Skocz do zawartości

Grafika - Aston


aston

Rekomendowane odpowiedzi

1) Podstawowe tło w skinie

a) wejdź do folderu wybranej skórki (Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 08/

skins/nazwa skina

b) zmień nazwę pliku default, znajdującego się w tym folderze na jakąkolwiek inną np. tło

c) skopiuj do folderu wybranego skina obrazek z folderu Backgroundpack

d) zmień jego nazwę na default

GOTOWE! Aby przywrócić poprzednie tło, należy usunąć z folderu tło z jednym sciagnietym backgroundem i zmienić nazwę wcześniej zmienionego pliku (np. tło) na default.

 

To jest kawałek pliku README wykonanego przez Karpina do jego Backgroundów. Mam nadzieje, że ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
1) Podstawowe tło w skinie

a) wejdź do folderu wybranej skórki (Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 08/

skins/nazwa skina

b) zmień nazwę pliku default, znajdującego się w tym folderze na jakąkolwiek inną np. tło

c) skopiuj do folderu wybranego skina obrazek z folderu Backgroundpack

d) zmień jego nazwę na default

GOTOWE! Aby przywrócić poprzednie tło, należy usunąć z folderu tło z jednym sciagnietym backgroundem i zmienić nazwę wcześniej zmienionego pliku (np. tło) na default.

 

To jest kawałek pliku README wykonanego przez Karpina do jego Backgroundów. Mam nadzieje, że ci pomoże :)

 

zgoda ale ja chcę dopasować te tła do każdej z drużyn a tu moge zmienić tytlko ogólne tło w grze niezależne od żadnej drużyny chcę by na np. wisłę wyświetlało się tło wisły, na energie cottbus tło energie cottbus

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...