Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

A co do Ciebie Grzelo wystarczy przejrzeć kilka poprzednich stron jak zapowiadałeś jaki to będzie niesamowity sezon,jaka będzie kosmiczna drużyna,szkoda że jest nie kosmiczna a komiczna;/

 

To nie wina Krystiana, że Skorża nie umie trenować ;) Widac, że u niego ta drużyna ma jeszcze resztkę kredytu zaufania. Mój wyczerpał się po meczu z Wisłą w Krakowie.

 

Edit:

 

Kolega Henkel ma rację. W poprzednim "wywodzie" zapomniałem to dopisać: Legia nie ma swojego stylu gry. Skorża przez prawie 10 miesięcy nie potrafił wyrobić w zespole pewnych schematów gry - rozegrania piłki czy zachowania się w obronie. Jesienią tyłek uratował mu Kiełbowicz, który stałymi fragmentami gry dał Legii wiele punktów. Jednak teraz Kiełbik ma kontuzję i nie ma ani jednego (!) wykonawcy SF (Iwańskiego wyrzucił z drużyny).

Odnośnik do komentarza

To teraz ochłoń, przeczytaj wszystko, co napisałeś i zastanów się, dlaczego jest tam mnóstwo głupot.

Tam jest niestety duzo prawdy - przepraszam, ale ta druzyna przez 90 minut nie potrafi stworzyc jednej sensownej akcji bramkowej. Nic, zero, null. Nikt nie potrafi zagrac jednej prostopadlej pilki, juz nie wazne czy celnej, czy niecelnej - nie ma zadnej.

 

To jest jakas komedia, ze zespol ktory ma aspiracje do byci mistrzem Polski kompletnie nic nie gra.

 

Jak sie to oglada z trybun to wyglada zle, jak sie to oglada w telewizji to wyglada makabrycznie.

Odnośnik do komentarza

Nie czepiajcie się Grzela, on nie może źle pisać o Legii :P .

 

To niech pisze chociaż obiektywnie. W tym sezonie jest łatwo jak nigdy zdobyć majstra. Skorża nie ma prawa się utrzymać po sezonie. Jeśli Legia coś zwojuje w Pucharze Polski to tylko i wyłącznie dzięki słabości rywali, a nie własnej sile.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wywalić Skorżę najłatwiej ;) Tylko jaki on ma materiał. Wszyscy zachwycają się Vrdoljakiem a ja jakoś tych zachwytów nigdy nie podzielałem. Nie strzelił karnego i od 60 minuty nie istniał na boisku. Manu grał z pożytkiem dla drużyny chyba tylko w meczu z Arsenalem. Czy ma zmiennika? Radovic dawał więcej drużynie na jesieni grając w środku ale i tutaj zaczyna być bezproduktywny. Szałachowski powinien zniknąć z klubu tak z 1,5 roku temu więc bez komentarza.

Krytykowany Ogbuke dostał pierwszą piłkę po 10 minutach od wejścia na boisko, czy to jego wina? W sumie dostał ze dwa podania z czego została stworzona jedyna sytuacja bramkowa Legii w drugiej połowie.

Skoro Cabral niby jest taki zajebisty to czemu tego nie pokazuje na boisku?

Oczywiście Skorża też robi błędy ale trzeba pamiętać jaki ma materiał. Rzeźniczak, Borysiuk(nie rozumiem narzekania, to chyba nie przypadek, że kolejny raz po jego zejściu gra Legii to kompletny chaos)i Kucharczyk pokazują, że im bardzo zależy ale takich piłkarzy musi być na boisku więcej niż 3.

 

Największy błąd Skorży to brak wniosków z porażki w pierwszym meczu z Bełchatowem. W ogóle powinien odpuścić sobie ustawianie drużyny na atak pozycyjny. Z takim materiałem ludzkim to Legia powinna się bronić i wypuszczać kontry.

Odnośnik do komentarza
Tylko jaki on ma materiał.

 

Sam go sobie z Jóźwiakiem dobierał. Od czasów zakupów Głowackiego, Żurawskiego do Wisły nikt w polskiej lidze nie dostał takich pieniędzy na transfery.

