Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meler napisał:

Arteta do Arsenalu ponoć done deal. Tak jak pisałem, chyba dobrze tak, tylko żeby mu dali pełnię władzy i niech działa :) 

Ja jestem ciekawy jaka jest podstawa tej optymistycznej prognozy, bo do tej pory Arteta jako menadżer rozegrał jeden mecz - przegrany z Lyonem.

 

Dla mnie to farsa, że Arsenal (Arsenal!) zatrudnia takiego totalnego żółtodzioba. Może wypali, kto wie, ale ryzyko jest ogromne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Ale nawet Guardiola przez rok prowadził przecież zespół w 3 lidze.

No ale co to jest rok? Powinni przeciez pare lat byc asystentami chociaz, a czesto sie konczy tak, ze ida w trenerke bez zadnego doswiadczenia na jakichkolwiek stanowiskach oprocz licencji trenerskich. W siatkowce jest zreszta to samo.

Odnośnik do komentarza

I w innych sportach też. Każdy szuka młodego geniusza :) Ja wolę takie podejście niż klepanie tego samego w koło macieju z Ancelottim czy Wengerem :) Najwyżej nie wypali, to nie jest tak jakby Arsenal mógł być w dużo gorszym stanie niż prez te ostatnie 5 lat. Merytorycznie pewnie się to nie broni i macie rację ale jestem dobrej myśli tak po prostu po ludzku. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to jednak z Silvą wiązałeś jakieś nadzieje i pisałeś, że może w końcu się uda :)
 

26 minut temu, lad napisał:

Dlaczego mam nie propsować?


IMO Carlo raczej idzie coraz bardziej w dół i ciężko z nim wytrzymać dłużej niż 2 lata. Zauważ, że w obecnym czasie jedynie środek ligi angielskiej i włoskiej był nim zainteresowany.

 

Dziwne też, że po takim fakapie jak Napoli nie chciał odpocząć trochę :-k

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

 

BENVENUTO CAPPO DI TUTTI CAPPI!

 

?

 

 

Ooo, a jak skakałem z radości po wejściu Kloppa, to same zgryźliwości były :D Z czego się cieszyć, taktycznie to on jest przeciętny, gegenpressing to już Preston North End wymyślił w drugim sezonie mistrzowskim..... :D ? 

  • Lubię! 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Feanor napisał:

 

Ooo, a jak skakałem z radości po wejściu Kloppa, to same zgryźliwości były :D Z czego się cieszyć, taktycznie to on jest przeciętny, gegenpressing to już Preston North End wymyślił w drugim sezonie mistrzowskim..... :D ? 

E-e, do maja tylko jeden menedżer klubu z Merseyside ma na koncie tytuł mistrza Anglii :matrix:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

E-e, do maja tylko jeden menedżer klubu z Merseyside ma na koncie tytuł mistrza Anglii :matrix:

 

W porządku, aczkolwiek w tym roku kalendarzowym czerwone Merseyside zdobyło więcej trofeów, niż niebieskie w... ile właściwie, ostatnią dekadę? Dwie? ;)

 

Chyląc czoła Anczelotowi (megasympatyczny gość), wolę jednak moje statsy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...