Skocz do zawartości

Grafiki Przemby (FM 08)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Postaram się w najbliższym czasie zrobić te pojedyncze zamówienia (plus te kilka facepacków), jednak niestety przez najbliższe 2 tygodnie nie będę mógł niczego nowego robić, ponieważ mam remont w mieszkaniu. Jak się uporam z nim, to nadrobię ewentualne zaległości :)

 

Lokibb - postaram się na dzisiaj wieczór. Przepraszam, ale dziwnym trafem Twój post umknął mojej uwadze :fool:

Kwiti - Herthę Berlin pomimo, że jest w Aero zrobię i tak w Carbonie :)

 

Pozdrawiam

******

Edytka:

Lokibb - został tylko config do zrobienia, więc facepack będzie wieczorem. OK. Gotowe --> ES Troyes AC Polaroid

Gontar, łap -> del Piero, Trezeguet (bez configów, będą wieczorem jeżeli trzeba)

mattix1970, łap Frączczak, Kaniecki, Marin (bez configów, będą wieczorem jeżeli trzeba)

Odnośnik do komentarza

Przemba twoje facepacki w stylu AeroGlass są zajebiste. Chciałbym się dowiedzieć czy jesteś w stanie wykonać całą drugą i tych pojedynczych piłkarzy z 3 polskiej ligi i polaków z wolnego transferu i reprezentacji właśnie w tym stylu.Byłaby to fajna sprawa jak byś podjął się tego.Wiem że wymagam od ciebie dużo pracy, dlatego zrozumiem jak odmówisz.

Odnośnik do komentarza
Przemba twoje facepacki w stylu AeroGlass są zajebiste. Chciałbym się dowiedzieć czy jesteś w stanie wykonać całą drugą i tych pojedynczych piłkarzy z 3 polskiej ligi i polaków z wolnego transferu i reprezentacji właśnie w tym stylu.Byłaby to fajna sprawa jak byś podjął się tego.Wiem że wymagam od ciebie dużo pracy, dlatego zrozumiem jak odmówisz.

Druga liga jest w połowie skończona. Co do trzeciej, to nie wiem... Ewentualnie musiałbym miec listę tych pojedynczych zawodników z 3 ligi i z wolnego transferu. Wtedy bym mógł coś więcej powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Mogę podjąć się spisania tej listy tylko kwestia na jakiej bazie, bo nie wszyscy grają na tej samej.Podejrzewam że tylko dla mnie byś tego nie zrobił ponieważ to wyjdzie ze +/- 450 piłkarzy dlatego proponuje spisane z bazy oficjalnej 8.0.2 .Czekam na odp. czy zacząć spis

Jeżeli tylko masz czas i ochotę, to możesz zacząć robić ten spis.

Oczywiście będzie on na oficjalnej bazie z patcha 8.0.2. Potrzebowałbym w tej liście: Imię + Nazwisko + ID. Dobrze by było, gdybyś posortował to wg klubów (3 liga). Natomiast co do zawodników z wolnego transferu... sprawdzałeś dla jakiego procentu tych zawodników będą dostępne w sieci zdjęcia? Często jest tak, że niektóre kluby z III ligi nie mają porządnej strony internetowej, nie mówiąc już o zdjęciach zawodników (większość klubów :().

 

Poza tym jeszcze jedna sprawa. Kto w końcu ma robić to twoje zamówienie? Ja w Aeroglassie czy Kołek w tym swoim Foo Style?

 

ja proponuje zamiast wolnych piłkarzy to polaków za granicą:D bo czasami nie ma w tych facepacka drużyn np. Tytoń,Janczyk,Oziemczuk itp myślę że polacy za granicą są lepszym wyjściem niż wolni bo z wolnych rzadko kto korzysta:D

Jak chcesz, to zrób listę tych piłkarzy (Imię + Nazwisko + ID) grających za granicą i wyślij mi na PW. Wtedy mogę zacząć coś robić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...