 

Pewnie wywalić Skorżę najłatwiej

 

Pewnie, a kto inny jest odpowiedzialny za to, że Legia prawie po 20 kolejkach Ekstraklasy nie ma żadnego stylu? Żadnego, nic, zero, nul.

Odnośnik do komentarza

Kiedy Legia ostatnio miała styl? Tak mi się zdaje, że za Wdowczyka jakoś ;) Bo "gramy na Tejksiura" za Urbana nie nazwałbym stylem.

 

Za letnie transfery to raczej główną winę ponosi Jóźwiak. Skorża jakby zaklepał transfery przygotowywane już wiele miesięcy wcześniej. Teraz przyszedł Hubnik, Gol i Ogbuke których w dłuższej perspektywie uważam za wzmocnienia. Kelhara nie widziałem więc się nie wypowiadam.

 

Pewne decyzje personalne Skorży wynikają z braku innych opcji.

Odnośnik do komentarza

Styl :pieprzenie: Kto w polskiej lidze ma swój styl gry, który można ocenić w przekroju całego sezonu? Ja tam widzę tylko pojedyncze dobre spotkania (a najczęściej fragmenty tych spotkań) przeplatane zwykłą kopaniną bez ładu i składu.

 

 

Za Urabana na treningach ciągle grali w siatkonoge, a na meczach grali długą piłką nie_wiadomo_do_kogo :|

Za Skorży grają w gupiego_jasia, a na meczach też długa piłka nie_wiadomo_do_kogo. :|

 

Żeby grać atak pozycyjny kombinacyjnie to trzeba mieć kim go grać. Nasi nawet schematów nie potrafią zapamiętać i na boisku uda się jedna/dwie akcje podczas całego meczu, reszta to przypadek.

Skorża tak wielce zapowiadał, że trzeba grać atak pozycyjny, bo 3/4 ligi gra z Legia z kontry tylko ciągle zły stan murawy nam przeszkadza... :picard:

Odnośnik do komentarza
Styl. Kto w polskiej lidze ma swój styl gry, który można ocenić w przekroju całego sezonu?

 

Co mnie obchodzą w tym momencie inni i co to w ogóle za argument? Chyba oczekujemy tego, że Legia zacznie wprowadzać nowe standardy, które pozwolą na awans np. do CL.

 

W takim razie oczekujesz zmiany 3/4 kadry piłkarskiej, trenerskiej i zarządzającej w Legii. Zmiana jedynie trenera nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Kiedy Legia ostatnio miała styl? Tak mi się zdaje, że za Wdowczyka jakoś

Mówisz o tej Legii "pod polem karnym się wywracaj, nie bój się, sędzia odgwiżdże wolny lub karny, a Edson (?) wpakuje bramkę"?

Daj spokój, ona dopiero grała fatalnie. Obecna nie jest wiele lepsza, ale meczów tamtej nie byłem w stanie oglądać, nie mówiąc o smrodzie ciągnącym się za jej trenerem, który magicznym sposobem jest oskarżony za ustawianie meczów wszędzie, tylko nie w Legii. ;)

Odnośnik do komentarza

weszlo poszło jeszcze dalej ;)

 

http://www.weszlo.com/news/6523

 

Nikt nie mówi, że wyniki są dobre a trener zajebisty. Obwinianie tylko Skorży to przegięcie. Przyjmijmy, że zostanie zwolniony. Kto zostanie trenerem? Jest w Polsce jakiś gwarantujący sukces trener który przyjdzie do Legii? Ewentualnie trener zza granicy, ale takiej samej jakości jak piłkarze sprowadzeni na Łazienkowską przez tych samych ludzi?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem daleki od zrzucania calej winy na trenera i wywalanie go na zbity pysk - mnie tylko zastanawia, jak pilkarz na poziomie Ekstraklasy nie potrafi rozegrac zadnej akcji kombinacyjnej przez 90 minut.

 

Choc z drugiej strony, jak widze gasnacego z kazdym meczem Hubnika to faktycznie taktyka pierdolnij na Hubnika to nie jest to co sie powinno grac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...