Skocz do zawartości

Grafiki Przemby (FM 08)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Wam przeszkadzać w rozmowie, ale chyba robicie mi tutaj mały OT :) Temat o skinach jest gdzie indziej :)

Poza tym pierwsze Aero miały "błąd" i obrazek miał rozmiar 270x180, dlatego Ci je obcinał i będzie obcinał, bo są po prostu za szerokie :) Sprawdź jak wyglądają te obrazki w zwykłej przeglądarce plików i czy przed obrazkiem jest jakaś "biała" przestrzeń.

Odnośnik do komentarza

Przemba a mógłbyś do tego dorobić paru piłkarzy bo kilku kluczowcyh ominołeś:D Van Buekering, Holman, Lens, Janssen,Bobson i Worm :]

dam od razu id żebyś szukać nie musiał:D

Van Buekering-850014

Holman-425193

Lens-37000124

Janssen-857016

Bobson-7200105

Worm-857042

 

P.S.

Sory że co chwila Ci głowę zawracam:)

Odnośnik do komentarza
Przemba a mógłbyś do tego dorobić paru piłkarzy bo kilku kluczowcyh ominołeś:D Van Buekering, Holman, Lens, Janssen,Bobson i Worm :]

dam od razu id żebyś szukać nie musiał:D

Van Buekering-850014

Holman-425193

Lens-37000124

Janssen-857016

Bobson-7200105

Worm-857042

 

P.S.

Sory że co chwila Ci głowę zawracam:)

Jasne, że ich dorobię. Z drugiej strony to trochę dziwne, że ich pominąłem, ponieważ skład brałem ze strony oficjalnej NEC :) Trochę ciężko było na początku połapać się w holenderskim :)

 

UWAGA. Proszę póki co nie składać nowych zamówień. Jak skończę pracę nad 2 ligą, zawodnikami klubów III ligi oraz Polakami grającymi za granicą, to wtedy będę ponownie przyjmował nowe zamówienia. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
A kiedy można się spodziewać brakujących zawodników NEC? Tylko to nie jest tak ż chce żebyś już robił jak coś;) tylko z ciekawości pytyam:D

Poniedziałek, najpóźniej wtorek :) Właśnie skończyłem Koronę Kielce i kolejne dwa zespoły z drugiej ligi.

 

@Chudy - skinów nie robię. Chyba, że pomyliłeś się z SITV :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...