Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Górnik-Legia 0:3

 

Pierwsza bramka padła po błędzie bramkarza Górnika Laskowskiego. Radović strzelił ładnie i pewnie.

Druga bramka padła po karnym z kapelusza. Sędzia mógł nie widzieć, że nie było faulu. Karnego wykorzystał Roger.

Trzeba bramka to bardzo ładne i precyzyjne uderzenie Edsona.

 

Mecz sam w sobie taki sobie. Jak to mecz w OE. Legia nie rozegrała jakiegoś wielkiego meczu. To Górnik był słabiutki. Zresztą solić to. Nieważny styl, ważna wygrana.

Drugi wygrany mecz, cztery strzelone bramki, żadnej straconej. Ładnie to wygląda :) .

Odnośnik do komentarza

Generalnie Laskowski zagrał fatalnie. W naszej obronie brak mimo wszystko Dicksona, nie potrzebnie moim zdaniem cały czas piłkę do przodu wybija Astiz. Po raz kolejny zachwyca Chinyama, dużo widzi, gra niekonwencjonalnie, będziemy mieli z niego pożytek. Odeszło paru Brazylijczyków i zamiast karnawału zrobiła nam się samba :] Początek ligi oceniam na 5+, bardzo obawiałem się o brak doświadczenia naszego zespołu, jednak Vuko i Roger w środku prezentują się zna-ko-mi-cie.

Odnośnik do komentarza

Drugie koty za płoty...

 

ME: Legia 1-2 Górnik Zabrze

 

O godzinie 16 rozpoczął się mecz drugiej kolejki rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Przy Łazienkowskiej legioniści podejmowali Górnik Zabrze. Spotkanie obserwowało zaledwie kilkudziesięciu fanów Legii. Na trybunach pojawili się gracze z pierwszej drużyny, a wśród nich Maciej Korzym, Błażej Augustyn i Roger. Spotkanie obserwował także Jan Urban.

Legia zagrała słabo i zasłużenie przegrała. Górnik był drużyną, która przeważała i kontrolowała przebieg gry. Legioniści pierwsi strzelili gola, ale z prowadzenia cieszyli się tylko siedem minut. Później do głosu doszli goście, którzy wykorzystali błędy gospodarzy. Wojskowi usiłowali doprowadzić do remisu, ale marnowali nawet najdogodniejsze sytuacje. Ze zwycięstwa cieszyli się więc piłkarze z Górnego Śląska.

 

Legia: Gostomski, Wysocki (64 - Tomczyk), Rzeźniczak, Mikołajczak (46 - Ściebura), Paluchowski (46 - Majkowski), Trochim (74 - Woźniak), Wocial (kpt), Rawa, Świdzikowski, Frączczak (74 - Cempa), Zbozień (46 - Stoch)

 

Górnik: Kuzera, Pazdan, Dębowski (46 - Pietraczyk), Krzysztoporski, Marciniak (46 - Gancarczyk), Stachowiak (46 - Ambroziak), Ruszkul, Jarka (46 - Wodecki), Malinowski (57 - Maciejewski), Furczyk, Kozioł (67 - Popiel)

 

Bramki:

23 - Paluchowski; 30 - Rzeźniczak (samobójcza), 60 - Ruszkul

Mam nadzieję, że młodzi z meczu na mecz będą grali coraz lepiej i zaczną wygrywac...

Odnośnik do komentarza
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa ma zaszczyt poinformować, iż w dniu wczorajszym(10.08.2007) w nasze szeregi wstąpił Artur Boruc. Wszyscy wiemy, że nasz ukochany klub nie był nigdy obojętny temu bramkarzowi, a wręcz przeciwnie. Artur Boruc zawsze dumnie pokazywał, że nie tylko gra z "eLką" na piersi, ale także jest ona głęboko zakorzeniona w jego sercu. Nawet po odejściu do Celticu mówił, że zawsze będzie kibicował tylko jednemu klubowi, czyli Legii Warszawa. Okazał to, np. podczas zeszło-sezonowego meczu z Wisłą Płock, gdy razem z nami dopingował ukochany klub. Dlatego też z radością o tym informujemy.

Artur jesteś wielki ! :piwo: Mimo, że robisz wielką karierę na każdym roku udowadniasz, że nie zapomniałeś o swoim ukochanym klubie. :przytul: No a sklw na pewno sporo zyska w poprawie swojego wizerunku, który ostatnio został mocno nadszarpnięty ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie zawieszenia Legii w pucharach. Czy to zawieszenie obejmuje jedynie obecny i następny sezon? Czy w przypadku nie zakwalifikowania się Legii w tym sezonie do pucharów kara przechodzi na sezon, w którym Legia się zakwalifikuje? :-k

 

Pomotałem trochę, ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...