Zusmann Posted August 21, 2023 Share Posted August 21, 2023 (edited) Panie i Panowie, przeszukałem internet, różne stare fora (ale niedokładnie) i mam proste pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi: Jak zacząć grać (wrócić do gry po 20 latach) na laptopie, posiadając save'y z roku około 2007. Ściągnąłem CM0001 (po wielu trudach) w formacie .mdf, udało mi się w końcu znaleźć program, któy to otworzył, gra się super wgrała, wybrałem jeden z save'ów i... gra prosi o płytę. Płyty oczywiście nie mam, bo z 15 lat temu umarła. Jak zastąpić płytę plikiem (nie mam stacji CDROM w laptopie a docelowo i tak chciałbym grać na tablecie). Czytałem, że można, ale myślałem, że zrobiłem juz wszystko co trzeba. Pomóżcie. Prosto, po polsku, po kolei. EDIT: po prostu zrozumiałem, że plik mdf, który ściągam zastępuje w obecnych latach CD i nie trzeba za każdym razem ładować płyty do uruchomienia gry. Potrzebuje więc jakiegoś obrazu CD, który byłby na dysku ale nie wiem jak wtedy gra będzie go ładowała skoro nie z CDROM. Edited August 21, 2023 by Zusmann dopisek Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.