Skocz do zawartości

Tibia


Rekomendowane odpowiedzi

Był już taki pomysł. Oczywiście upadł.

 

W kwestii Honery, Polaków jest tam trochę, BRsów oczywiście też. Nie ma zmiłuj, świat USA. Anyway, ponoć do godziny 20 da się expić, co imho udowadnia 6 lvl w 2h15min.

 

Co do grupki, fajnie by było. Problem w tym, że widząc porażkę historii z Danubią raczej mało realistyczne jest to, że komuś uda się powrót.

Problemem może okazać sie swiat. Ja checi mam, Mr David takze, a jak z Toba?

 

Skoro da sie expic na Honerze, to nie musi być tam tak źle. Imho oplacalo by sie spróbować...

Odnośnik do komentarza

Pvp było ostatnio, nie wypaliło ofc - z naszych jedyny chętny, to był chyba David. Dud pograł chwilę i mu się znudziło, Jacas to się chyba tylko raz lognął, a ja po wbiciu 11 lvl'i stwierdziłem, że pora odpocząć od Tibii. Aha, i bynajmniej nie było śmiesznie.

 

Anyway - gl w kołowaniu jakiejś ekipy na pvp. TO może być śmieszne.

Odnośnik do komentarza

I co my na tym PVP zrobimy? Rozumiem że na Non-pvp wiecej noobów, nie można zabijać, ale tu nie o zabijanie chodzi przecież. Chodzi o to żebyśmy sobie pograli, pogadali, pohuncili razem. I jeszcze jeden ważny argument. Mianowicie ilu z nas tak naprawde potrafi grać na PVP? 2,3? Tak wiec Non-pvp plx!

Odnośnik do komentarza

Dejw, nie chodzi o to, kto potrafi grać - chodzi o to, że i tak mało kto będzie grać. A z małą ekipą, to niewiele da się zdziałać. Gra na pvp wiele się nie różni. Chodzi po prostu o czas, możliwość wbijania lvl'a i umiejętność walki. Jak ktoś chce, to się tego nauczy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Jak grac to na pvp [; coby bylo kogo sprzatnac za zadymy :P.

 

 

 

 

Moge sie przylaczyc.

Podzielam opinie kolegi. Grałem krótko na PVP, ale nie odbyłem tam żadnej walki...

Taa i podejdzie do naszej grupki jakis 80ms i zrobi tylko "exevo gran mas vis" i juz wszyscy bedziemy w świątynii...

Odnośnik do komentarza

Tak, jak ta z Berylii? Dud 43 lvl, Brud 46, Jacas 35 bodaj, Ara 35, Tuszy 33, ja 23. Nie pamiętam, żebyśmy chociaż raz byli na jakimś pexandzie. Wspólne hunty wyglądały z kolei tak, że staliśmy sobie w osłupieniu przy poh temple albo gdziekolwiek indziej i opierdzielaliśmy się.

 

btw., na razie nie widzę zbyt wielu chętnych na tą ekipę nie z tej ziemi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...