Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie rozumiem czemu wszyscy od razu skreślają i chcą wypierdolenia z Legii Masłowskiego, chłopak ma taki potencjał że na Polską Ligę to jest "ja pierdole :o", jest w klubie ledwie kilka miesięcy, miał ciężką kontuzję ludzie, dajcie mu przepracować porządnie chociaż jeden pełny okres przygotowawczy.

 

2. Naprawdę chciałbyś pozostania w klubie Saganowskiego? Nie skomentuje, już wolałbym aby rotowany z Nikoliciem był Piech.

 

3. "W obronie jest w miarę spokojnie, chociaż Lewczuk mnie nie przekonuje. Dziwię się czemu od składu został odstawiony Dossa Junior. Liczę także, że zostanie Astiz, który gwarantuje solidny poziom." - Astiz solidny poziom? No może na Podbeskidzie i tez nie zawsze, to nie 2011 r. Astiz młodszy nie będzie, ostatnie miesiące to równia pochyła. Jednak z jednym muszę się zgodzić - Dossa to jest najlepszy stoper w Legii jak dla mnie i szkoda, że stracił miejsce w składzie (fakt faktem nieco szklany gracz).

 

4. Nie wspomniałeś nic o trenerze a to moim zdaniem Berg był głównym hamującym ten zespół. Zabawił się w Janka Urbana i mając taki potencjał z przodu kurczowo trzymał się grania na 1:0, no to ma takie 1:0, że mistrz w Poznaniu. Pomysłu na grę zero, nie mówcie że jakiś widzicie.

 

5. Nie walczymy o Ligę mistrzów w tym sezonie, więc kiedy jak nie teraz walnąć pięścią w stół, wycisnąć ile tylko można pieniędzy z graczy o których mówi się, że mogą odejść/odejdą na 100% i zaszaleć na rynku transferowym? Rok to dużo, można zgrać zespół z nowymi zawodnikami pod warunkiem, że co najmniej 80% transferów będzie wypałem.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że jakiś czas temu myśleli o Drągowskim, ale w tej chwili jest poza zasięgiem finansowym, a dodatkowo został skreślony za ostatnie zachowanie.

 

Zimą Legia dostała zwięzłą odpowiedź, że o Drągowskim może zapomnieć (i nie chodzi nawet o pieniądze) więc nie za bardzo mieli co skreślać ;)

Odnośnik do komentarza

W klubie musi być czterech środkowych obrońców, a na pozycję gracza nr 3-4 Astiz się nadaje. Lewczuk ... mnie nie przekonał jeszcze, a też w jego wypadku w grę wchodzi pozycja nr 3-4. Może po prostu mam sentyment, ale wolałbym w szerokie kadrze zawodnika, który jest profesjonalistą i bez fochów będzie zawsze gotowy do gry.

 

Piech w Legii nigdy się nie sprawdzi, bo Legia nie gra z kontry. Od samego początku nie wierzyłem w powodzenie tego pomysłu - pomimo faktu, że Piech coś tam potrafi. A Marek jako napastnik nr 3 czy 4, na końcówki meczów jako "maskotka" klubowa powinien zostać. Z całym szacunkiem ale jest to zawodnik, którego można utożsamiać z Legią. Ktoś też musi być liderem w szatni, bo ostali Nam się Rzeźniczak, Vrdoljak, Saganowski i ewentualnie Kucharczyk. Odejście Radovicia boli i na tym polu...

Odnośnik do komentarza

Kucharczyk jest walczakiem i pomimo gorącej głowy jest ważnym ogniwem Legii. Wolę piłkarza, który szczerze mówi co myśli i zasuwa na boisku, niż pseudo-gwiazdeczkę obrażoną na wszystkich.

Tragiczny? To kto nie jest tragiczny skoro Michał zdobył w tym sezonie łącznie 10 bramek i zanotował 12 asyst? :)

 

2014-15 10 bramek, 12 asyst

2013-14 10 bramek, 5 asyst

2012-13 4 bramki, 7 asyst

2011-12 5 bramek, 2 asysty

2010-11 8 bramek, 5 asyst

 

Z sezonu na sezon staje się lepszym piłkarzem, jak na skrzydłowego ma całkiem przyzwoite statystyki. Radović też miał - za przeproszeniem - niewyparzoną gębę, ale to nie przeszkadzało mu być liderem Legii.

