Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobisz jak uważasz; możesz albo popracować nad sobą, co jest trudne, albo założyć, że przy 45 jest się dojrzałym facetem...lub starą babą ;). Zależy od płci. Stad też mało 45 letnich bab mających 20 letnich facetów, a więcej 45 letnich facetów mających 20 letnie panny, którym można szeptać bzdury do uszka jak to robią lovelasy remizowe i don juany w urlopowych miejscowościach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale to co? Całkowicie ucięcie kontaktu?

Czasami to jest najlepsze rozwiązanie. Jakiś czas temu dostałem od ostatniej ex zaproszenie na browara ( z którego skorzystałem), ale to okazało się jednak, że to za szybko po zakończeniu związku, bo jednak czułem się dziwnie w jej towarzystwie i chyba wtedy jeszcze do końca się z niej nie wyleczyłem, a przed spotkaniem myślałem, że jest właśnie odwrotnie :-k Tak czy owak teraz jest chyba OK :D

Odnośnik do komentarza

Moja ex mówiła że "zawsze mogę do niej napisać" że "kiedy tylko będę miał cheć pogadać to mam napisać"... No to napisałem. Odpowiedź "już jestem po sesji, mam jeszcze w Poznaniu coś do załatwienie /nie jest stąd/ więc JAK ZNAJDĘ CZAS to się odezwę" :| jak znajdzie czas...

 

Tymczasem wczoraj byłem z kolezanką na karaoke. Dodam kolezanka, ktora bardzo na mnie leci. Tyle ze to dziewczyna w stylu sex, drugs & rock'n'roll, a to nie za bardzo moj styl, mimo ze milo spedzamy razem czas. Poza tym - rany zbyt swieze, bym pakowla sie w cos nowego.

Odnośnik do komentarza

Moja ex mówiła że "zawsze mogę do niej napisać" że "kiedy tylko będę miał cheć pogadać to mam napisać"... No to napisałem. Odpowiedź "już jestem po sesji, mam jeszcze w Poznaniu coś do załatwienie /nie jest stąd/ więc JAK ZNAJDĘ CZAS to się odezwę" :| jak znajdzie czas...

 

Tymczasem wczoraj byłem z kolezanką na karaoke. Dodam kolezanka, ktora bardzo na mnie leci. Tyle ze to dziewczyna w stylu sex, drugs & rock'n'roll, a to nie za bardzo moj styl, mimo ze milo spedzamy razem czas. Poza tym - rany zbyt swieze, bym pakowla sie w cos nowego.

Vami, a jakiej ty kobiety szukasz?

Odnośnik do komentarza

Eterycznej niewinnej dziewicy nie epatujacej seksem, uleglej, romantycznej artystki ktora z jednej strony jest niedosiwadczona przez swiat a z drugiej podskornie go nienawidzi i szuka ucieczki w moich ramionach.

Spytam jeszcze raz - bo juz w Marynii pytalem - wiesz, ze takich kobiet nie ma? Znaczy nie ma w wieku dopuszczonym przez prokuratora.

Odnośnik do komentarza

Panowie, to jest lekki hardcore, masochizm z Waszej strony. Co jest złego w tym, że kobieta czasem ubierze się bardziej wyzywająco? I czemu musi być uległa? To prowadzi do dyktatury w związku. Jest to bardziej niezdrowe niż związek z kobietą, która zawsze ma coś do powiedzenia. I po co ta nienawiść do świata? Vami... Lindorsa nie znam osobiście, więc nie mogę się wypowiadać, ale w Twoim przypadku to jest zaprzeczenie tego w co wierzysz. To nie świat jest zły, źli są niektórzy ludzie, ale to nie jest powód żeby nienawidzić wszystkich. Ech, czasem mnie szokujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...