Skocz do zawartości

Kin4s Apdejt


Kinas

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbys wyjaśnić dlaczego ? Bo po bliższym zapoznaniu się z twoim "dzieckiem" jestem zachwycony i chyba nie tylko ja. No chyba że w stworzeniu nowego dodatku stoją na przeszkodzie problemy techniczne/bądż prywatne to rozumiem. Mimo to dziękuję ci za stworzenie i wykonanie tytanicznej pracy. Gdyż był to strzał w 10! :gool:

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie widzę większego sensu. Jedyne, co mógłbym zrobić, to zaktualizować składy, a że nie mam w tym doświadczenia i jesteśmy dopiero na początku okna transferowego mijałoby się to, moim zdaniem, z celem. Systemu rozgrywek (ilości drużyn, ilości lig na danym poziomie) nie da się edytować, można oczywiście zmienić skład lig, ale to każdy może zmienić sobie na własną rękę. Zresztą wielu nie podobał się mój system przydzielania do lig i robiło to już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Szukam pomocy mam wszystko tak jak z poleceniem wykonane zmieniłem tam w opcjach na baze danych twojego autorstwa i nie mam w lidze polskiej nowych lig tylko tak jak było 2 Nie wiem co zrobic, moze to wina ze nie mam zadnego patcha?

 

 

 

Musisz zacząc nową grę, następnie w menu wybierania lig wybierz polską i na ciśnij przycisk gdzie pisze np. 2 ligi a następnie zmień na 4 i naciśnij obok przycisk grywalne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość szrampek

Kinas twoja robota jest godna podziwu ja gram juz dluzsza chwile i nie narzekam na nic nie mam zadnych problemow tylko smuci mnie to ze arka gdynia jest w II lidze ale tak ogolem patch jest mocarny no i ciezko do niego dostac dodatki graficzne ale gra sie super :P :P :):) :):)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

###WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE###

Jeśli chcesz udostępnić ten plik dalej najpierw skontaktuj się ze mną.

 

Kin4s Apdejt 0.9.1

Do gry wymagany jest pacz 802.

 

Zmiany w porównaniu z poprzednią bazą danych:

- uaktualnione (na miarę moich możliwości) składy i menedżerowie polskich klubów grywalnych datowane na ~luty 2009

- zmienione składy lig

- poprawiona reputacja lig i zespołów

- poprawiona regionalność lig (ale FM i nadal lub robić po swojemu)

- ustawione zaplecze treningowe dla nowych klubów

- dodano reprezentantów młodzieżówek

- kilka drobnych poprawek

 

Link

 

Update (oprócz dodatkowych plików z poprzedniej wersji) zawiera również pliki umożliwiające grę niektórymi reprezentacjami.

 

Baza danych została stworzona głównie na potrzeby własne. Składy pozostałych lig pozostały niezmienione. Wszystkie zmiany to transfery definitywne (brak wypożyczeń).

 

Życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błedzie został stworzony w:

KOMPUTER/C:/Documents and Settings/Administrator/Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/crash dumps

Udało mi się to jakoś obejść to pojawił się nowy problem.

 

Gdy już wybrałem klub w którym chce być managerem, nacisłem na ŚWIAT-->Kluby Krajowe-->Polska

wyskoczył mi błąd

not well-formed (invalid token) at line 4 of TEAM_SCREEN.xml

 

 

<

 

Jak mam to poprawić?

 

Oczywiście mam wybraną tylko lige polską

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...