Odnośnik do komentarza

nie porównujmy Radovica z Kucharczykiem, nie ten kaliber "piłkarza"

 

dziwię się, że tak mocno jesteś zapatrzony w Astiza, dla mnie to pierwszy gość z obrony do odstrzału. Dziwi mnie też, że masz wątpliwości co do Lewczuka

 

dlaczego Wilczek ma być poza zasięgiem ? skoro jest wolnym zawodnikiem, nie trzeba płacić odstępnego zdecydowanie łatwiej się dogadać. Koleś sprawia wrażenie w miarę inteligentnego, pójdzie do Rosji za podobny hajs a tutaj ma dużo większą szansę na grę i ew. wyjazd na zachód

 

bardzo jestem ciekaw tego Serbo-węgra w ataku, z którym już Legia parafowała umowę. statystyki robią wrażenie.

 

mnie bardzo dziwi, że Berg zostaje... z drugiej strony jaką Waszym zdaniem Legia miała by alternatywę ?

 

zobaczymy co przyniesiesie okno transferowe, zapowiada się pełna karuzlea transferowa

Odnośnik do komentarza

W pewnym sensie był (o czym może świadczyć emot :P), ale prawda jest taka, że na chwilę obecną Legia ma większe szanse na zakontraktowanie Smudy niż Probierza.

 

Bo Jagiellonia jest taka zajebista? Czy moze dlatego ze Probierz, oprocz Jagielloni (ale to tez tak z duzym przymrozeniem oka) wszedzie byl beznadziejny?

Odnośnik do komentarza

 

W pewnym sensie był (o czym może świadczyć emot :P), ale prawda jest taka, że na chwilę obecną Legia ma większe szanse na zakontraktowanie Smudy niż Probierza.

 

Bo Jagiellonia jest taka zajebista? Czy moze dlatego ze Probierz, oprocz Jagielloni (ale to tez tak z duzym przymrozeniem oka) wszedzie byl beznadziejny?

 

 

Może przede wszystkim dlatego, że ma ważny kontrakt? :doh!: I to niby ja się na tym forum spinam.

 

P.S.

Scorpio, tak szczerze, drażnisz się ze mną czy Ty naprawdę nie potrafisz odmienić nazwy klubu?

 

Jestem pewien, że gdyby Probierz dostał ofertę przejęcia Legii, w sekundę byłby na pokładzie. FYM, znowu jesteś w swoim świecie fantazji.

 

Po jakimś laiku mógłbym się spodziewać takiej wypowiedzi, ale nie po Tobie. Człowiek wkłada pracę, buduje zespół, odnosi sukces, jest doceniony i ma w sekundę rzucić wszystko, bo zgłosiła się wielka Legia, która zagra w tych samych rozgrywkach europejskich, którą czeka etap przebudowy, która nie może mu zaoferować nic poza większym budżetem transferowym. I Ty mi wmawiasz fantazję?

Odnośnik do komentarza

Jestem pewien, że gdyby Probierz dostał ofertę przejęcia Legii, w sekundę byłby na pokładzie. FYM, znowu jesteś w swoim świecie fantazji.

W sumie nie byłbym taki pewny. Probierz już próbował w kilku innych klubach, a tylko w Białymstoku idzie mu dobrze, tu jest uwielbiany przez kibiców i szanowany. Jego Jaga zrobiła świetny wynik, tylko punkt mniej od Legii, a w dodatku Michał miał spine na Legie i sędziów. Moim zdaniem byłoby 50/50, może nawet ze wskazaniem na Jagę.

Odnośnik do komentarza

 

 

W pewnym sensie był (o czym może świadczyć emot :P), ale prawda jest taka, że na chwilę obecną Legia ma większe szanse na zakontraktowanie Smudy niż Probierza.

 

Bo Jagiellonia jest taka zajebista? Czy moze dlatego ze Probierz, oprocz Jagielloni (ale to tez tak z duzym przymrozeniem oka) wszedzie byl beznadziejny?

 

 

Może przede wszystkim dlatego, że ma ważny kontrakt? :doh!: I to niby ja się na tym forum spinam.

 

P.S.

Scorpio, tak szczerze, drażnisz się ze mną czy Ty naprawdę nie potrafisz odmienić nazwy klubu?

 

Wazny kontrakt? No tak - jak np odchodzil do Arisu, to juz dawno nic go nie wiazalo z LKSem :roll:

 

 

P.S. Nie potrafie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...