprawa. Plyta Jedkera- Monopol'Product of Poland' z hitem 'Zodiak na melanzu'. Nie wiem co mam napisac. Niby takie typowe disco, ale w troche bardziej przystepnych klimatach. Mozecie mowic, ze poszedl w komerche, ale przyznam, ze fajnie sie tego slucha wracajac autem w nocy z jakiejs imprezy.

 

Nie mozna tez zapominac o plycie Pyskatego. Uwazam ja za jedna z lepszych plyt wydanych w tym roku. I to pod wzgledem gosci jak i solowek Przemka.

 

'13' Kasty. Po kilku przesluchaniach plytki uznaje ja za udana, szkoda tylko, ze jest tak krotka. Wall-E naprawde poszedl w jakosc a nie ilosc. A kawalek z Verte i Guralem naprawde dobry.

 

A teraz jeden z lepszych moich zakupow w tym roku. WSRH 'Unhuman mixtape'- moze i spodziewalem sie czegos wiecej po tej plycie, ale i tak nie ma na co narzekac. Slon z Shellerem pojechali po bandzie, a kawalek z Bublem naprawde swietny, widac ze wraca do formy i czekam na jego LP.

 

Na co czekam do konca roku? Napewno na zakup 'Lavoramy' Ortegi Cartel :P

Odnośnik do komentarza
7 grudnia premiera nowej produkcji Pono&Sokol. Plyta dostepna bedzie za darmo na oficjanej stronie zespolu. Po przesluchaniu singla z plyty- 'Nic na sile' dostepnym na stronie orangemusic.pl mam mieszane uczucia. Chopaki z TPWC moim zdaniem troche za bardzo w elektroniczne kimaty. Ale jaka bedzie plyta?

Będzie za darmo, ale ja i tak obowiązkowo kupię na cd. Zresztą to i tak gest, że wydają płytkę za darmo - chcą zamknąć usta hejterom, że się sprzedali? Pierwsze TPWC moim zdaniem było świetne, drugie gorsze. Teraz mamy zapowiadane od dłuższego czasu Pono feat. Sokół, czyli gospodarzem jest Pono. Miały być bardziej klasyczne bity, a nadal są elektroniczne. Sam singiel nie byłby zły gdyby nie ten refren. Teledysk też strasznie kiepski. Zwrotki jednak już naprawdę niezłe.

Kolejna sprawa. Plyta Jedkera- Monopol'Product of Poland' z hitem 'Zodiak na melanzu'. Nie wiem co mam napisac. Niby takie typowe disco, ale w troche bardziej przystepnych klimatach. Mozecie mowic, ze poszedl w komerche, ale przyznam, ze fajnie sie tego slucha wracajac autem w nocy z jakiejs imprezy.

Mam dokładnie to samo zdanie. Klimaty rodem z remizy, ale mnie się słucha całkiem nieźle. Płyta leży cały czas w samochodzie. Mój faworyt to "Miłość jednego semestru" - "Ja hamburgera w auli jem..." ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...